Son Konu

En İyi Aşk Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En İyi Aşk Sozleri 2019
Aşk Sozleri kısa facebook

Hani gozler vardir sozleri anlatir, hani sozler vardir gozleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir Nice sevgililer gunlerine minik bebegim

Seni her dusundugumde kalbime bir yildiz ciziyorum Benim simdi kac yildizim var biliyor musun? Benim artik bir gokyuzum var Sevgililer gunumuz kutlu olsun!

Bugun her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim olmadi yine sana defalarca asik olup seni dusundum Sevgililer gunun kutlu olsun!

Yedi ayri iklimden yedi cesit ari getirseler yedi cesit ari yedi ayri cicegi dolassa yedi ayri cicekten bal yapsa senin kadar tatli olamaz Iyi ki varsin!

O kadar guzelsin ki yuzune bakamiyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum Dolanip sarmak geliyor icimden, saramiyorum Oylesine baglanmisim ki, sensiz duramiyorum Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri donmek isteyip de donemeyince caresizlikten delirten, hayatta bir defa gorulebilen harika bir ruyasin! Seni cok seviyorum Sevgiler gunumuz kutlu olsun sevgilim!

Biliyorsun her gokkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis Gokusagini takip ettim gecenlerde sende bitti En degerli hazinemsin benim, canimsin

Bazi ruyalar digerlerinden daha uzun surer Bazilari da cok cok guzel Benim en uzun ve en guzel ruyam su an bu mesaji okuyor Sevgililer gunun kutlu olsun!

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasini tutmaya calis, tutamadigin her yagmur damlasi kadar seviyorum seni

Sana dalgalardan kalem yaptim ve kiyiya seni seviyorum yazdim, sen de inandin degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandim sana taptim

Sen gunesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin Sevgililer gunun kutlu olsun!

Eger gokyuzu bir parca kagit, deniz bir sise murekkep olsaydi yine de sana olan duygularimi yazmaya yetmezdi Seni o kadar cok seviyorum ki

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin ama bir farkin var onlar bin tane sen bir tanesin Sevgililer gunun kutlu olsun

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammul edemeyecegin kadar cok seviyorum Sana Sevgilim!diyebildigim icin kendimi cok sansli goruyorum

Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askin icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni sevmeye devam edecegim Sevgililer gunun kutlu olsun!

Biliyorsun her gokkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis Eskiler boyle der Gokusagini takip ettim gecenlerde sende bitti En degerli hazinemsin benim, canimsin Sevgililer gunumuz kutlu olsun

Kuyruklu yildizlar vardir, dunyaya yetmis yilda bir gelirler Insanlar onu hayati boyunca belki bir kez gorurler Ben o yildizi gordum, o da sensin birtanem

Sana bahceden gul degil gunesten atom koparip getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum Sevgililer gunun kutlu olsun

Bazi ruyalar digerlerinden daha uzun surer Bazilari da cok cok guzel olurBenim en uzun ve en guzel ruyam, su an bu mesaji okuyor Seni cok ama cok seviyorum biricigim Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibidegil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil! Seni o kadar cok ozledim ki Sevgililer gununde yaninda olup sana sana sarilmak icin cildiriyorum

Paylastikca cogalan tek seyin sevgimiz oldugunu hic unutmayalim ve sevgimizi daima cogaltalim sevgilim Daha nice mutlu sevgililer gunune

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler Seni seviyorum Daha nice gunlere hep birlikte canim

Yasamak ozlemsiz, ozlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir Bu sevgililer gununde yaninda degilim belki ama ozlemim sevgim hep seninle Seni seviyorum!

Seni denizdeki kumlar, gokteki yildizlar, ormandaki agaclar, dunyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve gunesin isiklarindan daha cok seviyorum Birlikte daha guzel gunlere gitmemiz dilegiyle sevgililer gunun kutlu olsun!

Bir demet gul vermek isterim sana Gullerden guzelsin aslinda Gulu bir gun, seni sonsuza dek seviyorum

Operim dudaklarindan gul kokulu yanaklarindan her dem gozlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin Sevgililer gunun kutlu olsun!

Guller anlatsin sana olan sevgimi, guller anlatsin yanlizligimi, caresizligimi Yavas yavas eriyen yuregimi guller anlatsin ben anlatamadim

Seni sevdigim kadar yasasaydim olumsuzlugun adini ask koyardim Sevgililer gunun kutlu olsun biricik askim!
Bazi ruyalar digerlerinden daha uzun surer Bazilari da cok cok guzel olurBenim en uzun ve en guzel ruyam, su an bu mesaji okuyor Seni cok ama cok seviyorum biricigim Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibidegil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil! Seni o kadar cok ozledim ki Sevgililer gununde yaninda olup sana sana sarilmak icin cildiriyorum

Paylastikca cogalan tek seyin sevgimiz oldugunu hic unutmayalim ve sevgimizi daima cogaltalim sevgilim Daha nice mutlu sevgililer gunune

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler Seni seviyorum Daha nice gunlere hep birlikte canim

Yasamak ozlemsiz, ozlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir Bu sevgililer gununde yaninda degilim belki ama ozlemim sevgim hep seninle Seni seviyorum!

