Son Konu

Sevgililer Gunu Guzel Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgililer Gunu Sozleri
Sevgililer Gunu Guzel Sozleri 2019

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin Sevgililer gunun kutlu olsun

Eğer gokyuzu bir parca kağıt, deniz bir şişe murekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni o kadar cok seviyorum ki

Biliyorsun her gokkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Eskiler boyle der Gokuşağını takip ettim gecenlerde sende bitti En değerli hazinemsin benim, canımsın Sevgililer gunumuz kutlu olsun

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammul edemeyeceğin kadar cok seviyorum Sana Sevgilim!diyebildiğim icin kendimi cok şanslı goruyorum

Seni her duşunduğumde kalbime bir yıldız ciziyorum Benim şimdi kac yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gokyuzum var Sevgililer gunumuz kutlu olsun !

Sen guneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin Sevgililer gunun kutlu olsun !
Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya calış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni

Bazı ruyalar diğerlerinden daha uzun surer Bazıları da cok cok guzel Benim en uzun ve en guzel ruyam şu an bu mesajı okuyor Sevgililer gunun kutlu olsun !

Yedi ayrı iklimden yedi cesit arı getirseler yedi cesit arı yedi ayrı ciceği dolaşsa yedi ayrı cicekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz İyi ki varsın !

Biliyorsun her gokkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Gokuşağını takip ettim gecenlerde sende bitti En değerli hazinemsin benim, canımsın

Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, aşkın icimde ve ruhun bedenimde olduğu surece seni sevmeye devam edeceğim Sevgililer gunun kutlu olsun !

Bugun her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni duşundum Sevgililer gunun kutlu olsun !

Hani gozler vardır sozleri anlatır, hani sozler vardır gozleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır Nice sevgililer gunlerine minik bebeğim

Bu sevgililer gununde beyaz bir guvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yureğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tuylerinde umut ve gagasında iyi geceler opucuğu, yanağını uzat

Butun mevsimleri bir gunde, butun yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle Daha nice sevgililer gununu beraber gecirmek dileğiyle

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her caresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım nice yıllara

Sevgililer opuşurken neden gozlerini kapatır bilir misin? Cunku gozleriyle değil de kalpleriyle gormek isterler Yani hissetmek isterler Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim cunku seni cok seviyorum Sevgililer gunumuz kutlu olsun !

Hani en guzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun icin aşığımsana! Sevgililer Gunnu kutlu olsun birtanem, seni cok seviyorum

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gun beyazlar giyer senin olurum Sevgililer gunun kutlu olsun

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sonuk olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer Beyaz bir guvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yureğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tuylerinde umut ve gagasında iyi geceler opucuğu, uzat yanağını Muuckk!!!

Ne zaman tutsam ellerini gozlerimin onunden mevsimler gecer, ne zaman gozlerin gozlerime değse samanyolundan bir yıldız duşer Sevgililer gunun kutlu olsun!

Denizi icerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi cırpınıyorum Mavi gozlerini ozluyorum Sevgililer gunun kutlu olsun

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi soyleyebildiğim

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun icin tutkunum sana! Hani en guzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun icin tutkunum sana Sen collerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, guneşimsin Bil ki cok ozlendin Sevgililer gunun kutlu olsun!

Yureğim hafif ıslaktır benim kuytu koşelerde ağlamaktan ve rengi hafif ucuktur kurusun diye kac kez guneşe asmaktan Sevgililer gunun kutlu olsun aşkım

Gozlerin nehir kirpiklerin kopru olsa, ben uzerinden gecerken ipler kopsa ve duştuğum yer dudakların olsa Sevgililer gununde bir opucuk borclusun bana

Bulutlara yukledim hasretimi, ruzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gozyaşlarımla kucuk melekler gonderdim seni opmeye ! Sevgililer gunun kutlu olsun !

Denizi icerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi cırpınıyorum Mavi gozlerini ozluyorum Sevgililer gunun kutlu olsun

Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, guneşim sensin Bil ki cok ozlendin Sevgililer gunun kutlu olsun !

Doğan her gunun sabahında icimde gozlerini gorebilmek aşkı olmasa, inan hicbir şeye değmezdi yaşamak Sevgililer gunun kutlu olsun !

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına Opsem doyasıya, koklasam seni, en buyuk hediye odur bana

Yaşamak ozlemsiz, ozlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir Bu sevgililer gununde yanında değilim belki ama ozlemim sevgim hep seninle Seni seviyorum !

Seni denizdeki kumlar, gokteki yıldızlar, ormandaki ağaclar, dunyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve guneşin ışıklarından daha cok seviyorum Birlikte daha guzel gunlere gitmemiz dileğiyle sevgililer gunun kutlu olsun !

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerceğe, olumden olumsuzluğe goturduğun icin teşekkurler Seni seviyorum Daha nice gunlere hep birlikte canım

Operim dudaklarından gul kokulu yanaklarından her dem gozlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin Sevgililer gunun kutlu olsun !

Guller anlatsın sana olan sevgimi, guller anlatsın yanlızlığımı, caresizliğimi Yavaş yavaş eriyen yureğimi guller anlatsın ben anlatamadım

Sen benim hayatımda olduğun surece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir Daha nice sevgililer gununde beraber olmayı diliyorum

Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizliği, haber saldım ruzgarlara fısıldasınlar seni ne cok sevdiğimi ve ozlediğimi

Sevgililer gununde belki yanında değilim ama dunde, bugunde, yarında yureğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Okadar guzelsin ki yuzune bakamıyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum Oylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum Sevgililer gunun kutlu olsun !

Üst Alt