Son Konu

Engin Altan Düzyatan'dan açıklama geldi! Oyunculuğu mu bırakıyor?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
engin_altan_duzyatandan_aciklama_geldi_oyunculugu_mu_birakiyor_1653316521_9961.jpg

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde Oruç Reis karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan, geçtiğimiz gün İstanbul Havalimanı'nda elinde koltuk değnekleriyle görüntülendi. Yürümekte zorluk çeken Düzyatan'ın oyunculuğu bıraktığı söylentileri gündem oldu. İşte tüm detaylar...

2014-2019 yılları arasında TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan yakın zamanda Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda başarılı bir şekilde canlandırdığı Oruç Reis karakterine veda etti. Önceki gün İstanbul Havalimanı'nda koltuk değnekleriyle objektiflere yansıyan Düzyatan, oyunculuğu bırakıyor söylentilerine açıklık getirdi.

CMkRp_1653316458_9547.jpg
Barbaroslar Akdeniz

"AÇIKLAMLARIM YANLIŞ ANLAŞILDI"

Karşısında basın mensuplarını gören Düzyatan, "Engin Bey geçmiş olsun. Sizi ilk defa değneklerle gördük. İyi misiniz?" sorusuna, "Arkadaşlar gayet iyiyim. Yan bağlarda bir yırtık var. Onunla uğraşıyorum" şeklinde yanıt verdi. Set kazası olduğunu söyleyen Düzyatan, daha önce hakkında çıkan söylentileri kesin bir dille yalanladı.

Oyunculuğu bırakmadığını sadece ara verip biraz dinlenmek istediğini belirten başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde Etiler Ulus'ta bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. Düzyatan, "Oyunculuğu bırakmam ama ara verebilirim. Yapımcılık yapıyorum şu sıralar ama oyunculuğu bırakmam, devam ediyorum" şeklinde konuşmuştu.

es5D3_1653316463_1198.jpg
Engin Altan Düzyatan

Üst Alt