Son Konu

Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 5 Şey

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 5 Şey

imageserkeklerinkadinlardanefretettigi5sey5ad0fb042a293
Erkekler kadınların pek cok huyundan nefret eder aslında Flort aşamasında herşey hoş gorunur ama işler ciddileşip evlilik yolunda adımlar atılmaya başlandığında her erkek karşısındaki bayanın değişmesini bekler ve bazı davranışlarını nikah memurunun karşısına gecmeden unutmasını ister Nedir peki erkeklerin kadınlarda nefret ettiği şeyler?

Seven kıskanır derler ama erkekler icin ne yazık ki durum pekte oyle değil Yanındaki bayanı fazlasıyla kıskanan erkek malesef kadınların kıskanclığından hic hoşlanmıyor Başlıyor hemen şikayet etmeye “bana guvenmiyor musun?, inanmıyor musun bana? ben hic yapar mıyım? Kadınlar aynı soruyu sorduğunda ise “Hayatım ben sana değil karşıdaki insana guvenmiyorum diyerek işin icinden kolayca sıyrılmayı başarıyorlar

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği bir başka ozellik ise kadınlardaki alışveriş tutkusu Tamam alışverişi seviyoruz ama erkeklerin de aşağı kalır yanı yok ki… Surekli alışverişe gitmek, AVM’lerde vakit gecirmek erkeklerin doğasına ters Onlar boş zamanlarda AVM’lerde alışveriş yapmak yerine televizyon karşısında uyuklamayı tercih ediyor Hal boyle olunca da alışverişte gecen zaman boşa gecmiş zaman oluyor

3 sırada ise kadınların ilişkilerde aşırı yakın olmayı istemeleriymiş Kadınlar sevgi pıtırcığı gibidir Surekli romantizm ister, bir cift guzel soz duymak ister, sevildiğini hissetmek, sevdiğini de hissetirmek ister Beraber vakit gecirmek kadınların en buyuk arzusudur Ama gel gelelim erkekler bundan da hoşlanmıyor ve ilişkide uzerlerine cok fazla duşulmesini istemiyorlar

Erkekler kadınların başka hangi huyundan nefret ediyormuş hemen soyleyelim Gozyaşı… Kadınların gozyaşı bir sure sonra erkekleri bezdiyor O yuzden hanımlar siz siz olun olur olmadık şeye ağlamayın ve partnerinize yada eşinize ağladığınızı cok farkettirmeyin Onceleri bir damla yaşa dunyayı yakmaya kalkan erkek bir sure sonra aynı damlada kendisi boğulacakmış gibi hissetmeye başlıyor

Son olarak ise biz kadınların cok sevdiği sevgi cumleleri… Seni Seviyorumlar, sana aşığımlar bir sure sonra erkeği sıkıyormuş Eğer karşınızdaki kişiyi sıkmak ve bunaltmak istemiyorsanız bu cumleleri fazlaca soylemeyin, soylemekten cok hissettirin Siz butun bunlar yapsanız dahi erkek yine bulacaktır sizde değiştirmek isteyeceği bir kac ozellik ama siz en onemli olanları bilin ve ona gore davranın

Üst Alt