Son Konu

Eski Telefonu Verip Yenisini Ucuza Alabileceğiniz 6 Platform

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
eski-telefonunu-getir-yeni-telefonunu-gotur-kampanyasi-magaza-1622813794.jpg

Teknolojinin geldiği nokta bizler için pek şaşırtan olmasa da geneli itibariyle hayret verici diyebiliriz. Akıllı telefonlardan evvel kullandığımız tuşlu telefonların fiyatlarını hatırlarsınız. Devrine nazaran epey erişilebilir düzeylerde satılıyordu. Lakin akıllı telefonların fiyatları yer yer bilgisayarları dahi geçebiliyor. Bu yüzden markaların amiral gemisi modellerine erişebilmek güç oluyor.

Ülkemizdeki kimi mağazalar değişim kampanyası yaparak müşterileri rahatlatmayı hedefliyor. Bu sayede hem fiyatta indirim sağlanıyor hem de insanların elindeki eski telefonlar pahalanmış oluyor. Bu hizmeti veren mağazaları sizler için derledik. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Teknosa

f93faeb574df5714a5b7f3697e6729bce9fc03ef.jpeg
[*]Adım #1: Almak istediğiniz eser sayfasından eskiyi getir yenisini götür kampanyasını seçiyorsunuz. [*]Adım #2: Eski aygıtın bilgisini giriyorsunuz, [*]Adım #3: Yeni aygıtınızı seçerek ön tekliflere göz atıyorsunuz, [*]Adım #4: Bağlantı bilgilerinizi paylaşıyorsunuz, [*]Adım #5: Onaylayarak sürece devam ediyorsunuz, [*]Adım #6: Aygıtınızı göndermeniz için gelen telefonun yanında geri gönderme kiti bulunuyor, [*]Adım #7: Değişim kitiyle aygıtınızı gönderiyorsunuz. Akabinde ödeme hesabınıza yatırılıyor.
Sürecin işleyişi aslında çok kolay. Satın almak istediğiniz yeni aygıtı seçerek kampanya ayrıntılarına göz atıyorsunuz. Kampanya ile ilgili ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz.

Hepsiburada:

a2f3f63807d168cd14469f02e21e12a1344c7872.jpeg
  • Adım #1: Sürece başlamadan evvel ödeme tekniği soruluyor,
  • Adım #2: Ödemeyi ikram çekiyle mi yoksa nakit mi almak istediğinizi seçiyorsunuz,
  • Adım #3: HepsiBurada sitesinden eser alışverişi sonrası kampanyaya ulaşıyorsunuz,
  • Adım #4: Satmak istediğiniz eski aygıtınızla ilgili soruları yanıtlıyorsunuz,
  • Adım #5: Bağlantı bilgilerini yanlışsız bir biçimde giriyorsunuz,
  • Adım #6: Akabinde eseri teslim ediyorsunuz ,
  • Adım #7: Onaylanmasının akabinde ödeme alıyorsunuz.
Hepsiburada sitesinde sunulan değişim
kampanyası birebir eser kümesi üzerinden ilerliyor. Örneğin cep telefonu aldıysanız eski aygıtınız için verilen ikram çekiyle lakin telefon alabiliyorsunuz ya da nakit ödeme almayı tercih edebilirsiniz. Kampanya ile ilgili ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar:

6f41312a57ba84659124805e3f62cb84f4d18ce6.jpeg
[*]Adım #1: Kampanya sayfası üzerinden müracaat yapıyorsunuz. [*]Adım #2: Eski aygıtınızla ilgili sorulan bilgileri ayrıntılı olarak giriyorsunuz. Aygıtın markası, modeli ve durumu hakkında bilgi veriyorsunuz. [*]Adım #3: Soruları yanıtladıktan sonra aygıtınızın iddiası takas kıymeti hesaplanıyor. [*]Adım #4: Vatan Bilgisayar tarafından bir geri alım teklifi yapılıyor. [*]Adım #5: Teklifi kabul ederseniz aygıtı Vatan Bilgisayar mağazasına gönderiyorsunuz. Şayet vaat ettiğiniz üzere ise ödeme çabucak hesabınıza yatırılıyor. [*]Adım #6: Yeni bir eser aldığınız vakit eserle birlikte değişim kiti geliyor. O kiti kullanarak eski aygıtınızı mağazaya gönderiyorsunuz. [*]Adım #7: Denetim sonrası her şey uygun ise ödemeniz havale ile size iletiliyor.
Vatan bilgisayar
yeni bir aygıt alırken eski aygıtınızı değerlendirmenizi sağlıyor. Bunun için de eşsiz değişim fırsatları sunuyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz.

