Son Konu

en komik itiraflar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
en komik itiraflar gülünç itiraflar en gülünç itiraflar itiraf itirafcom yatak itirafları baştan söyleyeyim arkadaşlarben bu itirafları başka bir sitede okudum ve ok hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedimfazla güleceğinize eminim Koltukta uzanmışım, birazcık da rahatsızım Hava da sıcak Erkek kardeşim ve babam da bana fazla yakın yerdeler Televizyon seyrediyoruz Üç yaşındaki yeğenimin yanıma gelip Bakalııımmm bu arabanın bagajında ne vaaaarr?demesi ile eteğimi komple açması; babamın aniden kalkıp yan odaya geçmesi, kardeşimin Çüüüşşş!diye bağırması, benim ağlamaya başlamam, yeğenimin Bir şey de yokmuş oysadeyip uzaklaşması yalnızca birkaç saniye sürdü üç arkadaşızher yerde defalarca,her dert ve devadadesteğiz birbirimizearkadaşımızın biri evlidiğeride fazla uğurlu hala maşallahbir gün akşam yemeğe çıkalımher zamanki lokantanın önünden geçiyoruzbomboşyurttayızkarar verdik beraber çıkalımkimsesi olmayan lokantaya gittikevli olan arkadaş ben fazla uğurlu ve kısmetliyim,bakın ben geldiysem burası mutlaka dolar,on birey gelirdedidiğeride evet dedi şimdi bir 10 kişide benim için kazanç bende çok şanslıyımçok da cana yakın ve iddalılarbende her hâlükarda bende şanslıyım dedim çekinerek fakat acaba bir ses tonuylabekliyoruz yemekleriama kimse değilsiparişler geldibütün bekliyordukkidışardan bir adam geldi manâsız yerlerinin olup olmadığını sordu30 şahsiyet yer hazırlayınlokanta şehrin otobüs geçmeyen ara bir sokağındalokantanın önünde otobüs durdubütün 30 bireyeksik te değil fazlasıdahepimiz şoktayızAllah tan diğer birşeymi isteseydik 4 yıl ankaradasağolsun hocamız 4 yıl haftada 2 bütün gün kahrımızı çektiokul bitiyorson 2 hafta artık4 sene hocamızla yemeğe çıkamadık son 2 haftada bir akşam çıkalımbunu arkadaşlarla karar verdik 20 kişi gideceğizbu konuyu 2 arkadaşla hocaya ilettikfazla sevinditamamve parmakları önde saymaya başladı1 şu iş olmaz2 gün şu işim var3 gün şu meslek45610 ve20 gün dolduğunda biz arkadaşlarla masanın aşağıda kafalarla, gizli gizli gülmelerimizin içinde boğulmuştuk Derste insan haklarını işliyoruz Öğrencilerime hangi haklara sahip olduklarını soruyorum Sırayla, yaşama hakkı, seçmeseçilme hakkı biçiminde sayıyorlar Küçük bir öğrencim bağırıyor; Evlenme hakkı öğretmenim!Ah be oğlum, vaktinde biz de o hakkımızın bilincinde olsaydık, hakkımızı savunsaydık Park halindeki yeni bir aracın aynasını kırdım kamyonetimle Araç sahibi sinirle geldi yanıma, Ne olacak şu anda?dedi Soğuktan sulanmış gözlerimle bakarak Patron ne der acaba?dedim Acıdı halime Hadi sen git, canın sağolsundedi Ah be abi, ben o aracın sahibiyim zaten Kaskom da vardı Lakin çok işim olduğu için bekleyecek vaktim yoktu bir anda o şekilde davrandım Özür dilerim id Erkeklerin fazla beğendiği gamzem annemin eseri Nasıl mı? Ben daha küçük bir çocukken annemi ve ablamı döven babamın (oysa bunu her akşam yapardı) ablamın kendisinden özür dilemesini istemesi üstüne (niyeyse; yine de akılcı bir nedeni olması gerekmiyor) ablama Özür dileyecek ne yaptın oysa sen?deme gafletinde bulundum Babama yok de bana sinirlenen annem saçımdan tuttuğu gibi beni duvara fırlattı ve duvardan sonradan yatak başlığına çarpan yanağımda oluşan ezilme ve