Son Konu

Doğum Gunu Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doğum gunu mesajları,
2019 Doğum gunu sms mesajları
Doğum gunu icin kısa Mesajları,Doğum gunu kutlaması
Doğum Gunu Mesajları 2019

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik olum kadar acı sen nefes kadar onemli canım kadar değerlisin iyiki doğdun birtanem

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce opucuk ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğumgunun kutlu olsun!

Bugun bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tum dilekleri vermesini diliyorum Doğumgunun kutlu olsun

Yaşa Sev Gul! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kac olursa olsun her şeyin en guzeli seninle olsun Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

Dunyada eşsiz bir guzellik varsa o da kalbindedir Hayatının bundan sonrası kalbinin guzelliği gibi gecsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en guzelini yaşar başarı merenlerini tırmanırsın ve dilerim yuzun hep guler neşeni hic yitirmezsin Doğumgunun kutlu olsun!

Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Nice seneler…

Doğduğun gun bulutları yırtarak bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Bugun doğumgunun olduğu icin farklı ve ozel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim icin sadece bugun değil her gun farklı ve ozelsin İyi ki varsın…

Dileğim bugun dilediğin tum dileklerin gercek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugunu seninle kutluyorum Nice yaşlara…

Hmmmm bu mesajı neden cekiyorum unuttum inan hic hatırlamıyorum Dur bakayım dur dur buldum imagesdogumgunumesajlari20195ad99489748c9png Doğumgunun kutlu olsun !

Sesim guzel olmadığı icin sana bir doğumgunu şarkısı soyleyemiyorum Bu yuzdendir ki boyle kısa bir mesaj cekiyorum Mutlu yıllar!

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye duşunuyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor Seni seviyorum

Tum oto muzik sistemi fırsatları icin tıklayın !

Bugun belki de cok kişiden doğumgunu mesajı alacaksın ancak şu an okuduğunen farklısı cunku tumuyle sevgiyle yazılmış bir mesaj İyi ki varsın…

Arkadaşlar yıldızlar gibidir onları her zaman goremezsin ama senin icin her zaman varolduklarını ve seni duşunduklerini bilirsin Doğumgunun kutlu olsun…

Yeni yaşın dilediğin tum guzellikleri beklemediğin surprizlerle getirsin MUTLU YILLAR!

Her mum hayatının ışığıdır pastandaki mumlar coğaldıkca yaşamın daha cok aydınlanacaktır Yeni ışığın KUTLU OLSUN

Yılların sormadığı yolların yortmadığı dostların unutmadığı bir omur icin bu doğum gunun bir başlangıc olsun Yeni yaşın KUTLU OLSUN

Pastanın etrafında sevdiklerin kalbinin etrafında sevgilerin senin etrafında hayallerin olsun doğum gunun KUTLU OLSUN

Yeni bir yaşın once sağlık sonra dilediğin tum mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA…

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun iyi ki varsın! MUTLU YILLAR

Canım arkadaşım iyi ki doğdun Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek icin Doğum gunun KUTLU OLSUN!

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum gunun KUTLU OLSUN Tum guzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA…

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR

Üst Alt