Seni denizdeki kumlar, gokteki yildizlar, ormandaki agaclar, dunyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve gunesin isiklarindan daha cok seviyorum Birlikte daha guzel gunlere gitmemiz dilegiyle sevgililer gunun kutlu olsun!

Bir demet gul vermek isterim sana Gullerden guzelsin aslinda Gulu bir gun, seni sonsuza dek seviyorum

Yuregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu senmissin bebegim Sevgililer gununu kutluyorum Daha nice yillara

Gunesin dogdugu da bir gercek battigi da Kalbimin attigi da bir gercek, gunun bittigi de Ne cikar tum gercekleri saysak tek tek Seni seviyorum, iste o en buyuk gercek

Sen benim hayatimda oldugun surece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir Daha nice sevgililer gununde beraber olmayi diliyorum

Dun gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, ucurumdan attim sessizligi, haber saldim ruzgarlara fisildasinlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi

Sevgililer gununde belki yaninda degilim ama dunde, bugunde, yarinda yuregin kadar yanindayim Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Gonlume taht kurdun, gonlumun sultani oldun, gece gokyuzunde parlayan yildizim, sabah ise ruhuma dogan gunesim oldun Sevgililer gunun kutlu olsun!

O kadar guzelsin ki yuzune bakamiyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum Oylesine baglanmisim ki sensiz duramiyorum Sevgililer gunun kutlu olsun!

Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim Sevgililer gunumuz kutlu olsun

Ayrilik kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir Tipki ruzgarin mumu sondurup yangini guclendirdigi gibi Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim Nice sevgililer gunlerinde birlikte olmak dilegiyle

Sen dunyaya surgun bir meleksin ve ben seni o kadar cok sevecegim ki bir daha cennetine geri donmek istemeyeceksin Sevgililer gunun kutlu olsun!

sana dijital bir gul yolluyorum, cunku uzaklarda elimden ancak bu kadari geliyor Ama bil ki gercegini, gozlerinin icine bakarak vermek isterdim Ve seni sevdigimi fisildamak Sevgililer gunumuz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gokteki yildizl

Sana dogru bir kelebek ucurdum, daglari denizleri asti seni buldu, yanaginaufacik bir opucuk kondurdu Hissettin mi? Sevgililer gunun kutlu olsun!

Dogan her gunun sabahinda icimde gozlerini gorebilmek aski olmasa, inan hicbir seye degmezdi yasamak Sevgililer gunun kutlu olsun!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim Seni hasretimi tuketircesine kucakliyorum

Sana yildizlar kadar yakin olmak isterdim her baktiginda beni gorebilmen icin, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim uzuldugunde gozyaslarini yagmur olup silebilmek icin, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdigim kadar sevebilmen icin Sevgililer gunun kutlu olsun biricigim

Seni denizdeki kumlar, gokteki yildizlar, ormandaki agaclar, dunyadaki insanlar, okyanustaki sular ve gunesin isiklarindan daha cok seviyorum

Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, isigim sensin, gunesim sensin Bil ki cok ozlendin Sevgililer gunun kutlu olsun!

Ağırdır sevmelerim her yurek taşıyamaz, buyuktur umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz

Murekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Seni her duşunduğumde kalbime bir yıldız ciziyorum Benim şimdi kac yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gokyuzum var

Bugun her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni duşundum

Yedi ayrı iklimden yedi cesit arı getirseler yedi cesit arı yedi ayrı ciceği dolaşsa yedi ayrı cicekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz

Ben seni dun sevmedim cunku dun geride kaldı, ben seni bugun de sevmeyeceğim cunku bugun de bitecek; ben seni yarın seveceğim cunku yarınlar hic bitmeyecek!

Ağzımdan cıkacak soz olsan konuşmam, gozumden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hicbir yere bırakmam!

Guneşin doğduğu da bir gercek battığı da Kalbimin attığı da bir gercek, gunun bittiği de Ne cıkar tum gercekleri saysak tek tek Seni seviyorum, işte o en buyuk gercek

Bir şiir yaz bana icinde alabildiğince mutluluk olsun ayın golgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı soyle ozlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gozleriyle kurulasın

Aşk kacmaktan cok kovalamak, gormekten cok ozlemek, gitmekten cok beklemek, dokunmaktan cok duşunmektirVe aşk oyledirki nerde imkansız varsa onu secer

Birgun bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha cok seviyorsun diye hayatı diyeceğim, kusup gideceksin ama hicbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin

Sen benim incimdin parıldayan masum guzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gomdum

Ne seni unutturacak kadar zaman gececek ne de gecen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı oğretir unutmayı asla

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zamanherşeyin bir oncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN senden once vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan

Üst Alt