Son Konu

Duygusal Ozur Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ozur Mesajları Duygusal

Sevgiliye Duygusal Ozur Mesajları

Ufak hataları Minik Bir Tebessumle Kapatmaya Nedersin? ozur Diliyorum Senden Beni Affedermisin?

Sinir Esnasında Ağzımdan Cıkan Sozlerin Kurbanı Olmak istemiyorum karşında imagesduygusalozurmesajlari5ad9414170f0cpng ozur Diliyorum Senden Kabul Et lutfen imagesduygusalozurmesajlari5ad9414170f0cpng

ben Aşkımı Kirletecek kadar Gururlu Değilim ozeLLikLe Senden ozur Dilemeyecek kadar Kibirli Değilim Aşkım Butun Derdi Kederi Ve kibiri Arkama Aldım ve Senden 1000 kere Ozur Diliyorum imagesduygusalozurmesajlari5ad9414170f0cpng

Sana Nasıl Sevgi Sozleri Soyluyorsam ozur Dilemesinide bilirim her Soz benim Bunu Unutma Affetmek Sana kaldı Artık bekliyorum Cevabını Elimde telefonum icimdeki Cocuk Umuduyla

Ben hatalarım icin sana yaptıklarım icin hic affetmedim kendimi Inan bana hala sızın icimde ağlarım duşundukce hic affetmedim kendimi Beni AFFET!

Benim icin cok anlamlısın oyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar Senden beni affetmeni diliyorum Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem Ama tekrar duşunmen icin ağlayabilirim

Beyaz bir guvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı Tum kırgınlıkları yok etsin ve sen ozurlerimi kabul et diye

Bilirsin affetmek gibi bir başka buyukluk yoktur Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum Affet lutfen beni

Bilirsin bir karıncaıy bile incitmem Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu COook ama cOook ozur diliyorum senden

Ozur dilerim seni aramadığım icin Ozur dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım icin Ozur dilerim seni orda beklettiğim icin Yaptığım her yanlış icin ozur dilerim

Merhaba, oncelikle sizden ozur dilemek istiyorum Cunku; bugun olanlar hic kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi Ancak size karşı duygularım cok yoğun ve sizinle sıkca goruşmek isteğindeyim Eğer ozurlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lutfen olumlu bir mesaj gonderin!

Benim icin cok anlamlısın oyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem Ama tekrar duşunmen icin kendine fırsat vermeni istiyorum Yine eski gunlerdeki gibi olalım sevgilim Seni cok seviyorum

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu Coooook ama coooook ozur diliyorum senden

Gunlerdir ozrumu kabul etmen icin mesaj yolluyorum Lutfen, lutfen artık olumlu bir yanıt ver de icimdeki
sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum Ozur dilerim tum olanlar icin? Gercekten cok uzgunum?

Senden ozur dilemek icin bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dilen getirsem, bana goruşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni cok mutlu edersin Birtaneciğim seni cok seviyorum?

Sağa donuyorum olmuyor? Sola donuyorum olmuyor Yok nafile uyku tutmuyor Cunku aklım sende ve bugunku kavgamızda Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim Bu nedenle tum kalbimle ozur diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da guzel ruyalar gorelim? Seni seviyorum!

Mesajım yureğimin en derin koşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye duşunme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim Ozurlerimi kabul et!

Ozur dilemenin bir asillik olduğunu duşunuyor ve bugun buluşmaya gelmediğim icin ozur diliyorum senden
İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Yaptığım hatadan dolayı ozur diler, bundan sonra boyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, ozurlerimin kabul edilmesini temenni ederim Saygılarımla?

Bu mesaj sana ne mi soyluyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan cok uzgunum Bugun icin ozur dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız?

Beyaz bir guvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı Tum kırgınlıkları yok etsin ve sen ozurlerimi kabul et diye

Sağa donuyorum olmuyor? Sola donuyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor cunku aklım sende ve bugunku kavgamızda Tum kalbimle ozur diliyorum Seni seviyorum?

Üst Alt