Son Konu

Erol Köse'den Ünlülerle İlgili Şok İddialar!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Erol Köse'den Ünlülerle İlgili Şok İddialar! Bu konu; Erol Köse'den Ünlülerle İlgili Şok İddialar haberi hakkında bilgiler vermektedir Sevgili melekler, magazin dünyasının sansasyonel isimlerinden birisi olan yapımcı Erol Köse yeniden açtı ağzını yumdu gözünü Ünlüler dünyasıyla ilgili yaptığı bu açıklamalarla şimeşekleri üzerine çekeceğe eş Erol Köse'nin yaptığı dudak uçuklatan talimat bakın nelermiş 1548625797 1548625797 erolkosedenunlulerleilgilisokiddialar5c4e278a33a2eerolkosedenunlulerleilgilisokiddialar5c4e278a33a2e erolkosedenunlulerleilgilisokiddialar5c4e278a33a2e Ona kızan dek merak edeni de fazla Twitter'daki 1 milyondan artı takipçisiyle gündemi belirliyor Peki Dr Erol Köse nasıl dizginlenir veya dizginlenebilir mi? Merak ettim, Fulya'daki evinin yolunu tuttum Beni elinde kan batmış bir şırıngayla karşıladı ve bombaları patlattı SADETTİN SARAN Sadettin Saran Hülya Avşar'dan sizce neden ayrıldı? Çünkü bir gün Sadettin Saran'a ait, Hülya Avşar'ın bile bilmediği güvenlik kameralarında bazı görüntülerin ortaya çıktığını duydum iddiaya göre Hülya Avşar her yere büyü yerleştiriyormuş Bu da emniyet kameralarında görülüyor Bunu bir kere bir programda dile getirdim Yalanlanmadı Acaba niçin? HÜLYA AVŞAR Hülya Avşar artık öldü Hangi şarkısını hatırlıyorsunuz “Sen benim canım, sen kara sevdalım” 12 yıl öncesinin şarkısı! Derhal yeniden albüm yapıyor Yenilen güreşçi yenilmeye doymaz hesabı Olmuyor Son filmi ‘72 Koğuş'un gişesi yok Dizisi değil Derhal yeni artan bir çocuğa Hülya Avşar'ın mesleğini sorun ‘jüri' diyecektir ACUN ILICALI Acun Ilıcalı, Televole zamanında Hülya Avşar'dan sorumluluk sahibi muhabirdi Şu Anda onun vefasını ödüyor Medyatik kalma eğilimini alkışlarım lakin sanatkâr olarak önemli edinmek başka bir şey TANJU ÇOLAK İbrahim Tatlıses'in Hülya Avşar'la aşkına da tanık oldum Hülya Avşar toyken İbrahim'e fazla âşıktı Sonradan malzemeyi tanıdı öyle âşık olmaması gerektiğini anladı Çok kavgalarına şahit oldum İbrahim Bey kaybetmeye tahammülsüzdür Ayrıca ben buzdağının görünen kısmını söylüyorum Yahut onun Tanju ile yaşadığı dönem var “Hülya, Tanju'nun metresiydi” dedim Dava açıldı Temize Çıkma ettim Neden? Kararda “Metres hakaret yok, hukuki terimdir Evli adamla olana metres denir” diyor Bunlar zaten biliniyor Tekrar dillendirmemin sebebi yeni jenerasyonda bilinmemesi SEDA SAYAN Hülya Hanım'ın çocuğu var lakin gelelim şu meşhur ‘çocuğum var' tribine Orada dur! Bu ‘çocuğum var' tribini bana Seda Sayan çok yaptı Seda Twitter'dan birini buluyor, ona şarkı yapıyor, ona kitap çıkarttırıyor Güya sevgili yok Sonradan ben cümle kurunca “Lakin benim çocuğum” var diyor Bu ne? Nihat Doğan ne o zaman? İBRAHİM TATLISES İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur ve ben Almanya'ya turneye gittik PKK örgüt üyeleri gelip Türk sanatçılardan haraç alıyorlardı Bizim otele de geldiler Ferdi Tayfur haraç vermedi diye otelde ayaklarından tutup aşağı sarkıttılar gerçi haraç vermedi İbrahim Kürtçeyle falan işi kurtarıyordu zaten TARKAN İbrahim Tatlıses'in tacı, vurulmasıyla değil, Tarkan'la elinden gitmiştir Tarkan'a dek ceketli, arabesk kökenli türkücü akımı vardı Yılmaz Güney ekolü Yarı mafya, yarı omuz düşük, sözde aydınlık ceket… Sonra Tarkan çıktı Gömleğini açtı, göğsünü gösterdi Klibinde öpüştü Ihtilal