Son Konu

Emel Sayın'dan yıllar sonra gelen Cüneyt Arkın itirafı! 'İyi ki vurmuşum' söylemiyle şaşırttı

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
emel_sayindan_yillar_sonra_gelen_cuneyt_arkin_itirafi_iyi_ki_vurmusum_soylemiyle_sasirtti_1654341739_0281.jpg

Yıllara meydan okuyan usta isim Emel Sayın, Cüneyt Arkın'ın yıllar sonra paylaştığı set anısı hakkında ilk kez konuştu. Sayın, yaptığı itirafla herkesi şaşırttı.

Yeşilçam'ın sevilen isimlerinden biri olan Cüneyt Arkın, "Benim Kahramanım Türk Halkıdır" kitabında, Emel Sayın ile başrollerini paylaştığı "Rüzgar" filminde yaşadıklarını anısını anlatmıştı. Arkın, Emel Sayın'ın alnına ve sırtına indirdiği üç sopa darbesiyle sersemlediğini, derisinin yırtılıp, kanadığını söylemişti.

M0EZC_1654341845_4757.JPG
emel sayın cüneyt arkın

Cüneyt Arkın, anıyı anlatırken şu ifadelere yer vermişti: "Çekim bittikten sonra kartondan yapılma sopayı her yerde aradım, ama bulamadım. Peki, Emel Sayın beni neyle dövmüştü? Hala bilemiyorum. 'Rüzgâr' filminden sonra Emel Sayın bir daha film çekmemeye yemin etti. Galiba beni de hiç sevmedi. Sevseydi, verdiği sözü tutardı."

ZDZrH_1654341913_6893.jpg
emel sayın dan cüneyt arkın itirafı

Emel Sayın, muhabirlerin "Emel Hanım, Cüneyt Arkın'ın hem yönetip hem oynadığı Rüzgar filminde rol almıştınız. Rol gereği Cüneyt Arkın'ın kafasına sopayla vurmanız gerekmiş. Bir de sizden dinlesek o anları" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Evet, o günler şimdi gözümün önünde canlandı. Bir şey olacağı korkusuyla sopayla Arkın'ın kafasına vuramadım. Tekrarlanan sahneler sonrasında öyle bir güçle vurmuşum ki Cüneyt Arkın'ın kafasından kanlar akmaya başladı, çok korktum."

aiTtI_1654341922_7568.jpg
cüneyt arkın rüzgar filmi

"İYİ Kİ VURMUŞUM"

Cüneyt Arkın'ın "Emel Sayın beni dövdü, sanırım beni sevmiyor" sözleri hatırlatılan usta isim, gülerek "Bunları duyunca 'İyi ki vurmuşum' diyorum. Hak etmiş o, doğruyu anlatmamış" dedi.

Üst Alt