Son Konu

Emir - Ben Sen Olamam Şarkısı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bu yaza damgasını vuracak yepyeni bir isim Emir Tarkanın tıpatıp aynısı olan Emirin birincil albümü için Tarkan kolları sıvadı Eee insan Tarkanın tıpatıp aynısı olur da yakışıklı olmaz mıı? Sesini henüz duymadım ama Tarkan ve birçok meşhur bu albümde yer alıyorsa bu çocukta iş var derim

Tarkan, sesi ve fiziğiyle tıpkı kopyası olan Emir ’e albüm yaptı İsmini de ‘Ben Sen Olamam ’ koydu!

Tarkan patronluğa soyundu, birincil eseri de kendi yarı oldu! Megastar ’ın yapım şirketi HİTT Müzik ’in çatısı aşağıda albüm yapan Emir, ayrıca sesi, ayrıca de minyon fiziğiyle Tarkan ’ın kopyası gibi

Marmara Üniversitesi Iletişim Fakültesi ’nde okuyan Emir, bugüne dek menajer asistanlığı yapmış Albüm tümdengelim gerçek dışı ise Tarkan ’la gerçekleşmiş

ÜNLÜLER VOKALİSTLİK YAPTI

Emir ’in bu hafta çıkacak albümünde Nazan Öncel ’den Yıldız Tilbe ’ye, Aysel Gürel ’den Gülşen ’e kadar çoğu ünlü ismin şarkısı var Emir, “Bazıları beni kırmadı, vokal bile yaptı diyor Esas bomba ise, albüme adını veren ‘Ben Sen Olamam ’ adlı şarkı Çünkü şarkının sözü de, müziği de Tarkan ’a ait

Sabahleyin Sinan Özedincik ’in GÜNAYDIN ’daki yazısı;

Ve Tarkan Emir ’i yarattı

Cuma sabahı Tarkan ’ın sahibi olduğu HİTT Müzik ’in müdürü Sevtap Küçükkaralar beni gazeteden otomobiliyle aldı; “Seni bir stüdyoya götüreceğim Birini dinleteceğim Sürpriz dedi İçimden “Allah Allah, acaba Tarkan ’ın yeni şarkılarını mı dinleyeceğim? diye düşündüm Peşinde Recep Tayyip Erdoğan ’ın Başbakan olmadan önce oturduğu Beylerbeyi ’ndeki evinin sokağına girdik Meğer Ozan Çolakoğlu ’nun yeni stüdyosu buradaymış

GAZETECİLİK OKUYOR

Stüdyodan içeri girip tescil odasına oturduğumda öğrendim ki, önümüzdeki hafta Dikte adında yeni bir şarkıcının albümü çıkıyormuş Ancak kendisi birincil gazeteci ile randevusuna geç kaldı… O sırada haber geldi: “Benzinciden benzin alıp geliyorum! Kimdi bu Emir? Sevtap anlatıyor, “Dikte 28 yaşında Marmara Üniversitesi Iletişim Fakültesi ’nde Radyo TV ’de okuyor Psikoloji master ’ı gerçekleştirmek istiyor Demet Akalın, Gülşen ve daha birçok sanatçının menajeri Haluk Şentürk ’ün asistanlığını yapmış biri Bunları duyunca daha da meraklandım Ama Dikte içeri girdiğinde bir an Tarkan geldi sandım Minyonluğu bile fazla benziyor Konuşmaya başlayınca, sesinin de Tarkan ’a benzediğini gördüm İçimden ‘Acaba yeni bir Tarkan mı doğuyor? ’ dedim

Emir anlatmaya başladı; “En büyük hayalimdi Yıllardan Beri bütün sanatçıların yanında yer aldım Hepsinden şarkı istedim, beni kırmadılar Hatta vokal bile yaptılar dedi ve şarkılarını dinlemeye başladık Nazan Öncel ’in verdiği ‘Tornistan ’ şarkısında içimden eşlik etmek geldi Çok güzeldi Yıldız Tilbe ’nin şarkısında ayağa kalkıp oynamak istedim Gülşen, Harun Kolçak, Berksan, rahmetli Aysel Gürel bile var albümde Hele, bir zamanların ünlü şarkıcısı Jale ’nin ‘Üzgünüm ’ şarkısını söylerken Tarkan ’ın ‘Vazgeçemem ’ yılları geldi gözümün önüne Bu kasette Hande Yener ’i Hande Yener yapan Fettah Can ve Alper Narman bile var Tam 12 şarkı Albüme şarkılarını veren birbirinden ünlü sanatçılar bu şarkılar karşılığında ya ödenti almamışlar veya çok cüzi rakamlara istemişler Dinletinin sonunda bombayı patlatıyor Emir; söz ve müziği Tarkan ’a ait ‘Ben Sen Olamam ’… Emir ’in bununla beraber çıkış parçası olan bu şarkı, gözlerimi kapattığımda karşımda Tarkan ’ı görmeme neden oldu Bence Tarkan kendi okuyabileceği bir şarkıyı vermiş Emir ’e, oysa bu ona ne değin güvendiğini gösteriyor

BU YAZ ÇOK KONUŞULACAK

Natürel insanın aklı karışıyor, bu dek sanatçıdan şarkı olmak doğru mu? Bu konuda da fazla şanslı Emir, çünkü bu işin üstadı Ozan Çolakoğlu pek bir düzenleme yapmış ki, kaset bir uçtan bir uca akıp gidiyor Bu yaz Dikte fazla konuşulacak Tarkan ’ın patronluğu da fazla konuşulacak Ilk eseri hiç kötü değil yani! *

Üst Alt