Son Konu

Doğum Günü İçin En Güzel Kutlama Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doğum Günü İçin En Güzel Anma Mesajları 2019 doğum günü sözleri, doğum günü kutlama mesajları, doğum günü mesajları Sevgili melekler, doğum günü olan arkadaşlarınızı en hoş mesajlarla kutlamak, en hoş cümlelerle bu hoş günlerini hatırlamak ister misiniz? İşte sizler için derlediğimiz en anlamlı doğum günü anma mesajları 9813 9813 dogumgunuicinenguzelkutlamamesajlari20195c55566284898dogumgunuicinenguzelkutlamamesajlari20195c55566284898 385 534 dogumgunujpg9813 Doğum Günü İçin En Güzel Kutlama Mesajları 2019 dogumgunujpg9813 Doğum Günü İçin En Güzel Kutlama Mesajları 2019 Anlamaz ama kimse beni, biIemez oysa içimdeki sevgiyi Içten bir söz bu söyledikIerim Doğum günün için bütün iyi dileklerim Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin Ola Ki de bugün çoğu kişiden doğumgünü mesajı alacaksın ama şu an okuduğun en farklısı ve en özeli çünkü bütün olarak sana sevgiyle yazılı bir mesajdır bu İyi ki varsın birtanem Sene 2019 ve bu saat itibariyle senin Doğum günün Unutuldun sanma, Saatlerdir parlak bir hafıza arıyorum, hoş bir mesaj gönderebilmek için sana pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için Bir yudum sevgi kocaman bir okyanusa bedeldir Şimdi ben uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretimSeni hasretimi tüketircesine kucaklıyorumDoğum günü kutlu mutlu olsun Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor ebedi mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde Doğum günün kutlu olsun Sensizlik değil almak değin acı,sen nefes dek gerekli, canım kadar değerlisin, yokluğun yağmura yazı yazmak dek zorlama iyiki doğdun herşeyim Doğduğunda bulutları açarak, Güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata Hep sevgiyle mutlu yaşa! Nice yaşlara doğum günün kutlu ve mutlu olsun Doğum günün kutlu olsun Bir ömür dinç mutlu yıllara Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum Doğumgünün kutlu olsun Bir doğum günün daha geldi Bu Nedenle bir yıl daha bitti, aman nolur üzülme süre şipşak geçiyor diye Bak herkes benzer şeyi yaşıyor Bu yılın sonunda ardına baktığında umarım harikaydı dersin Farkına vardın mı bugün biraz daha yaşlandın, lakin önemi yok sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın İyi fakat varsınDoğum gününü kutlarım Rüzgar umudunu taşısın, deniz mutluluğa ulaştırsın, gökyüzü de sevgiyi armağan etsin, yağmur gönlüne neşe getirsin Yaş günün kutlu olsun Genişletmek için tıkla  

Üst Alt