Son Konu

En Guzel Ramazan Bayramı Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Guzel Ramazan Bayramı Mesajları

Sevdiklerinizin Ramazan Bayramını Kutlamanız icin sizlere en guzel Ramazan Bayramı Mesajları hazırladık aşağıda Ramazan Bayramı ile ilgili bircok kısa mesaj bulabilirsinizSizin ve sevdiklerinizin Bayramınızı kutlarız

ALT :wwwupluploadsramazanbayrami94444ramazanbayrami94444ALT

Kalplerde Sevgi Olsun Gozlerimiz ışık Dolsun Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların En guzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayaramınız Mubarek Olsun

Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gozlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun

Her ilkbaharda gelinciklerin en guzel başlangıcları mujdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum İyi bayramlar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara

Yureğine damla damla umut, gunlerine bin tatlı mutluluk dolsun Sevdiklerin hep yanında olsun, yuzun ve gulun hic solmasın Bayramın kutlu olsun

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mubarek olsun

En guzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en guzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mubarek Ramazan bayramınızı kutlarız

Ramazan Bayramınızın da boyle bir neşeyle gelmesi ve tum ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle İyi bayramlar!

Son zamanlarda Birlikte Aynı Sofrada yer Almasak da Bayramda yanınızda Olacağız Mutlaka Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun

Evinize Gul Kokusu Essin Kalplerinize ALLAH iyilik versin Bu bayramdada Elerimiz herzamanki gibi Mutlulukla Birleşsin Ramazan bayramınızı Kutlarım

Bizi yaratan ALLAH a şukurler Olsun, Butun muslumanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yuce Allaha sonsuz şukurler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tum insanlık icin hayırlara vesile olsun

Ramazan Bayramının milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yuce Allaha sonsuz şukurler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tum insanlık icin hayırlara vesile olsun

Mubarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz Buhayırlı gunde dualarınız kabul olsun Dualarınızı eksik etmeyin

Tum yurekler sevinc dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mubarek olsun

Ramazan Bayramınız kutlu, yureğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, omrunuz bahtlı, yuvanız bereketli olsun

Bin damla serilsin yureğine, bin mutluluk dolsun gonlune, butun hayallerin gercek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda Ramazan Bayramın mubarek olsun!

Damağınızı, ruhunuzu ve cevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz

Benim omrumde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yuzdurduğum, benim omrumde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı gecince uzulduğum Bayramınız mubarek olsun!

İslamın nurlu guneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz Muhammed komşun olsun, gunlerin mutluluk, gonlun saadetle dolsun bayramın mubarek olsun

Benim omrumde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yuzdurduğum, benim omrumde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı gecince uzulduğumBayramın mubarek olsun

Kuskunlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu gunlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Üst Alt