Son Konu

En Güzel Büyüleyici Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Güzel Büyüleyici Sözler Büyüleyici Güzel Sözler, En Güzel Büyüleyici Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edipte büyüleyici sözler isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlerin ricasını yerine getiriyor ve en hoş büyüleyici sözleri paylaşıma açıyoruz 1549103489 1549103489 enguzelbuyuleyicisozler5c557185e0625enguzelbuyuleyicisozler5c557185e0625 enguzelbuyuleyicisozler5c557185e0625 Yaşamak Değil Benimkisi, Kuru gürültüler içinde geçen bir vakit benim hayatım, ne aşk kaldı ne sevgi içimde bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye bir şiir bahçesi edinmek isterim kalbinde her şiirimde sen ol her kafiyede senin adın olsun sen sadece benim büyülü sözlerim ol sen sadece benim ol sevgilim yazı Beklerken Kışları yaşadım içimde birincil Baharı Beklerken Daima Son Baharları Yaşadı bedenim Hemen Seni Bekliyorum her yerde gel yeniden içimdeki dünya dönsün Süresizce Bir Yok Bin Acı OLsada önümde Senin için Çekerim Bir Değil Bin Ölüm Olsada senin için giderim yeterki Sihirsel Aşkımız Bozulmasın Bu Sihir Hayatımızdan hiç Çıkmasın Aşkım Sen Defalarca Benim Bende Senin Olayım Bu Güzel Dünyada Bir Rüya Değilsin Sen Benim için Yalan Olan Dünyada 1 gerçeksin içimde, Sen teksin Kalbimde Bu Can Seninle, Sende Kalbimde Yaşa Ölümüne Biriciğim nihayet geldi beklediğim hayat sonunda buldu benide güzel bir aşk ben seninle gülerim hayata ne olursa olsun bu sihirsel hayatı bir seninle yaşarım aşkım fazla hoş geliyor yaşam seninle bana, bütün güzellikler sanki seninle varoluyor o anda, senmisin etrafı güzelleştiren yoksa aşkımızmı etrafı büyüleyen biriciğim benim Zerre kadar Korkum yok Artık öLümden Sadece tek Korkum Sensiz Almak Sensiz Bir Hayatı yaşamak Sensiz Bir reel yaşam istemiyorum yalanda Olsa Seninle Yaşamak istiyorum Bu Hayatı Birtanem Aşkımın Zirvesinde kimse ulaşamaz bize bizim sevgimiz ne kötülüklere nede karamsarlıkları barındırıyor içinde bizim dünyamızda bir sen varsın birde senin kurduğun sihirsel bir dünya var içimde aşkım seviyorum seni yersiz gelen ayrılıklarla değil senin sözlerine ağladım gece baştan başa, bırakıp gitmene değil bu vesileyle yüzüme bile bakamamana darıldım saatlerce, Hemen öLümüne Seviyorum Seni O sihirsel gülüşünle Yarım kalan kalbimi Tamamladın Hayata yeniden Başlattın beni Sakın durdurma bu sihirsel hayatı yaşamak istiyorum yaşamın içinde sadece sen ol istiyorum birtanem tek gerçeğim yetim kalmış bir çocuk gibiydim hayatta tuttun çıkardın beni benliğimden aldın kendine, acilen o güzel dünyanda yaşıyorum hayatı doyasıya biriciğim Yalan Yok gerçeği Gördüm Sende, Sevgiyi Yok Aşkı Tattım Yalansız Kalbinde  

Üst Alt