Son Konu

Doğum Gunu Abi Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doğum Gunu Mesajları Abi

Doğum Gunu Ağır Abi Mesajları

Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zor, sensizlik olum kadar aci,sen nefes kadar onemli, canim kadar degerlisin, iyiki dogdun birtanem

Hayatı tespih yaptım sevgili bazen sallıyor bazen cekiyorum ama İMAMESİ hep dik duruyo Doğum gunun kutlu olsun dik dur kardeşim

Bugun bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tum dilekleri vermesini diliyorum Doğumgunun kutlu olsun

Yaşa Sev Gul! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kac olursa olsun her şeyin en guzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara

Sana binlerce kez teşekkur etsem azdır Sen benim hayat ışığımsınAnnemsin Varlığımın tek nedeni Doğum gunun kutlu olsun

Bugun doğumgunun olduğu icin farklı ve ozel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim icin sadece bugun değil her gun farklı ve ozelsin Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam cok zor Kalbim hep seninle İyi ki varsın Birlikte daha nice yaşlara

Sesim guzel olmadığından sana bir doğumgunu şarkısı soyleyemiyorum Bu yuzdendir ki boyle kısa bir mesaj cekiyorum Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gonlunden ne geciyorsa hepsinin gercekleşmesi dileğiyle

Bugun belki de cok kişiden doğumgunu mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun iclerinde en farklısı Cunku bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor Hayatının her doneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum Tum hayallerin gercekleşsin, hayat guneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman goremezsin ama senin icin her daim varolduklarını ve seni duşunduklerini bilirsin Bugun beni goremezsen de bil ki yanındayım! Doğumgunun kutlu olsun İyi ki varsın varsın Birlikte daha nice yaşlara

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce opucuk ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğumgunun kutlu olsun!

Üst Alt