Son Konu

Dini gunaydın mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dini gunaydın mesajları

Selamun Aleykum ve Rahmetullah ve BerakatuhuAllah ccselami, Efendim sallallahu aleyhi vessellem şefaati cumlemize uzerinde olsun,hayırlı sabahlar

ALLAH'IN, Rahmeti, Bereketi uzerinize olsun, Evinizde huzur,Yuzunuzden tebessum eksik olmasınHAYIRLI sabahlar

Bir gun gozlerimi actığımda sadece sen ol yanımda, 1 gun değil her gun seni goreyim ruya gibi yanımda bebeğim, Gunaydın Olsun Sanada

ALLAH Sevgisiyle kalpleri dolu gonul dostlarıALLAH'IN Rahmeti,Bereketi uzerinize olsunİNŞALLAH Hayırlı Sabahlar

Bir Sabahı Bir de Gozlerini Ozledim Sevgilim, Sensiz kacıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, don artık sevgilim don artık herşeyim sensiz başlayan gune, gun diyemem sevgilim GUNAYDIN herşeyim

Sabahın Kor Guneşi Vursun Suratına opsun guneş seni benim yerime usulca, gozlerini actığında ben olayım gozlerinde ben olayım odanın her yerinde gunaydın

Allahu teala' nın selamı, rahmeti ve bereketi uzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gun nasib etsin hayırlı sabahlar

Hayırlı ve mutlu sabahlar gununuz ve gonlunuz hep acık olsun

Herkese mutlu sabahlar diliyorum hayırlı ve mutlu bir gune başlamanız dilekleriyle

Allah Celle celaluhu gecenin karanlığından gunduzun aydınlığına cıkardığı gibi gunumuzude hayırlı kılsın

İyi ve guzel bir gun icin hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar

Guzel bir gun hayır duaları ile başlarhayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun

Bu gun yeni bir gunhayırlı ve mutlu sabaha uyanınuykucular

Hayır dileyelim mevladan gunumuz uzak olsun beladan hayırlı ve guzel sabahlar

Huzur un bol olması dileğiyle gunaydın

Gunaydın arkadaşım yep yenibir gune gozlerimizi actığımız ve elimideki imkanlar icin Allah'a şukurler olsun

Üst Alt