Son Konu

En Güzel Kısa Türkçe Dualar

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hoş Kısa Türkçe Dualar

Türkçe kısa dualar bir çoğumuuzn daha kolay ezberlediği aklımızda daha basit kalan dualardırTürkçe kısa dualar dan bir kaçtanesini sizler için sayfamızda paylaşıyoruz

Allahım!

Şimdiye değin yaptıgım,Bundan sonra yapacagım ,Gizlediğim ve açıga vurdugum,Ve benden daha iyi bildigin günahlarımı affeyleÖne geçiren de sen,Geride bırakan da sensin,Senin gücün herşeye yeter

Allahım

Allah'ım bir kişinin ellerinden tutmadan önce, onun bana kalbinin sırlarını öğretAllah'ım belirli fakat senden sevgini ve seni sevenin sevgisini isterimAllah'ım sen benim vekilimsin; sen yardım edersen bize kimse şampiyon gelemez,sen yardımcımız ol Allah'ımEy Rabbim bana hikmet ver ve beni iyiler arasına katRabbim gerçekten bana indireceğin her hayra muhtacım Bana şanslı bir yol göster

Allahım!

Günahlarımı cahillik yüzünden yaptıklarımı haddimi aşarak işledigim kusurlarımı benden daha iyi bildigin tüm suçlarımı bagışla!

Allahım!

Ciddi ve şaka yollu yaptıklarımı,Yanlışlıkla ve bilerek işledigim günahlarımı affeyle!Tüm bu kusurların bende bulundugunu itiraf ederim *

Üst Alt