Son Konu

En Komik Fıkralar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Gülünç Fıkralar En Gülünç Fıkralar En Komik Fıkralar kısa en gülünç fıkralar temel Bende size birazcık gülünç fıkralar arzetmek istedim hep siz bana data veriyorsunuz tşk etmek için bende sizi oyalamak istedim meleklerenkomikfikralar5c5a1ff82c4fdalt evin reisi adamın biri kitapçıya gider ve tezgahtara evin reisi erkektir adli kitap var mi? diye sorar tezgahtar yanıt verir malesef beyefendi masal kitabı satmıyoruzenkomikfikralar5c5a1ff82c4fdalt ) Süpermen Ayyaş Adam sabaha dürüst evine gelmişEşi başlamış doğal olarak sorular sormaya Dün gece nerdeydin Süpermen? Müşterileri yemeğe çıkardım patronla Peki sonradan ne yaptınız Süpermen? Bir bara götürdük striptiz kulübüne Sen ne yaptın orda Süpermen ? demiş eşi Hiç sadece bir bira içtim ve patronla müşterileri otele bıraktık demiş adam ve arkasında sormuş Niçin bana Superman diyorsun geldiğimden beri acaba ? Eşi cevaplamış Sadece Süpermen külotunu pantolonunun üstüne giyiyor da ondan sordumenkomikfikralar5c5a1ff82c4fdalt ) Badem tur otobüsü şöförünün omzuna dokunulunca adam hafifçe başını çevirmiş, bir bakmış ancak elinde bir avuç badem, ihtiyar bir kadın durmakta teşekkür ederek almış bademleri ve yemiş 15 dakika daha sonra ihtiyar bayan baştan şöförün omuzuna dokunup bir avuç daha badem vermiş ve bu ikramı 5 kere daha yapınca sıkıntı ediyorsunuz efendimdemiş saygılı şöför, daima bana yedirdiniz birazcık da kendiniz yesenizeçiğniyemiyorum evladımdemiş yaşlı bayan, dişlerim yokniye satın alıyorsunuz o zaman?evladım ben sadece üzerindeki çikolata kaplamasını emmesini seviyorum!enkomikfikralar5c5a1ff82c4fdalt ) Sivsisinek esas ile dursun iki katli yapı yaparlar birinci kati tamamladıktan sonra evleri olmadığı için orada kalmaya karar verirler yaz mevsimi olduğundan yattıkları yere sivri sinekler dolar bunlar da sineklerin kendilerini sokmaması için yorganı başlarına kapatırlar günlerden bir gün yeniden yatma zamanı gelince odaya alev böcekleri girer bunlar her zamanki gibi başları yorganın içine gömülü şekilde yatarlarken esas bir ara başını dışarı çıkarıp alev böceklerini görünce bitmiş aceleyle yorganın içine gömülür dursunu dürter ve ona; ula, ula dursun! sivrisinekler ellerinde fenerle bizi arilerenkomikfikralar5c5a1ff82c4fdalt ameliyat beş cerrah konuşuyorlarmış, hangi hastaları ameliyat etmek daha kolaydır diye birincisi demiş fakat:muhasebecileri ameliyat etmek en iyisidir, çünkü içini açtığında her şey numaralandırılmıştır ikincisi demiş ki: yok canım , bence elektrikçileri seçim etmelisiniz, içindeki her şey renk kodu ile sınıflandırılmıştırüçüncüsü demiş ancak:hadi canım, kendimce kütüphaneciler en iyisidir, içlerindeki her şey alfabetik dizin içindedirdördüncüsü: inşaat işçilerini denemelisiniz, parça artarsa ya da iş uzar ve bir türlü bitmezse onlar seni anlayacaktırbeşincisi şöyle demiş: hepiniz yanılıyorsunuz, ameliyat edilecek en iyi hasta grubu politikacılardır çünkü, yürekleri yoktur, beyinleri yoktur, testisleri yoktur, omurgası yoktur sadece iki organı oynar; ağzı ve götü onlar da değiştirilebilir türdendir!!enkomikfikralar5c5a1ff82c4fdalt ) yalan Padişahın biri, Bana yalan söyleyebilene bir küp dolusu altın vereceğim! demiş Yalancılar, hemen saraya koşuşturup başlamışlar yalana; Bir kuş, aslanı kapıp yuvasına götürdü Bunun neresi yalan? Kuş kartaldır, Arslan da kuzu kadar küçük bir yavru Kaptı mı götürür tabii! … Komşu ülkede bir eşeği kral yaptılar! Ülkenin kralı, pencereden bakınırken tacını düşürmüş Taç da pencerenin altındaki eşeğin başına geçmiş Taç kimin kafasındaysa, kral odur natürel! Padişahım, ben gökyüzüne bir ok attım Altı ay sonradan geri döndü! Senin ok bir ağacın üstüne düşmüştür Ağaç, sonbaharda yapraklarını dökünce, takılacak yer bulamayıp yere inmiştir Bu Nedenle padişah, her yalana hakiki bir bulmuş ve kimse padişaha bu yalandır dedirtememiş Lakin bir gün bir Kayserili gelmiş; Padişahım, sen benim babamdan borç olarak bir küp dolusu altın almıştın Şimdi geri almaya geldim Yalandır dersen ödülümü ver Yalan değil dersen borcunu öde!enkomikfikralar5c5a1ff82c4fdalt )  

Üst Alt