Son Konu

En Guzel Sevgililer gunu mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Guzel Sevgililer gunu mesajları

Sayfamızda sevgililer gunune ozel kısa mesajlar ve guzel sozler bulabilirsinizSevgililer gununuz kutlu olsun

imagesenguzelsevgililergunumesajlari20195ad917b462505

Sana doğru bir kelebek ucurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir opucuk kondurdu Hissettin mi? Sevgililer gunun kutlu olsun!

Seni denizdeki kumlar, gokteki yıldızlar, ormandaki ağaclar, dunyadaki insanlar, okyanustaki sular ve guneşin ışıklarından daha cok seviyorum

Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, guneşim sensin Bil ki cok ozlendin Sevgililer gunun kutlu olsun!

Sevgililer opuşurken neden gozlerini kapatır bilir misin? Cunku gozleriyle değil de kalpleriyle gormek isterler Yani hissetmek isterler Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim cunku seni cok seviyorum Sevgililer gunumuz kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gun beyazlar giyer senin olurum Sevgililer gunun kutlu olsun

Bulutlara yukledim hasretimi, ruzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gozyaşlarımla kucuk melekler gonderdim seni opmeye! Sevgililer gunun kutlu olsun!

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına Opsem doyasıya, koklasam seni, en buyuk hediye odur bana

Hani en guzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun icin aşığımsana! Sevgililer Gunnu kutlu olsun birtanem, seni cok seviyorum

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sonuk olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer Beyaz bir guvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yureğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tuylerinde umut ve gagasında iyi geceler opucuğu, uzat yanağını Muuckk!!!

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi soyleyebildiğim

Guller anlatsın sana olan sevgimi, guller anlatsın yanlızlığımı, caresizliğimi Yavaş yavaş eriyen yureğimi guller anlatsın ben anlatamadım

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım Sevgililer gunun kutlu olsun biricik aşkım!

Yureğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim Sevgililer gununu kutluyorum Daha nice yıllara

Guneşin doğduğu da bir gercek battığı da Kalbimin attığı da bir gercek, gunun bittiği de Ne cıkar tum gercekleri saysak tek tek Seni seviyorum, işte o en buyuk gercek

Sen benim hayatımda olduğun surece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir Daha nice sevgililer gununde beraber olmayı diliyorum

Yureğim hafif ıslaktır benim kuytu koşelerde ağlamaktan ve rengi hafif ucuktur kurusun diye kac kez guneşe asmaktan Sevgililer gunun kutlu olsun aşkım

Sevgililer gununde beyaz bir guvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yureğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tuylerinde umut ve gagasında iyi geceler opucuğu, yanağını uzat Yureğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her caresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım nice yıllara

Butun mevsimleri bir gunde, butun yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle Daha nice sevgililer gununu beraber gecirmek dileğiyle

Doğan her gunun sabahında icimde gozlerini gorebilmek aşkı olmasa, inan hicbir şeye değmezdi yaşamak Sevgililer gunun kutlu olsun!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim Seni hasretimi tuketircesine kucaklıyorum

Üst Alt