Son Konu

Durum Azıcık Karmakarışık ! Takviye lütfen..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamlar

Şu sıralar kafam çok karışık , buraya yazayım dedim yardımlarınızı bekliyorum Okulumuzda bi kız var , geçen seneden beri yazıyorum kendilerine Bu yaz msnini falan aldım face aracılığıyla , baya iyi muhabbetimiz vardı Okulda daha önce hiç konuşmamıştık , Çarşamba günü ilk kere gelip kendi selam verdi biraz ayaküstü konuştuk dersler falan filan (tabi kalpten gitcektim o an) Cuma günü tüm cesaretimi toplayıp kendisinden hoşlandığımı söyledim , o an hiçbirşey diyemedi hatta 5 dakika değin başbaşa olmamıza karşın yalnızca bi ara uzaklara daldı , hayrola uzaklara daldın falan dedim güldü vesaire Akşam eve gittiğimde msndede konu hakkında 1 saat kadar konuştuk O KADAR konuşmanın sonunda durumu artık karar aşamasına getirdim ağır ağır , şu sıralar kimseyle çıkmayı düşünmüyorum kusura bakma dedi Peki hiç mi bir his değil içinde deyince de dost olarak çok bedel veriyorum sana dedi Sonra peki nasıl istersen dedim ve muhabbet şu yöne dürüst kaydı :

yeniden benle konuşmayacak mısın?
Zaten ne konuşuyordu fakat ?
Bide msnden sil !!
İçimden silemedikten sonra msnden silsem neye fayda?
Açıklama yok

Ve sonradan dün sabahleyin ama günaydın dışında hiçbir muhabbet geçmedi aramızda Baya moralim bozuktu bundan böyle yapcak birşey yok derken , playlistimde Erkin Koray Sevince çalmaya başladı Bana bir ışık bir gaz verdi tabi bu şarkı Sevince durma durma koş peşindegibisinden

Konuyu haberdar olan arkadaşlarımdan bazıları bırak istemiyorsa istemiyordur , bazılarıda bağlı koşacaksın ardından diyorlar İşte kafam bu konuda baya karıştı Kendisine güzel bi sürpriz hazırlamayı düşünüyorum ama hiç yapma zaten sevmiyor boşboğaz olur diyorlar

Ama benim fikrim ben bu kızı bu değin severken bir kere kimseyle çıkmayı düşünmüyorum dedi diye şansımı zorlamazsam ne diye sevdim bu dek ? Benim düşüncem pes etmemek

Birde sizin yorumlarınızı alalım Teşekkür Ederim çoktan

Üst Alt