Son Konu

Eczacıları Ölümle Tehdit Eden Şüpheli Tutuklandı

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Ataşehir'de annesine yanlış adres tanım edildiği gerekçesiyle geldiği eczanede, eczacıları vefatla tehdit eden ve bilgisayara yumruk atarak ziyan veren kuşkulu Fazilet T. (30) 'Tehdit' kabahatinden tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ataşehir’de bir eczaneye dün öğle saatlerinde gelerek eczacıları vefatla tehdit eden ve bilgisayara yumruk atan Fazilet T. gözaltına alındı. Emniyetteki süreçlerinin akabinde Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirilen kuşkulu, savcılığa tabir vermesinin akabinde tutuklama talebiyle hakimliğe sevk edildi.

'Affettirmek için elimden geleni yapmaya çalışırım'

Şüpheli Fazilet T.’nin hakimlikteki sorgusunda 'Annem aradı beni, ilaç almaya gitmişti. Ağlayarak konuşuyordu. Kendisini yanlış yönlendirdiklerini söyledi. Meskene de halsiz gelince ‘Tamam ben ilacı alırım’ dedim. İlacı almaya gittim, annemi neden yanlış yönlendirdiklerini sordum. Olaydan ötürü çok pişmanım, özür dilemeye de gidecektim. Antidepresan tedavisi de görüyorum. Çok pişmanım affettirmek için elimden geleni yapmaya çalışırım. Babam kucağımda öldüğü için anneme düşkünüm. Annemi o biçimde görünce dayanamadım. Ben birini incitecek bir insan değildim. Etmiş olduğum küfürlerden ötürü da özür dilerim' dediği öğrenildi.

Hakimlik kuşkulu Fazilet T.’nin 'Tehdit' hatasından tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Üst Alt