Son Konu

El Bakım Nasıl Yapılır

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evde El bakım maskesi tarifi

Doğal El bakım maskesi nasıl yapılır

Biz bayanlar için hoş ellere sahip olmak oldukca manâlı bende buna istinaden sizlere el bakımınızda tezgâhtar olabilmek adına evinizde kendi imkanlarınızla hazırlıyabileceğiniz oldukca basit el bakımı için önerilerde bulunmak istiyorum önce kendim denedim sonuç oldukca hoş gönül rahatlığıyla sizlerde deniyebilirsiniz

Eğer yaz aylarında sizinde elleriniz güneşten kuruduysa yapmanız gereken çok kolay bir tasvir sıralamak için gerekli malzemeler 1 fincan zeytinyağını,yarım limonun suyunu ve bir tatlı kaşığı şekeri,bir kasede karıştırınBu karışımı çokça sürerek ellere masaj yapınSonra elleri ılık suyla durulayınNemlendirici sürün işte hepsi bu değin yumuşacık ellere sahip olacaksınız

Bu önerimizide dikkate almanızı istiyorum zeytinyağı her derde deva zaten bilmeyenimiz değil öyleyse mutlaka denemelisiniz Zeytinyağı ile el banyosunu Ellerinizin üstü çatlıyor, hatta ara sıra sızlıyor mu? O zaman derhal 1 su bardağı zeytinyağını benmari usulü hafifçe ısıtın İçine 15 20 damla limon suyu ekleyip ayrıntılarıyla karıştırın Ellerinizi bu yağın içinde 5 10 dakika beklettikten sonra ılık su ve sabunla yıkayıp besleyici bir nemlendirici sürün

Bir diğer önerim ise Rezeneli el banyosu ellerinize gelecekdir

Zorunlu malzemeler 8 yemek kaşığı rezene tohumunu havanda hafifçe ezdikten daha sonra 2 su bardağı kaynar suyla karıştırın 15 dakika demlendikten sonradan süzün Elleriniz ne zaman çok suyla haşır neşir olursa, arkasında mutlaka bu bitki çayının içinde 2 3 dakika bekletin ve yeniden canlanmalarına muavin olun hoş ve sağlıklı ellere kavuşmanız dileğiyle *

Üst Alt