Son Konu

Esenyurt'ta Ece Güney'in binada yangın çıkardığı iddia edildi

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Esenyurt'ta dün akşam saat 19.00 sıralarında 4 katlı binanın bodrum katında şimdi bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Etraftakiler durumu itfaiye, polis ve sıhhat gruplarına haber verdi. Bu sırada dumanlar apartmanın içini sardı. Olay yerine gelen itfaiye takımları yangına müdahale ederek söndürürken, üst katlarda mahsur kalan 16 kişi ise tahliye edildi. Polis grupları de etrafta tedbir aldı.

BİNA SAKİNLERİ İLE ECE GÜNEY ORTASINDA ARBEDE ÇIKTI

Olay yerinde itfaiye takımları çalışma yaparken, apartmanda oturan bina sakinleri ile bodrum katta yaşayan Ece Güney ortasında tartışma çıktı. İki taraf ortasındaki yaşanan hengame cep telefonu imgelerine yansıdı. İmajlarda itfaiye grupları çalışma yaparken, bina sakinleri ile bodrum katta oturan Ece Güney'in arbede ettiği görüldü. Olay yerinde bulunan polis, tarafların ortasına girerek ayırdı.

Archive\2022\9\13\075428159-esenyurtta- ece-guneyin-binada-yangin-cikardigi-iddia-edildiyasanan-arbede-kamerada_3.jpg

"İNSANLAR 'YANGINI SEN ÇIKARDIN' DİYEREK ÜZERİME ÇULLANDI"

Şarkıcı ve oyuncu Gökhan Güney'in oğlu Selim Güney ile bir müddet evli kalan Ece Güney, yangının akabinde yaşananları anlattı.

Ece Güney, "Akşam 19.00 civarıydı. Patlama sesi duydum. Baktım elektrik saatlerinin olduğu yerde duman var. Apartmana koştum dışarı baktım alev var. Daha sonra ikinci patlama sesi duydum. Çabucak yangın tüpünü aradım bulamadım. Sonra üçüncü patlama sesini duyunca dumanlarda çoğalınca mecburen dışarı çıktım. Yangın tüpüm olsaydı tahminen birinci müdahalede söndürebilir miydim bilmiyorum. Sonra itfaiye geldi müdahale etti" dedi. Etraftakilerin tezlerini cevaplayan Güney, "Sonra dışarıda tartışma oldu. Beşerler bana 'yangını sen çıkardın' diyerek üzerime çullandılar. Meğer ben onlara patlama olabilir, çocuklarınızı alın buradan dedim. Yangını ben çıkarabilir miyim? Doğal gazlı binada yangın çıkaracak kadar bilgisiz birine benzemiyorum" formunda konuştu.

İtfaiye grupları yangının çıkış sebebini araştırırken, polis grupları de olayla ilgili inceleme başlattı.

Üst Alt