Son Konu

Dogecoin Mucidi: Bu Meme Coin’den Tutuyorum!

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Billy-Markus-Net-Worth-1000x600-1-1280x720-1.jpg

Dogecoin ortak kurucusu Billy Markus, ne kadar DOGE’u olduğunu açıkladı ve bir topluluk üyesi olarak görüş bildirme hakkını yeniden vurguladı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Dogecoin kurucusu, yeni tweet attı: Ben de topluluk üyesiyim!

Markus Pazar günü tweet attı, “Dogecoin için konuşmasa da” hala bir topluluk üyesi olduğunun altını çizdi. Meme coin DOGE’un ortak yaratıcısı, yaklaşık 220.000 DOGE’u olduğunu söyledi. Yazım sırasında, DOGE yaklaşık 0.19 dolardan işlem görüyor. Bu, Markus’un varlıklarını yaklaşık 41.800 dolara getiriyor. Aynı gün bir dizi tweet’te Markus, DOGE’u kodlamaya asla geri dönmeyeceğini söyledi. Geliştirici, “Bir kripto projesi üzerinde çalışmak korkunç çünkü aslında insanlar için ne kadar çok şey yaparsanız, o kadar kötü davrandıklarını keşfettim” dedi.

Bir tweet’te Markus, “kendi durumundaki herkesin insan düşmanı olacağına” inandığını söyledi. Dogecoin, 2013 yılında Markus ve Jackson Palmer tarafından ortaklaşa yaratıldı. Palmer, bu yıl kripto para birimine geri dönmeyeceğini söyledi. Daha önce Palmer, kripto para birimini “vergiden kaçınma, azaltılmış düzenleyici gözetim ve yapay olarak uygulanan kıtlığın bir kombinasyonu yoluyla yandaşlarının zenginliğini artırmak için inşa edilmiş, doğası gereği sağcı, hiper-kapitalist bir teknoloji” olarak tanımladı.

Bu yıl Markus, 2015 yılında tüm kripto para varlıklarını kullanılmış bir Honda Civic’in maliyetine eşdeğer bir miktarda sattığını söyledi. O sırada Markus, tüm kripto para portföyünü yaklaşık 10.000 dolar karşılığında tasfiye etti. Markus artık DOGE üzerinde çalışmıyor olsa da 2021’de NFT’lere yönelmeye başladı. Bu yaz “Crappy Doodle NFT’lerini” yayınladı. Ayrıca 70.000 dolara satılan “Capped Doge” gibi başka parçalar da sattı.

Üst Alt