Son Konu

Ekran kartı driver sorunu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaşlar sorunumu anlatayım
sorunum şudur ekran kartıdriverini yükleyince pc normal bi şekilde açılıyor ilkbaşlarda herhangi bi çizgi falan yok hoşgeldiniz yazısı çıkması gerekirken dikey olarak çizgiler var kırmızı mavi yeşil şeklinde o şekilde kalıyor ne bi ses falan duyulmuyor yani pc kitleniyor ekranın üstüne doğru bi hareketlenme var başka yerlerinde o şekilde yok 1 haftadır devam ediyor soruna neden olabilecek o gün yaptıklarımı yazayım advanced system care 5 indirdim pro olarak tam bakım yaptım bide ekran kartı driver güncelledim ancak betaymış sonradan anladım güncelledikten sonra oyun oynarken bi süre sonra ekran renk renk oluyordu sonra düzeliyordu bazı yerlerinde kare kare renk renkti bu şekilde 2 gün devam etti sonra yukarda anlattığım gibi oldu 2 kere format attım ne yapabilirim internette çok araştırdım çözümü bulamadım
nvıdıa geforce 8400m gs 1023 ayrılmış bel 256 paylaşımsız
1 sene öncede bu şekilde daha ilk başlarken oluyordu 300 lira almışlardı şuan herhangi bi sorun yok ancak driver yükleyince güvenli modda kaldırmak zorunda kalıyorum şuanda videoları tam ekran olarakta izleyebiliyorum yardım edenlere teşekkürler

Üst Alt