Son Konu

Doğum Gunu Mesajları Kısa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kısa Doğum Gunu Mesajları

Doğduğun gun bulutları yırtarak, bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

Dunyada essiz bir guzellik varsa o da kalbindedir Hayatinin bundan sonrası kalbinin guzelliği gibi gecsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce opucuk ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğum gunun kutlu olsun!

Yaşa Sev Gul! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kac olursa olsun her şeyin en guzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara

Doğum gununun sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara

Guneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir omur dileğiyle Doğum Gunun Kutlu Olsun

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde Doğum gunun kutlu olsun

Sensizlik yok olmak kadar acı,sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin, yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor iyiki doğdun herşeyim

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merenlerini rahatlıkla cıkarsın ve umarım yuzun hep guler, mutluluğunu hic yitirmezsin Mutlu ve neşeli olman dileğiyle Doğum gunun kutluolsun!

Doğduğunda bulutları acarak, Guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle mutlu yaşa! Nice yaşlara doğum gunun kutlu ve mutlu olsun

Doğum gunun kutlu olsun Bir omur sağlıklı mutlu yıllara

Bugun bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tum dilekleri vermesini diliyorum Doğumgunun kutlu olsun

Mutluluğun Turk enflasyonu kadar yuksek, uzuntun memur maaşı kadar duşuk, geleceğin demirledin keli kadar parlak olsun Doğun gunun kutlu olsun

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum gunun KUTLU OLSUN

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl bir yasam dileyebilmek icin Doğum gunun KUTLU OLSUN!

Sağlık basari, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR

Sakın uzulme hayatın hızına, en guzel yıllar cabuk gecenlerdir Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Yuzunde her zaman bir gulumseme olsun cunku sana cok yakışıyor Daha nice mutlu yıllara

Sesim guzel olmadığı icin sana bir doğumgunu şarkısı soyleyemiyorum Bu yuzdendir ki boyle kısa bir mesaj cekiyorum Mutlu yıllar!

Üst Alt