Son Konu

Eski sevgilim beni öldürüyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar iyi günler koskocoman bir derdim var Artık dayanamıyorum ve yazma ihtiyacı hissettim Her şeyi en başından anlatacağım Okumaya vakti olanlar lütfen açıklama da yazsınlar

2019 Kasım ayında çıkmaya başladık Günü ve saati bile hala aklımdan gitmiyor Dershane çıkışında kolundan tutup bir şey konuşabilir miyiz demiştim Arkadaşlarım zaten bu söyleyeceğim şeyi ona söylemişler o yüzden böylece şaşırmadı Senden hoşlanıyorum dedim Ben de senden hoşlanıyorum dedi Fakat o kadar inandırıcıydı ki, eğer hoşlanmıyor olsam bile o lahza onun gözlerindeki ifadeye bakıp aşık olabilirdim O benim ilk sevgilimdi Bu yüzden onu asla kaybetmek istemiyor ve acayip şekilde kıskanıyordum İlişkimizin bitmesine de bu neden oldu Neyse, ben de onun ilk sevgilisiydim Ilk beni öpmüştü, birincil benim elimi tutmuştu Eve gittikten daha sonra anında mesaj atıyordu Uzun uzun konuşuyorduk Ben öyle birincil mesajı atamıyordum çünkü onu rahatsız etmekten korkuyordum Ilk kez böyle bir şey başıma gelmişti, normalde öteki herkese kuytu kuytu mesaj atardım Bizim okulun en güzel kızıyla bile (eski sevgilimle farklı okullardayız) ''lanlı lunlu'' konuşurdum Normalde cümbür cemaat çekinirdi o kızın havasından Böyle dar biriydim yani Ama onunla konuşurken her kelimemi onlarca kez düşünüyordum Ilk ayımızda yemeğe gitmiştik O filmlerde gördüğüm ortamı yaşıyorduk Ilk kez kendimi fiilen mutlu hissetmiştim Bana ''beni hiç vazgeçme, asla bırakma, seni kaybetmekten çok korkuyorum'' demişti o akşam Ben de onu asla bırakmayacağıma dair söz vermiştim Birincil iki ay çok güzeldi ve hiçbir sorunumuz yoktu İkinci ayımızın sonunda kıskançlık krizlerim başladı Gerçekten kıskanılmayacak biriydi Yani arkadaş ortamında biraz ağzı bozuktu ama bunu bana katiyen yansıtmazdı Yanımdayken o da benim gibi kelimelerini seçerdi ve bakımlı olmazdı Erkek arkadaşları 34 taneydi ve onlarla da pozitif konuşmazdı O sıralar hiçbir kızla bu değin pozitif münasebetim olmadığından bunun oldukça artı bir şey olduğunu ve kızın bu yaptığının ahlaksızlık olduğunu düşünmüştüm Ama şu anda etrafıma baktıkça, onun kıymetini daha iyi anlıyorum Kız çok iyi biriydi Ailesi de oldukça muhafazakardı Kızlarını koruyorlardı yani Fakat kızın arkadaşlarının bazıları serseri tipli kızlardı, ağızları fazla derecede bozuktu Bu yüzden ona daima kızıyordum onlarla görüşme diye Onlardan diğer arkadaşım değil, onları bırakamam diyordu Gençliği yüzünden ona bu şeyler cazibeli geliyordu Kavga ettiğimizde arada hakaret de ediyordum (küfür yok) Bir gün dershaneye ikinci ders gelmişti Nerede kaldın dedim, arkadaşlarımla ödevi yapıyorduk dedi İnanmadığımı söyledim, ısrar ettim Yeter ya dedi, yanımdan kalkarak gitti Ben de sınıftan çıktım ve kantine gittim O sırada kızın arkadaşları yanıma geldiler Sen kendini ne sanıyorsun dedi bir parça başına Kız tuvalette ağlıyormuş ve çantasını alıp çıkmış dershaneden Ben de peşinden çıktım Dershanenin azıcık ilerisinde buldum onu Zaten evleri de anında oradaydı Parka gidelim dedim, gittik Özür diledim bir daha böyle bir şey olmayacak dedi Hıçkıra hıçkıra ağlıyordu, boynuma sarıldı Sonraki günler Facebook'tan tanımadığı