Son Konu

En Romantik sozler yeni - En Romantik Mesajlar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yeni aşk romantik sozler 2019
……kırık bir aşk…………hikayesi bu…
umutsuzluklarla………ve huzunle dolu…
guneşinden yoksun umut, bulutlar ardında
gokyuzu kapkaranlık ve biz burada ışıksızız
yollar aşılamaz turden, ufuklar bizden uzak
bugunler mutsuz ve yarınlar cok umutsuz
…amaclar belirsiz ve araclar cok yetersiz
…goruşebilmek zor, goruşmemek zor
………sevebilmek ve de sevilebilmek,
…………ne kadar mumkun sence?
……………ne kadar olası bu duş?
………………birleşebilir miyiz?
…………………senveben
……………………bir gun!
………………………?

♥Belki bir tesaduf belki kader
Seni tanımak, gormek, sesini duymak
Gozlerine bakıp ta hayal kurmak

♥Her SôzcUqU Denedim Seni AnLatmak iCin ya onLar AnLatamadi Seni Ya’da Sen onLara Yetmedin Ben’ki Konu$mayi Bu kadar Seven , ßoyLeSine Laf Cambazi , Bir Tek Seni Tarif Edemedim

♥artık sana soyleyecek son bir sozum kaldı bu sozlerimde sana ayrılırken hediyem olsun hani derlerya bir dert veren allah bin guldurur diye bende sana şunları soyluyorum rabbim sana bin dert versin bir gurdursun!!!!

♥aşk bir muzkabugudur kayarsan ayagın degil hayatın kayar
her insan seviecektir ve sevilecektir
ben sana sevmeyi ogretemem ama sende bana unutmayaı ogretemessin
asla sevme seversen ihanet etme , ihanet edenide affetme

♥Seni denizdeki kumlar, gokteki yildizlar, ormandaki agaclar, dunyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve gunesin isiklarindan daha cok seviyorum Birlikte daha guzel gunlere…

♥Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha sonuk olur, yakamozlar baska cizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan… Beyaz bir guvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yureginde sevgi ve sadakat, kar beyaz tuylerinde umut, gagasinda iyi geceler opucugu, yanagini uzat… Muuckk!!!

♥Maviler giyer bulut olurum, yesiller giyer bahar olurum, bakarsin bir gun beyazlar giyer senin olurum

♥Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacik sokulup yuregine …ben seviyorum demek isterdim

♥Bir omur boyu seninleyim desen de istemem artik Cunku sen ruzgarin costurdugu bir toz bulutusun, bugun bana esersin …yarin ellere…

♥Hasretin oldurdu beni! Simdi geceler caresiz Simdi yagmur damlasi gelip konar dudaklarima sessiz Soylemis miydim hasretin oldurdu beni hic sebepsiz

♥Kapinin onunde ask yapma askin gozu kordur ama komsularinki asla

♥Gidenler yokluklariyla degil giderken soyleyemedikleri sozler yuzunden huzun verirler!

♥Sana sarap verecegim, ic ama sarhos olma Sana bir gul verecegim, kokla ama soldurma Sana kalbimi verecegim, sev ama incitme!…

♥Yasamak ozlemsiz, ozlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Simdi yaninda degilim belki ama ozlemim sevgim hep seninle… Seni seviyorum!

♥Bir aptalin sizi opmesine izin verin ama bir opucugun sizi aptal etmesine asla!

♥Sevgi basittir, karmasik olan bizleriz Sevgi guven verir, insanlar aldatir Sevgiye her zaman guvenilir, insanlara asla!

♥Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askin icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim…

♥Gozleri uzakliklar degil, bazen de goze alamadigimiz yakinliklar acitir

♥Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin…

♥Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar

♥Sen gunesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin

♥Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdi

♥Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

♥Bu gece ruyama gir gizlice, beni simsiki sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolasi hayatimdan sinsice!

♥Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin

♥Yarinlar hep guzel olacak derler, oysa bugunlerde dunlerin yarini degil mi?

♥Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim

♥Ayriliklar kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirirTipki ruzgarin mumu sondurup yangini guclendirdigi gibi…

♥Gul bahcesinde gecsede omrum, inan ustune gul koklamam gulum , seni koklamak olsada olum, ugrunda olmeye deger gulum

♥Dunyada 2 renk gul olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

♥Kimbilir hangi aksam gunesle beraber bende sonecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu icecegim belki goremeden olecegim fakat yinede seni ‘EBEDiYEN SEVECEGiM’

♥Bir gun bir ruzgar eserse oralaraBenim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……

♥Dunyan oyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gozlerim olsun

♥Sevmek olmektir bence , ben de sevmistim olmeden once

♥Sari giyer gunes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gun, Beyaz giyer benim olursun

♥Gozlerin Nehir,Kirpiklerin Kopru Olsun,Ben Tam Uzerinden Gecerken Ipler Kopsun,Dustugum O Yer DUDAKLARIN OLSUN…

Üst Alt