o gündü İbrahim Tatlıses yerine Tarkan taklitleri başladı Çünkü artık star oydu Ülkede cinsel devrim yaşandı Tatlıses'in tacı Tarkan göre alındı id ASENA İbrahim Tatlıses, “Asena'dan sıkıldım Ben bundan nasıl kurtulacağım” dedi Lakin yollanmak istenen kadın ansızın bunu gönderdi Asena İbrahim'e “Bu hareme dahil almak istemiyorum” dedi İbrahim salya sümük ağlamaya başladı Kaybetmeyi yediremedi Albüm yapıyorduk Koskoca albüme ‘Kız Aso' diye bir şarkı koyduk Bodrum'da kulüp açıldı Adı Aso Asena da bir oryantal hanımefendicik İbrahim, Asena'ya sihir yaptıklarını düşündü Bülent Ersoy'un falcıları arandı Müneccim, “yedi deve keseceksiniz” dedi Bu develer bulunup Asena için kesildi SEZEN AKSU Bir dönem gazino camiasında Tatlıses ekolü vardı Bir tek Müjde Ar ve Sezen Aksu ile ilgili bir icraati olmamıştır iddiasındayım Hatta bir gün “Sezen Aksu'yu Beşiktaş'a inen yokuşta öpmeye kalktığını ve bir tokat yediğini” söyledi Onun dışında tüm bekâr kadınlar zan altındadır İddialar var Onlara inanırım HALİL ERGÜN Ricky Martin çıkıp “ben gay'im” diyor Bizde de Fikret Hakan ile Halil Ergün'ün gay, Bedia Akartürk ile Selda Bağcan'ın lezbiyen olduğu iddiaları var Camiada, medyada cümbür cemaat bunu bilir ama zikretmez Fakat tanık olmadım Nasıl şahit olayım canım! Yanlarında mı duracağım? HADİSE Hadise bana ah etti! Spor yaparken dizimi incittim Onun verdiği kiloları ben aldım Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Hadise dans gösteri yaptı Baktım Hadise obez! Hormon bozukluğu mu var? diye kuşkuya da düştüm Bunları da dile getirdim Sonra kameralar Hadise'ye tutuldu: “Erol Köse, kim ben o kadar birini tanımıyorum” diye yorumlama yaptı Arkasından şaka yaptığını söyledi Ben de ona şaka yapmaya karar verdim Bir albüm tanıtımına üzerimde, sumo güreşçisi biçiminde Hadise devlete ait olan bir tişörtle gittim Daha Sonra kilo verdi lakin meğer onun tadı balık eti olmasındaymış Hemen çinakop, hamsi gibi oldu ŞEYDA COŞKUN Hadise'nin olumsuz değişiminin bir sebebi var tabii Onu kim zayıflattı? Mehmet Ali Erbil'in eski baldızı Şeyda Coşkun Temelinde bir spor hocası Perhiz uzmanı yok Hakan Uzan'ın, Yeşim Salkım'dan boşandıktan sonraki birincil kız arkadaşıydı Ayrılma sebepleri de yemekti Çünkü Hakan Uzan çok yemek yemek sever ve yer Şeyda Coşkun da vejetaryendi Bir et, bir ot yiyince benzer enerjide olamadılar işte Iki Taraflı paydaları kalmadı AJDA PEKKAN Ajda Pekkan'ın bir boşanmaya sebebiyet verdiğine inanıyorum KVK'nın Genel Müdürü Bülent Çavuşoğlu ile birlikteydi Şahidim Sonra Bülent Bey boşandı ve ilişkileri bitti Sanırım aşk yasakken bir anlamı oluyor CEM YILMAZ Hakan Uzan döneminde Cem Yılmaz'la da çalıştım Onun için film şirketi kurup GORA'yı yaptık Lakin Cem Yılmaz'ı nasıl aktarma ettiğimizi kimse bilmez Cem Yılmaz'ı Leman dergisinden tanıyordum Bir gün geldi; “Ben espri sektörünün Tarkan'ıyım İşin zirvesiyim Lakin Yılmaz Erdoğan'ın yanına çalışıyorum O da bu sektörün Mustafa Sandal'ı Bu yüzden artık onun yanında niyetlenmek istemiyorum” dedi Cem Yılmaz çok başarılıydı Yalnız çoğu başarılı insanda gördüğüm bir özelliği kıskançlıktı Şafak Sezer'in ‘GORA' filminde oynaması için ecel terleri döktüm “Olmaz şımarır” dedi üstelik o filmde Akıllı Alasya ile Metin Akpınar da davetli oyuncu olsunlar istedim İkisiyle konuştum ama Cem Yılmaz “Yeşilçam edebiyatına düşer, olmazBizden rol çalarlar” dedi diğer taraftan Tarkan ve Cem