Son Konu

Doğum Gunu Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doğum Gunu Mesajları Yeni 2019

Sevdiklerinizle paylaşmanız icin birbirindne guzel doğum gunu mesajları:

images2019dogumgunusozleri5ad92afa335d5

hadi bakalımdoğum gunun kutlu olsunve unutma her gecen gun olume yaklaşıyorsunyani ortada kutlanacak bişey yokama yine de benden once mesaj atan olursa kan cıkar

Canım arkadaşım iyi ki doğdun Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman goremezsin ama senin icin her zaman varolduklarını ve seni duşunduklerini bilirsin Doğumgunun kutlu olsun

Sesim guzel olmadığı icin sana bir doğumgunu şarkısı soyleyemiyorum Bu yuzdendir ki boyle kısa bir mesaj cekiyorum Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gonlunden ne geciyorsa hepsinin gercekleşmesi dileğiyle… Mutlu yıllar!

Bugun belki de cok kişiden doğumgunu mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı cunku tumuyle sevgiyle yazılmış bir mesaj İyi ki varsın…

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek icermektedir Bir dakika icin yaşamın ve seni duşunen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sursun İyi ki doğdun Nice mutlu yaşlara

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum gunun KUTLU OLSUN, Tum guzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA… Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR…

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek icin Doğum gunun KUTLU OLSUN!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en guzelini yaşar, başarı merenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yuzun hep guler, neşeni hic yitirmezsin Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğumgunun kutlu olsun!

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle Doğum gunun kutlu olsun

Yeni yaşın dilediğin tum guzellikleri, beklemediğin surprizlerle getirsin MUTLU YILLAR!

Bir yıl daha bitti, ama sakin uzulme zaman cabuk geciyor diye Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin Tum dileklerinin gercekleşmesi dileğimle Nice yıllara…

Tonton bir Nine olduğunda bahcendeki sandalyene oturup eski gunlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar guzel gunler seninle olsun Doğum gunun kutlu olsun

Dunyada eşsiz bir guzellik varsa o da kalbindedir Hayatinin bundan sonrası kalbinin guzelliği gibi gecsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Doğduğun gun bulutları yırtarak, bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Dileğim bugun dilediğin tum dileklerin gercek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum Nice Yıllara

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parca zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin icin uzun ve dileklerinin gercekleştiği bir “hayat pastası yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Doğum gunun kutlu olsun canım arkadaşım Allah hep gonlune gore versin mutlu yıllar

gun mavi bulutları avucuna, mutlulukları gonlune ve sevgimi kalbine bırakıyorum Guneş her zaman senin icin doğsun, doğum gunun kutlu olsun

Once kardın, eridin cağlayan oldun Goncaydın, actın gul oldun Gozumde yaştın, bittin gulucuk oldun Bir yaş daha buyudun, iyi ki doğdun

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha cok sevilmen dileğiyle Yeni yaşın mutlu, doğum gunun kutlu olsun

Sensizlik yok olmak kadar acı,sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin, yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor iyiki doğdun herşeyim

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merenlerini rahatlıkla cıkarsın ve umarım yuzun hep guler, mutluluğunu hic yitirmezsin Mutlu ve neşeli olman dileğiyle Doğum gunun kutluolsun!

Guneşin yolu kadar uzun omrun, yaşamın onun ışığı kadar aydın olsun, hayalini kurduğun butun guzellikler senin olsun Canım arkadaşım doğum gunun kutlu olsun

Guneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve Temiz bir omur dileğiyle Doğum Gunun Kutlu Olsun

Bugun doğum gunun olduğu icin farklı ve ozel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim icin sadece bugun değil her gun farklı ve ozelsin İyi ki varsın

Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Nice seneler

Elini kalbine koy, gozlerini kapat, ruhumu sana gonderiyorum Birazdan opuleceksin, yeni yaşın kutlu olsun

365 gunluk bir oyku daha başlıyor, her gune bir yaprak sakla, her yaprağa bir oyku sığdır Mutluluk de adına, nice guzel oykuler senin olsun, nice yıllara

Bu gece gokyuzune bakmayı unutma Soz verdi yıldızlar, yalnız senin icin parlayacaklar Sana bu geceki hediyem, gozyuzundeki tum yıldızlar İyi ki doğdun

Senin sevginin yeri gonulde hep ozeldir Seni sevmek herşeyden guzeldir Nice insanlar gordum ama senin varlığın bin insana bedeldir İyi ki doğdun

Her doğan guneşte umutlanacağın yeni bir gun ve batan guneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum İyi ki doğdun

Ruyaların en guzelini gorurken Allah'ın sana gonderdiği meleklerin kanatları o kadar buyuk olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin İyi ki doğdun

Üst Alt