Son Konu

Dondurulmuş Besinler Zararlı mı?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dondurulmuş Besinler Zararlı mı?

imagesdondurulmusbesinlerzararlimi5ad105d2a19a9
Son yıllarda cok fazla tuketilmeye başlanan dondurulmuş gıdalar hakkında kısa bilgiler bulabileceğiniz bir yazı hazırladım sizlere

Ozellikle cocuklar icin cok sakıncalı olduğunu duşunduğum dondurulmuş gıdaları tuketmek zorundamıyız ayrıca eskiden olduğu gibi donrumadan sebzeleri ve meyveleri mevsiminde ve zamanınd atuketmeyi neden denemiyoruzYurt dışında cok daha yaygın olan dondurulmuş gıda tuketimi malesef son yıllarda ulkemizde de cok fazla kullanılmaya başlandıBen ozellikle dikkat ediyorum elimden geliyorsa kendim hazırlayıp yapmayı tercih ediyorum acıkcası dondurulmuş gıdaların kullanılması taraftarı değilimEn yakın arkadaşlarım patates kızartmasını bile hazır patates ile yapıyorlar 2 patates soymak bu kadar zormu geliyor insanlara acıkcası anlam veremiyorum

Sağlık yonunden uzmanalrında tavsiyelerine uymak gerektiğini duşunuyorum ve mumkun olduğunca dondurulmuş gıdalardan uzak durmalıyız diyorumSiz siz olun mecbur kalmadıkca bu tur gıdaları kullanmaktan kacının elinizden geliğince kendiniz hazırlamaya calışın yemekleriniziCocuk sağlığında cok daha fazla zararı olduğunu duşunursek bu dondurulmuş gıdaların en azındna cocuklarımıza hazır dondurulmuş yiyecekler yedirmekten kacınalım

Üst Alt