Yılmaz projemiz vardı o zamanlar Tarkan kabul etti Yalnız Cem onu da kabul etmedi Filmin sonuna içten Uzan olayları yaşandı Daha Sonra TMSF filme el koydu AHU YAĞTU Cem Yılmaz, Ahu Yağtu'yla evlendikten sonra agresifleşti Cansu Dere'yle uzun bir ilişki yaşamışlardı Bu herif uzun ilişkilerden daha sonra ırk tak diye ilgisiz biriyle evlenir Hakan Uzan ve İbrahim Tatlıses gibi isimlerde de oldu bu Bütün görüntülerinde de daha saldırgan Fiilen izaç insanı sakinleştirir Şefkat ve huzur hormonu salgılar Vaktiyle medyaya fıkra anlatan Cem Yılmaz'ı şimdi neyin sinirlendirdiğini bilmiyoruz Başka bir adam oldu Bunu yalnızca ben yok sokaktaki insan soruyor CEM UZAN Cem Uzan'ın siyasete atıldığı yıllardı Bir gün sekreteri aradı “Yarın Fransa'ya gideceksiniz” dedi Paris'te üst seviye bir yerde toplandık Türkiye'de parti kuruluyor lakin konuşması Paris'te yapılıyordu Ben o dönemde siyasete girmesine karşıydım Zaten başkan olsaydı Cem Uzan üçüncü dünya savaşı çıkardı O gün toplantıda “İngilizce bilmeyen başkanlara alışmışlar CNN'den yer kiralayacağım bütün milletlerarası antlaşmaları canlı yayında yırtıp atacağım” dedi ALİ TARAN Cem Uzan'ı hatalı yönlendiren biri vardı: Ali Taran Tüm söylev metinleri ona aitti Genç Parti'nin seçim konuşmalarında bir tane Atatürk kelimesi geçiyor mu bakın Bir Atatürk düşmanlığı olduğu iddiasını savunuyorum Bunu da uyguladı Canlı şahidiyim O zamanlar gurusuydu Ulaşılamazdı Bugün looser bile diyemiyorum AYŞE ÖZYILMAZEL Ayşe Özyılmazel babası turnelerde olduğu için baba yoksunluğu yaşamış bir kız Bu yüzden yaşı büyük erkeklere ilgi duyuyor Tutunacak bir dal aradı Ali Taran'la evlendi Ali Taran rahmetli eşinin yanında olmuştu Fakat 90 dakikanın son 10 dakikasında tüm 80 dakikanın emeğini çöpe attı HANDE YENER Hande Yener kıymetli bir ses Fazla yatırım yaptım Bir gün elektronik müzik yapmak istediğini söyledi Helal olsun, başarıdan vazgeçti ve istediğini yaptı Ama bir faturası var: Bakın tekrar ‘Hasta' değil ‘Türkan' çalınıyor Eğer Hande elektronik müzik yapmasaydı bugün Demet Akalın olmazdı Sonradan yeniden U dönüşü yaşadı fakat son vicdan azabı avantaj etmiyor Bizim dünya yalan dünya Büyük bir maskeli baloSiz kötü bir adam mısınız? Kendime baktığımda dünyanın en verici, en iyi, en fazla adım atan insanını görüyorum Karşımdakilere her zaman ben gül uzatıyorum Lakin dışarıdan böylece görünmüyor E gül verdiklerim bana kaktüsle vurunca benim de agresyonum başlıyor İnsanların bilinmeyenlerini ortaya dökmekten şımartma mi alıyorsunuz? Bilinmeyenleri ortaya döktüğümü düşünmüyorum Peki o vakit yaptığınız nedir sizce? Kendini olmadığı gibi gösterenlere karşısında malumun ilanı Yoksa oldukları gibi olanlarla bir problemim değil Siz sütten çıkma ak kaşık mısınız? Hayır lakin ben bunun bedelini ödedim Ailem parçalandı Kariyerim hasar fark etti Magazin basını beni lime lime doğradı Ayrıca geçmişte hata yapmış olmam başkalarını kusur bulma hakkımı elimden mi alıyor? diğer taraftan şu var: Siz bu olaylar sonrası bizi kanlı bıçaklı sanıyorsunuz Yalnız biz karşılaştığımızda “canım cicim” deyip öpüşüyoruz Bizim dünya, yalan dünya Büyük bir maskeli balo Sizi ne dizginler? Sınırlarımı aşmıyorum ki Benim söylediklerim buzdağının görünen kısmı Yoksa İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar’ın benimle mezara gidecek sırları var Onları katiyen konuşmam Olur Ya bir gün kitap yazarım Yalnız ansiklopedi