Son Konu

Dünyaca Ünlü Rock Yıldızı, 300.000 Dolarlık Cardano (ADA) Aldı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kiss-gene-simmons-bitcoin.jpg

Ünlü rock yıldızı Yeniden Simmons, kripto para macerasına 300.000 dolarlık Cardano (ADA) alımıyla devam etti.

KISS gitaristi Yeniden Simmons, kripto para portföyüne yeni bir altcoin ekledi. Cardano için inancını açıklayan müzisyen, 2021 yılında yatırım yaptığı altcoin‘in en üretken kripto para olduğunu düşünüyor.

Cardano’nun Geleceğine İnanıyor

Asıl ismi Yine Klein olan Yeniden Simmons, kripto paralar ile alakalı yeni Tweetler paylaştı. KISS’ın bass gitaristi, Cardano ve token’ı ADA ile alakalı fikirlerini açıkladı.

Twitter’daki son paylaşımlarında Simmons, altcoin’e neden yatırım yaptığını açıkladı. Simmons, Cardano’ya Hoskinson yüzünden yatırım yaptı.

Takipçilerine 300.000 dolarlık Cardano satın aldığını söyleyen Simmons, kendisinin finansal analist olmadığını, yalnızca yatırımına inandığını ve fiyatının artacağını söyledi.

“Ben sizleri ne yaptığımı ve neye inandığımı söylüyorum. Neden? Zira fiyatının artacağına inanıyorum ve kendi araştırmanızla karar verin.”

Ünlü ismin tweet’leri dayanak, tavsiye, iş birliği için teklifler ve birkaç olumsuz yoruma maruz kaldı.

Biz bu haberi yazarken, ADA piyasa pahası açısından 6. sırada yer alıyordu.

Ünlüler ve Kripto Paralara Duyduğu Aşklar

Birkaç gün evvel, Yeniden Simmons Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere birkaç kripto parayı portföyüne eklemişti.

Ünlü beşerler kripto para elçileri olmaya başlayınca, Bitcoin’deki fiyat artışı düzgünce arttı. Şu an birçok müzikçi, aktör ve sportmen kripto paralara girip yatırım kararlarını toplumsal medyada tanıtıyorlar.

Birkaç gün evvel, Lindsay Lohan TRON (TRX) hakkında Tweet attı ve kendisinin DeFi ve NFT dünyasını keşfettiğini söyledi. Son olarak Lindsay Lohan, NFT’sinin satışını açıklamıştı.

Son Bitcoin iş birliği, hip hop yıldızı Jay Z ve Twitter CEO’su Jack Dorsey tarafından yapılmıştı. Kendileri, Afrika için iş birliğinde bulundu.

Üst Alt