Son Konu

En Guzel Kısa Dualar En Anlamlı Kısa Dualar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Guzel Kısa Dua ve En Anlamlı Kısa Dualar

Kısa duaları ezberlemek ve aklımızda tutmak daha kolay oluyor bazen ne kadar arasak bulamıyoruz kısa duaları sizlere kısa ve anlamlı Turkce bir kac dua orneği yazmak istiyorum Allah tum dualarımızı kabul etsin

Allahım Sen Affedicisin Affetmeyi Seversin Benide Affet

Yarabbim işlediğim tum gunahlardan snaa sığınıyorum bilgiğim ve bilmediğim hayırların cumlesini senden istiyorum

Allahım Kıyamet gunu bizler peygamberinizin sevgili kullarından eyle Aminn

Ey Rabbim bana hikmet ver ve beni iyiler arasına kat Aminn

Yarabbim gercekten bana indireceğin her hayra muhtacım Bana hayırlı bir yol goster

Takdir Senindir,Ya Rabbi Sen ki İmkansızı Mumkun Kılarsın Darda Koyma Bizi ! Dara Duştuğumuzde de Şukredenlerden Eyle Bizi
Amin

Ya Rabbi Bizleri KIYAM da Dimdik Ruku da Eğik SECDE de Ağlayan SELAM Verdiğinde Karşılık Alan Kullarından Eyle Amin

Yarabbim Kalbime Değen SızıLarı İnce İnce Soz EyLe, Yuzume Değen Gozyaşımı DamLa DamLa Rahmet eyLe Aminn

Ey Allah'ım bir kişinin ellerinden tutmadan once, onun bana kalbinin sırlarını oğret

Buyuk Allah'ım muhakkak ki senden sevgini ve seni sevenin sevgisini isterimNe olur duamı kabul et

Allah'ım sen benim vekilimsin; sen yardım edersen bize kimse galip gelemez,
sen yardımcımız ol Allah'ımAmin

Kucuk bir cocuk olsamTovbe kapısından girmeye yaşım tutmasa dahaHic bulaşmamış olsam dunyanın kirine, pasına Acsam kollarımı, koşsam Kabende Ve acsam tertemiz ellerimi en masum dualara, nazlansam Sana Rabbim şimdi bir cocuk kadar masum gelemesem de yanına Ne olur rahmetinle ışık tut tum karanlıklarıma

Ne bir bahceye gul olabildim ne Zatına kul olabildim,Ama Seni bildim birledim kalbime sevdirdim,Kovma kapından ALLAH 'ım

Üst Alt