Son Konu

Duygusal Uzun Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Guzel Duygusal Uzun Sozler

Uzun Sozler Duygusal

Gulmek icin mutlu olmayı bekleme,belkide mutluluk guluşunde saklıdırsakın ağlama gelki bir yerlerde senin bir tek guluşun icin yaşayan biri vardır

Seni Ozlemek Acı Cekmekse O Acıyı Severek Cekiyorum, Seni Sevmek Gunahsa Hic Cekinmeden Gunaha Giriyorum, Sana tutkun Olmak Olmekse Al Sana Canımı Veriyorum

Hasretim senelere donse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, binbir dert cektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var

Son kibrit copum gibi sakladım seni ruzgarsızdı hava tiryakiydim ustelik yakmadım seni ben yağmur yuklu bir bulutum kime carpsam ağlarım

Denizde kalem kumdan kağıtlar yapdım: her yere seni seviyorum yazdım: ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım

Ne zaman sağır ressam krisatl bir zemin uzerine duşen yağmur damlasının sesini cizerse seni o zaman unutacağım
deniz, kumsaldaki kumlari; zaman, gecmisteki anilari; siler Ama hicbirsey kalbimdeki gercek sevgini SILEMEZ!!!!

Sen colde acmis bir cicek olsaydin, seni kaybetmemek icin olene dek aglardim

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyormusun her gun yağmur yağsın

Mehtaplar kadar serin,denizler kadar derin,senin en guzel yerin, bana bakan gozlerin

Bu Nasıl Bir Duygu bilemiyorum;Kimseye Ayrıldık Diyemiyorum,Adını Kim Sorsa Eziliyorum,Ayrılıp Gittiği O Gunden Beri

Sacının bir teline dunyalar feda olsun, kalbin hep benimle dolu olsun

Bir yağmur damlası SENİ SEVİYORUM anlamını taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğmi sorsaydın inanki bitanem hergun yağmur yağardı!!!

Sevmek olmektir bence , ben de sevmistim olmeden once

Sari giyer gunes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gun, Beyaz giyer benim olursun

Gozlerin Nehir,Kirpiklerin Kopru Olsun,Ben Tam Uzerinden Gecerken Ipler Kopsun,Dustugum O Yer DUDAKLARIN OLSUN

Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem

Gul bahcesinde gecsede omrum, inan ustune gul koklamam gulum , seni koklamak olsada olum, ugrunda olmeye deger gulum

Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gozlerinin daldigi yerdeyim

Guller hep ellerinde acsin,ama dikenleri batmasinsevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasinmutluluk hep yuregine dolsun,ama beni unutturmasin

Gun bir gun, sevdalanmis geceye gecede yakomoz dusurmus denize ogunden bugune geceyle gunduz ayrilmaz olmus taki gunes tutlup golge dusurene dek sevdalara

Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben

Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim

Gece midir insani huzunlendiren,yoksa insan midir huzunlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana dusunduren yoksa ben miyim seni dusunmek icin geceyi bekleyen ?

Olsen bile benden kurtulamazsin Kefen olur bedenini sararimYagmur olur uzerine yagarimCicek olur mezarinda acarim Olsen bile benden kurtulamazsin

Once dustugumde kalkmayi ogrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ogrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ogrendim herseyi ogrendimde yalniz unutmayi ogrenemedim

Bir Gun Cehennemde Karsilasabiliriz Sen Kalp Hirsizi Oldugun icin , Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim icin

Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye birakiyorum ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir

Basini gogsume yasladiginda tek bir dusmanim vardir:gecip giden zaman

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin

Ya gozlerin aklimda Yada aklim adinda Ya hayalin karsimda Ya Sesin kulagimda Ya ben cildiriyorum yada cok seviyorum Ya sevmek cok guzel Yada sevilen cok ozel

Ne aradiysam bilki sende bulmusum Senden oncesi yoktu seninle var olmusum Sende butun ozlemler Sende butun gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmusum

Bir soluk kadar yakinyildizlar kadar uzak derler sevgi icinUzanirsin yetisemezsinyetisirsin dokunamazsinDokunursun vazgecemezsinvazgecersin ama unutamazsin

Ask gulu dikeniyle avuclamaya benzer Ellerin kan icinde kalir ama dikenlerinden hesabini gulden soramazsin

Üst Alt