Son Konu

doğum gunu mesajları sevgiliye doğum gunu sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doğum gunu icin sozler sevgiliye

İyiki doğdun, iyiki benimsin, benimlesin Seni Cok Seviyorum

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik olum kadar acı,sen nefes kadar onemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem

Yaşa Sev Gul! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kac olursa olsun her şeyin en guzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye duşunuyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor Seni seviyorum

Bir yıl daha bitti, ama sakın uzulme zaman cabuk geciyor diye Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldıdersin Tum dileklerinin gercekleşmesi dileğimle Nice yıllara

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en guzelini yasar, basari merenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yuzun hep guler, neşeni hic yitirmezsin Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle Doğum gunun kutlu olsun!

Bugun belki de cok kişiden doğumgunu mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğunen farklısı cunku tumuyle sevgiyle yazılmış bir mesaj İyi ki varsın…

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parca zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin icin uzun ve dileklerinin gercekleştiği bir hayat pastasıyapabiliriz sanırım Nice yaşlara!

Sakın uzulme hayatın hızına, en guzel yıllar cabuk gecenlerdir Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Yuzunde her zaman bir gulumseme olsun cunku sana cok yakışıyor Daha nice mutlu yıllara

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik olum kadar acı, sen nefes kadar onemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem

Doğum gununun sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim

Biraz sans, biraz sevgi ve sabir, birer parca zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karistirip senin icin uzun ve dileklerinin gerceklestigi bir “hayat pastasi yapabiliriz sanirim… nice yaslara!

Sana binlerce kez teşekkur etsem azdır sen benim hayat ışığımsın varlığımın tek nedeni doğum gunun kutlu olsun

Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zor, sensizlik olum kadar aci,sen nefes kadar onemli, canim kadar degerlisin, iyiki dogdun birtanem

Bugun dogumgunun oldugu icin farkli ve ozel oldugunu mu saniyorsun sen? oysa sen benim icin sadece bugun degil her gun farkli ve ozelsin iyi ki varsin

Nice yaşlarını birlikte gecirmemiz dileğiyle Doğum gunun kutlu olsun sevgilim

Sen benim mutluluğum, hayatımın en guzel varlığısın Doğum gunun kutlu olsun

Üst Alt