Son Konu

14 şubat sevgililer gunu icin guzel sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
14 Şubat Sevgililer Gunu Kısa Sozleri

Bugun 14 şubat sevgililer gunu siz hala sevgilinize bir hdiye almadınımzı illaki bir hediye almanızda şart değil doğrusu images14subatsevgililergunuicinguzelsozler5ad92be60369fpng

Gelin sevgilinize guzel bir mesajla ona olan sevginizi anlatın ona olan aşkınızı aşağıdaki Sevgililer Gunu Sozleri ile bir kez daha hatırlatınSevgililer Gununuz kutlu Olsun images14subatsevgililergunuicinguzelsozler5ad92be728a1agif

Sevgilim ben sana Oylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum Sevgililer gunun kutlu olsun!

Eğer gokyuzu bir parca kağıt, deniz bir şişe murekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni o kadar cok seviyorum ki

Yureğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin incitanem Sevgililer gunumuz kutlu olsun Daha nice yıllara

Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, guneşim sensin Bil ki seni cok ozlendim Sevgililer gunun kutlu olsun ozlemim!

Bugun her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni duşundum Sevgililer gunun kutlu olsun!

Sevgililer opuşurken neden gozlerini kapatır bilir misin? Cunku gozleriyle değil de kalpleriyle gormek isterler Yani hissetmek isterler Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim cunku seni cok seviyorum Sevgililer gunumuz kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gun beyazlar giyer senin olurum Sevgililer gunun kutlu olsun

Sevgililer gununde belki yanında değilim ama dunde, bugunde, yarında yureğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer gunumuz kutlu olsun aşkım

Sana doğru bir kelebek ucurdum, dağları denizleri aştı seni buldu Yanağına ufacık bir opucuk kondurdu, hissettin mi? Sevgililer Gunumuz Kutlu Olsun Aşkım

Sen Tanrıya dilediğim dilek, goklere uzanan ellerimsinSen gozumden suzulen yaş, tek duşuncem, hasretimsinSen yaşadığım omur, en guzel gunlerim ve daima benimsin

Bulutlara yukledim hasretimi, ruzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gozyaşlarımla kucuk melekler gonderdim seni opmeye! Sevgililer gunun kutlu olsun!

Hani en guzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun icin aşığımsana! Sevgililer Gunun kutlu olsun birtanem, seni cok seviyorum

Sevgililer gunumuz kutlu olsun Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her caresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım nice yıllara

Seni denizdeki kumlar, gokteki yıldızlar, ormandaki ağaclar, dunyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve guneşin ışıklarından daha cok seviyorum

Birlikte daha guzel gunlere gitmemiz dileğiyle sevgililer gunun kutlu olsun! Guller anlatsın sana olan aşkımı, guller anlatsın yansızlığımı, caresizliğimi Yavaş yavaş eriyen yureğimi guller anlatsın ben anlatamadım Beyaz bir guvercin yolluyorum sana!

Kanatlarında mutluluk, yureğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tuylerinde umut ve gagasında iyi geceler opucuğu, yanağını uzat hayatım

Sevgilim, karanlıktan aydınlığa, yalandan gerceğe, olumden olumsuzluğe goturduğun icin teşekkurler Seni cok seviyorum

Daha nice gunlere hep birlikte canım Bazı ruyalar diğerlerinden daha uzun surer Bazıları da cok cok guzel Benim en uzun ve en guzel ruyam şu an bu mesajı okuyor Sevgililer gunun kutlu olsun!

Sevgililer gununde yanında olup sana sarılmak icin deliriyorum Sana dijital bir mesaj yolluyorum, cunku uz

Üst Alt