Son Konu

En Etkileyici aşk sozleri kısa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
etkileyici aşk mesajları

Dunde bugunde yarında yureginde yuregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yuregine koy ben hep ordayım

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala kucuk bir dal parcasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırcın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!

Mevsim ağlıyor bugun, ozluyor o aydınlık gunlerini, ayrılıyor yapraklar ağaclardan bir hasret ruzgarıyla Bana Eylul'u yaşatma ey sevgili!!

Buruk bir duygu yuklenirse yuregine, gøzlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulaklarin zamansiz deli gibi cinlarsa, bilki bir yerlerde deli gibi ozlenmissindir

Yildizlar gøkyuzunde kayarken, melekler ise oynasirken, sen ise dalip beni dusunurken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyecegim

Bir umut kusu ciz yuregime beyaz olsun tuyleri kalbin kadar temiz olsun Bır kanadı senın icin diger kanadıda sevdigin icin cırpsın

Aşkların en soylusu birken bircok olandır sevginin en guzeli paylaşılan EMEKTİR Aşkların en soylusu birken bircok olandır cıkarsız ve sınırsız paylaşılan YUREKTİR

Deli bir yagmur olsam seni YAGDIGIM yerler kadar severdim Deli bir ruzgar olsam seni ESTİGİM yerler kadar severdim Ama ben sadece DELİYİM ve seni ALDIGIM HER NEFES KADAR COK SEVİYORUM !!!!

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dunyada kimse boyle sevemez

Bir ilk gibi yaşayacağım icimde,kalan son sevgi parcasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım olsem bile ellerinde

UCUMDAN DUŞERKEN TUTUNACAK DALIM OLSAN OLMEKTEN DEĞİL SENİ KIRMAKTAN KORKARIM

ARAMIZDAKİ MESAFELER NEKADAR UZUN OLURSA OLSUN SONSUZLUĞA GİDEN TUM YOLLARA ADINI YAZDIM HANGİ YOLDAN GECERSEN GEC SENİ SEVDİĞİMİ OKUYACAKSIN

Yağmurlu bir gunde sana koşar gelirsem ıslak saclarımı duzeltBaşımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdirMasum ve uzgun bir cocuk gibi konuşursamAnla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de

Hadi gokyuzunden senin icin tuttuğum,uzerine tum duygularımı yuklediğim,yıldızı al,yureğimden yureğine yollar var,hadi benim icin uzaklardan bir tebessum yolla

KAC ZAMANDIR AGLAYAMADIM SANA AFFET BENI , HER CAGRISINDA BASKA SESLER ORTTU SESINI KALBIM SENINLE OZLEMIM SENINLE AH BIR KAVUSSAM SANA DOLDURSAM ICIMI SENINLE SENI COK SEVIYORUM

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Yaprak doken gencliğimin satır aralarında altı kırmızıyla cizilmiş ve tırnak icine alınmış suskunluğumun baş harflerisin Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizliği, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar cok ozlediğimi

Sana doğru bir kelebek ucurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir opucuk kondurdu Hissettin mi?

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri donmek isteyip de donemeyince caresizlikten delirten, hayatta bir defa gorulebilen harika bir ruyasın!

Ağırdır sevmelerim her yurek taşıyamaz, buyuktur umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz

Murekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Seni her duşunduğumde kalbime bir yıldız ciziyorum Benim şimdi kac yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gokyuzum var

Bugun her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni duşundum

Üst Alt