Son Konu

Ebru Gündeş'ten acı haber! Babası Remzi Gündeş'i kaybetti...

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ebru_gundesten_aci_haber_babasi_remzi_gundesi_kaybetti_1600930216_7324.jpg

4 yaşındayken ailesini terk ettiği için arasının bozuk olduğu babası Remzi Gündeş'i kaybeden Ebru Gündeş, babasını herkesten saklı sessiz sedasız toprağa verdi. Siroz ve Koah hastası olan babasının durumunun kötüleşmesiyle hastaneye kaldırılan Remzi Gündeş'ten acı haber geldi...

Siroz ve Koah hastası olduğu bilinen Ebru Gündeş'in babası Remzi Gündeş, geçtiğimiz günlerde özel hastanede tedavi görmesine rağmen hayata gözlerini yumdu. Babası hayattayken aralarının pek iyi olmadığı ve dolayısıyla da çok sık görüşmediği bilinen Ebru Gündeş, acısını herkesten saklayarak ölüm haberini kimseye duyurmadı.

Sadece iki kuzeniyle beraber babasını toprağa veren Gündeş, üzüntüsünü kendi içinde yaşamayı tercih etti.

TIKLA OKU: ÖLÜNÜN ARKASINDAN YASİN OKUNUR MU? YASİN SURESİ...

MXww8_1600930226_0698.jpg

EBRU GÜNDEŞ İLE BABASININ ARASI NEDEN BOZUKTU?

76 yaşında hayatının kaybeden Remzi Gündeş 5 yıl önceki röportajında kızı ile arasının açık olmasıyla ilgili söylentiler için,

"Ben ona hiç bakmadım ama o bana baktı. Kim onun hakkında en ufak bir kelime konuşursa, onun hayatını alırım. Şaka yapmıyorum, alırım hayatını.. Evlenmiş, barklanmış. Onu rahatsız etmeye lüzum yok. Ben onu seviyorum o da beni seviyor. Ben şahsen evladım için dilenirim, yemin ederim dilenirim. Yarın bir mezarlık olacağız. 2 metre yere gideceğiz” demişti.

vvp6G_1600930491_8923.jpg

Üst Alt