morarma zamanla şirin bir gamzeye dönüştü Yüreğimdeki ezilme ve yaralar mı? İşte onlar tıpkı duruyor Doksanlı yılların başıydı, üniversiteye gitmek üzere şehirler arası otobüste gezi ediyordum Sallama poşet çaylar yeni mi çıkmıştı yahut vardı da kullanmasını ben mi bilmiyordum bilemiyorum lakin muavin abi ''kahve mi dere mı'' dediğinde keşke ''kahve'' deseymişim ''Çay'' demem neticesinde elime bir sürü poşet tutuşturuldu Ne yapacağımı bütün bilmediğimden yanımdaki arkadaşa baktım Arkadaş sallama çayı yırttı ve sıcak suyun içine döktü Ben de aynı işlemi uyguladım Çaylar suyun üzerinde yüzmeye başladığında biz de beraber içmeye başladık; dere içmiyor çayı hemen hemen yiyorduk Bir yanlamasına da ''bu sallama çaylar ne dek da kötü oluyormuş, hiç tadı tuzu yokmuş'' konulu bir muhabbete girdik Buradan o arkadaşa bol bol selam eder, sallama çaylarla beraber magmaya seyahate beklerim bisim bi ayca hocamız var arkadasın birine projesindeki hataları gösterdi ve şöyle şöyle yap dedi , arkadas ta ertesi hafta hocanın tüm dediklerini tıpkı yaptıve hocaya getirdi hoca ne dedi biliomusunuz:'böyle şey olmaz her şey hatalı senin gibi öğrenci olmazsenden mimar olmaz' arkadas ta hocanın önündeki cizimleri burusturup yere fırlattı ve allah belanı versin dedi cümbür cemaat şoktakantinde arkadası şiddet sakinleştirdk dövcekti hocayı valla işte böle hocalar aralarında ii mimar elde etmek için uğrasıoz lise de bi biyoloji hocamız vardıhala da varneyse bu bi yazılıda sıraların arasında falan dolaşıyorarkada iki uyanık elemanda kağıtları değişmişler, kopya çekiyorlarfakat daha bütün uyanamadıklarından olsa lüzum isimleri silmeyi unutmuşlarbizim hoca da ast zehir ötesi görmüş bunlarıbaktık oysa veya duyduk ama kızıyor ZEHİR ÖTESİ HOCA : bunlar ne oğlumkağıtlarınızı mı değiştiniz? ELEMANIN YENİ UYANMAYA BAŞLAYANI (kayseriliydi) : Yok hocam ne alakası var Biz her zaman uğur olsun diye böyle yapıyoruz Önce birbirimizin ismini yazıyoruZ Kağıtları verirken değiştirecez ZEHİR ÖTESİ HOCA Neyse iyi tmm o vakit yer süleymaniye camii altındaki mezarlıklar , tarihi tabii , acaip bi yer , dev bir kabir taşı üstünden ölçü alıyoruz ,arakdaşın bir tepesine çıkmış , ben orta diğer dost da yerde dediğimiz ölçüleri yazıyor, adam eski evliyalardan , meğer o gün adamın olüm yıldönümüymüş , müritleri bizi kabristanın üzerinde görür görmez feci oldu , canımızı bekçi amcalara borcluyuz Dün akşam berberdeyken elektirikler kesildiSakal traşı yarım kalan bir amcam acelesi olduğunu söylediTabi anında bir çözüm yolu aranmaya başlandıSonuçta akıllı bir berber cep telefonunun ışığıyla yapabileceğini söylediTam tıraşa yeniden başlanmışken telefonun şarjı bitmesin mi! Berber ''olum şarj aletini getir bakayım''diyince herkes koptu alt Ben samsunlunun tekiyim ve dahası bununla beraber da lazıminsan laz olup bide samsunda yaşayınca,ünlü bir büyügümüz olan cem yılmaz abimizinde dedigi gibi hergün birkaç fıkranın içinde yer alabilir Neyse belli başlı konuya gelelimsamsunun en kalabalık olan caddelerinden çiftlik caddesinin girişinde cd ciler, kitapçılar ve bilimum tezgahçılar vardır Amcanın biri digerlerinden daha öbür ve hızlı oldugunu anlatabilmek için heybetli bi kagıda yazıp asmış tezgahınayazıyı yorumsuz yayınlıyorum orjinal korsan cd gelmiştir  

Üst Alt