Son Konu

Emlak kralı Mohammed Hadid Ayasaofya Camii'nde namaz kıldı

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
emlak_krali_mohammed_hadid_ayasaofya_camiinde_namaz_kildi_1616403538_1915.jpg

İstanbul'daki bir açılışa katılan Mohammed Hadid, İstanbul'u gezdi. Ayasofya Cami ve Sultanahmet Cami'nde namaz kılan milyarder iş adamı 5 çocuğunun da isimlerinin aslında Arapça olduğunu söyledi.

Gigi ve Bella Hadid'in babası Mohammed Hadid bu kez İstanbul'u gezdi. Ünlü iş adamı Hadid, Ayasofya ve Sultanahmet Camii'lerini ziyaret etti. Camii'lerde namaz kılan Hadid'e Evrim Kırmızıtaş Başaran, Ömer Faruk Başaran, iş insanı Hüseyin Çelik ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç gibi isimler eşlik etti. İstanbul'un favori şehri olduğunun altını çizen Hadid, bir dahakine kızlarıyla geleceğini söyledi. 5 tane çocuğu olan Hadid, çocukları hakkındaki açıklaması ise şaşırttı. Çocuklarının isimlerinin Arapça olduğunu "Maria’nın ismi Zayn, Alanın ismi Emel, Gigi’nin ismi Nur, Bella’nın ismi de Hayriye. Bella çocuğunun adını Khai koydu. Hayriye’nin kısaltılmışı oluyor. Oğlunun adı da Enver. Benim adım Muhammet Enver. Oğlumun adı da Enver Muhammet. 5 çocuğumun Müslüman isimleri var" sözleriyle açıkladı. 

TÜRK BAKLAVASINA BAYILDI!

Memaar Al Morshedy'in Ceo'su Hassan Morshedy ile beraber İstanbul'a gelen  Mohammed Hadid, geçtiğimiz gün Zeytinburnu Fişekhane’deki tahin konseptli The Levand isimli mekanın açılışına konuk oldu. İkram edilen baklava ve çayı çok beğendiğini dile getiren Morshedy, “Türk insanının cana yakın ve misafirperver olduğunu duymuştum gelmeden önce ama yemeklerinin bu kadar şahane olduğunu bilmiyordum. Buralara bayıldım. Asıl yaz aylarında bir kez daha gelerek bu sefer iyi bir tatil yapmak istiyorum” dedi.

poOz6_1616171406_7194.jpg

Özellikle Amerika'da lüks otel ve konak merkezleri inşa ediyor. Bunun yanı sıra Morshedy ise dünyanın dört bir yanında gayrimenkulleri olduğunu biliniyor. İkilinin yatırım yapıp yapmayacağı ise büyük merak uyandırdı. 

BELLA VE GİGİ DE TÜRKİYE'YE GELİYOR!

Babaları Mohammed Hadid'in ziyaretinden sonra ünlü modeller Bela ve Gigi Hadid'te Türkiye'ye geliyor. Turizm açısından önemli bir atak olacak olan kardeşler babalarıyla beraber Temmuz gibi tatil yapmaya gelecek.

Üst Alt