erkekleri silmesi için baskı yaptım Okuldakiler kalabilir dedim, ama diğerleri gitsin Çoğunu sildi lakin tanımadığı birkaç birey daha vardı, onları sil dememe rağmen silmiyordu Tam dördüncü ayımıza girdiğimiz gün dershaneye gelmemişti Aradım, niçin gelmedin dedim Özür dilerim başım ağrıyordu fazla fena eve geldim dedi Onun en yakın arkadaşı da yoktu dershanede o sırada Yani bir tezgah gibi gelmişti bana Arkadaşının da mı başı ağrıyor, ne tesadüf dedim Ya of ya dedi kapattı telefonu Çıkışta mesajlaşmaya başladık Tekrar facebook konusunu açtım Dedi fakat, bence ayrılmamız ikimiz açısından da daha iyi olacak Kıpkırmızı olmuştum yolda Eve gelmeme karşın geri dönüp bir tur daha attım kendime gelebilmek için Madem o kadar istiyorsun dedim Peki dedi Yıkılmıştım Yalvardım lütfen diye Olmuyor dedi Kendinden soğuttun beni dedi Ertesi gün dershaneye gitmedim Çıkışa gittim Çıkışta onu aldım kenara konuştuk Olmuyor bundan böyle yapamıyorum kendinden soğuttun beni dedi Laf verdim yeminler ettim yeniden onu üzmeyeceğime dair, ama dinlemedi Azıcık düşünmem gerekli akışına bırakalım dedi O an gözümden yaş gelmişti Lütfen böyle yapma dedi Elini tutabilir miyim dedim, olur dedi Tam bir hafta daha sonra dershaneye yeniden geç kalmıştı Bir arkadaşım onu evine girerken görmüş Ben de sürpriz yapayım diye evinin önüne gittim En yakın iki kız arkadaşı da oradaydı, birlikte bekliyorduk Sonradan kız çıktı, bana kızdı, ya erkek kuzenim görseydi dedi Yol boyunca sinirliydi Sınıfa girdik Olmuyor ben yapamıyorum dedi Elini tuttum, geri çekti Hoşçakal dedi ve sınıftan çıktı Hayatımda birincil defa bu dek çok ağlamıştım Bir hafta sonradan ona on beş sayfalık bir mektup yazdım Abuk Subuk bir fikirdi fakat ola ki bu şekilde beni affeder diye düşünmüştüm Çantasına koydum Çıkışta tüm çöpleri yoklama ettim, hiçbirinde yoktu Demek oysa atmamıştı çöpe Mesaj bekledim ondan ama atmadı Ertesi gün ben mesaj attım, lütfen çok pişmanım diye Bundan Böyle sevgili olmamız imkansız dedi Hiçbir şey diyemedim Bana hayatımın en güzel bütün dört ayını yaşatmış ve çekip gitmişti Onu en son Mayıs ayında gördüm Her gün her dakika Facebook sayfasına, Twitter sayfasına bakıyorum ne yazıyor ne yapıyor diye Yeni okulunda yeni arkadaşlar bulmuş Bu sene dershane de yok Ondan sonra ikiüç kızla daha önemli olmayan ilişkilerim oldu sırf onu unutmak için Lakin olmuyor O kızlarla ne zaman birlikte olduğumu ay olarak bile hatırlamıyorum, lakin onun saatini bile hatırlıyorum Hatta bir kıza, benim artık bir kalbim değil, hepsini ona verdim, sana bir şey kalmadı demiştim Değil, unutamıyorum Yeni okul var yeni şeyler var, hatta bana zarf atan diğerlerinin ''çok güzel hatun lan!'' dediği bir sürü kız var ama ben yapamıyorum Tam her şeyi yoluna koydum, oh be rahatım diyorum, o aklıma geliyor 6 Ekim'de doğum günü 5 gün kaldı 22 Kasım'a da bir aydan eksik kaldı O gün ne yapacağımı bilmiyorum Şu lahza bile bu değin stresliysem, o gece ölebilirim neredeyse Numarası hala ezberimde Sizce 22 Kasım 0000'da ona mesaj atsam mı? Ama ters bir şey gelirse yıkılırım Yiğitlik edemiyorum

Okuduğunuz için teşekkürler Beni rahatlatmadı ama bunu birilerine anlatmak istemiştim Umarım açıklama yaparsınız Hepinize teşekkürler

Üst Alt