olmalı yahut sığmaz Bir kızınız var Kaç yaşında? Dijan üniversite çağında Lakin Zehra’ya dönüşmesini istemediğim için onun hayatının altını çizmiyorum İstanbul’da yaşıyor Görüşüyoruz Bir sorunumuz değil Kızınız Gülşen’le yaşadığınız yasaklanmış aşk ve eşinizden ayrılmanızdan nasıl etkilendi? Buluğ Çağı dönemlerindeydi; yıprandı tabii bir de bir zamanlar biz bir arkadaşımızın sorunu olduğunda hissetmesin diye çırpınırdık Yeni tür acımasız ve arkadaşlarını kanatmaya çalışıyor Bunun sebebi de benim ama faturayı o ödedi Ona karşısında geri dönülmez bir mahcubiyetim var Babalığı çok beceremedim Parayla babalık yapmaya kalktım Bir şey istedi, iki tane aldım Hadi bunlar geçmişte kaldı Fakat bugün, mesela Twitter’da Sisi gibi isimlerle tartışırken onun ruh halini, neler hissedeceğini hiç düşünüyor musunuz? Benim bir karar vermem lazımdı Ya bu işe devam edecektim veya “ben kız çocuğu babasıyım” deyip kapıyı kapatacaktım İçimdeki anarşist ruh buna kullanışlı değildi Gülşen’le yaşadığınız ilişkiden pişman mısınız? Ilk Kez Gülşen yüzünden boşanmadım Evliliğim zaten belli bir sürece girmişti Lakin Gülşen’le ilişkim en temelinde büyük hataydı Çocuğumu ve ailemi üzmemeliydim dahası ikimizin kariyerinden dört yıl çaldı İşimize zeval gelmemeliydi Aşk yaşadığınız başka sanatçılarınız oldu mu? Hayır diğerlerinin tümü yakıştırma Acilen hayatınızda aşk var mı? Her lahza olabilir O zemindeyim Peki bunca olaydan sonradan artık kadınlar sizinle birlikte olmaya çekinmiyor mu? Hayatıma zaten beni algılayan halk girebilir O da televizyondaki Erol ile reel Erol arasındaki farkı bilir Elinizde bakımlı videolar olduğu söyleniyor Aslı var mı? Hayır bakımlı arşivim, kayıtlarım falan yok Haber kaynağınız kim? Halk Kadınlarla derdiniz ne? Hep onlarla uğraşıyorsunuz? Çünkü ünlülerin yüzde 70’i kadın Keza erkek starlarımız renksiz, saman tadında En renklisi her hâlükarda Kıvanç Tatlıtuğ Kendini kesintisiz geliştiriyor Bir kesim size burun kıvırırken Twitter’da da 1 milyondan pozitif takipçiniz var Sizce dedikoduyu mu seviyoruz? O net Bu ülkedeki temel sorunlardan biri servet ve başarı düşmanlığı Derhal nereden para kazanıyorsunuz? Müzik şirketlerim ve gelir ortaklıklarım devam ediyor dahası geçmişte yaptığımız ürünler kıymetli, telif gelirleri alıyorum Bugün beyaz önlüklü, hayat kurtaran bir hekim olabilirdiniz Doktorluğa devam etsem, buluş derdine düşer, hayattan vazgeçerdim Renksiz bir yaşamım olurdu Bazı hataları yapmamak kaydıyla bugün yeniden aynı hayatı yaşarım Geldiğim noktadan pişman değilim Sevdiklerimden ayrılacak olmasam bugün ölüm etsem gözüm açık gitmez Görmediğim hiçbir şey kalmadı Neden doktorluğu bıraktınız? Bir gün göz ihtisası yaparken reçeteye ‘kontakt lens’ yazacağıma ‘kompakt disk’ yazmışım Bir yanlamasına müzik sektörü, bir yana doktorluk Şizofreni yaşıyordum Öteki bir kırılma noktam da annemin kalp rahatsızlığı geçirmesi oldu Okuduğum okul Hacettepe’de ameliyata girdi, hekim hatası yüzünden vefat etti Hastanelere ve sıhhat sistemine güvenim kalmadı Fazla anneciydim, psikolojik travma yaşadım Müzik sektöründe isim olmaya başlamıştım Bıraktım Zaten kendimi hiçbir zaman da doktorluğa ait hissetmedim O halde tıp okumasaydınız… Ben de daima encilik var En yüksek tıptı, onu yazdım Başarılı olamazsam, en sivri olmam lüzumlu Mor inek gibi olmalıyım, sürüye dahil olmamam gerekli Hakan Gence Mart 2019 Özgürlük Röportajı  

Üst Alt