Operatörlerin kampanyaları:

Turkcell:

43e28143edfbcaf6ca38a8dea5e0513839a98475.jpeg
[*]Adım #1: Turkcell ile tüm akıllı telefonlar için eski aygıtınızı götürebilirsiniz. [*]Adım #2: Rastgele bir Turkcell bayisine giderek değişim istediğinizi belirtiyorsunuz ve aygıtınızı sunuyorsunuz [*]Adım #3: Yeni alacağınız aygıtla ilgili bir OLM puanı incelemesi yapılıyor. Bu puan şahısların fatura ödeme alışkanlıkları ve kredi notuyla ilgili olarak ön plana çıkıyor. [*]Adım #4: Akabinde eski aygıtınız takasa uygun görülürse bir kıymet belirleniyor. [*]Adım #5: Eski aygıtınızın takas bedeli hesaplanıyor ve yeni aygıtın fiyatından düşülüyor. [*]Adım #6: Yeni fiyat isteğiniz doğrultusunda eşit taksitlerle faturanıza ekleniyor.
Turkcell mağazaları telefon değişimi
için Turkcell abonesi olmanızı istiyor. Sırf T.C vatandaşlarının ve Turkcell abonelerinin faydalanabileceği aygıt değişim kampanyasının ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Vodafone:

924c1491a1601ed4668da9a2ab819e0762e0f4aa.jpeg
[*]Adım #1: Aygıt değişimi sadece akıllı telefonlar için geçerli olmakla birlikte her abone tek sefer faydalanabiliyor. [*]Adım #2: Rastgele bir Vodafone mağazasına giderek değişim kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtiyorsunuz. [*]Adım #3: Satın almak istediğiniz aygıtı seçiyorsunuz ve eski aygıtınızın takas kıymeti hesaplanıyor. [*]Adım #4: Eski aygıtınız için verilen indirim bedeli yeni aygıtın modeline nazaran de değişiklik gösterebiliyor. [*]Adım #5: Değişimi yaptıktan sonra eski aygıt alınıyor ve indirim bedeli yeni aygıtın fiyatından düşülüyor. [*]Adım #6: Akabinde şimdiki aygıt bedeli faturanıza 12 ay taksit olacak biçimde yansıtılıyor.
Vodafone mağazalarında sık sık telefon değişimi
kampanyası oluyor. Genelde kampanyadan sadece ferdi faturalı müşteriler faydalanabiliyor. O yüzden bu kampanyayı incelerken ya çizginizin Vodafone olması ya da bu operatöre geçiş yapmanız gerekiyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom:

23dd8c28f49020d2c0faae8a5d492656f9e442f2.jpeg
  • Adım #1: Turk Telekom bayilerine giderek eski aygıtınızı verip yenisini almak istediğinizi söylüyorsunuz
  • Adım #2: Mağaza tarafından kampanya dahilinde satın alabileceğiniz aygıtlar sunuluyor
  • Adım #3: Beğendiğiniz bir akıllı telefon var ise eski aygıtınızı vererek fiyat bilgisi öğreniyorsunuz
  • Adım #4: Akabinde süreci onaylamanız halinde süreç başlıyor. Eski aygıtınızın bedeli yeni aygıtın fiyatından düşülüyor ve yeni bir fiyat çıkarılıyor.
  • Adım #5: Bu fiyatla birlikte ister faturaya ek, ister nakit ödeme formunda yeni telefonunuzu satın alabilirsiniz.
Türk Telekom tarafından sunulan aygıt değişim kampanyası ekseriyetle muhakkak modeller üzerinden ilerliyor. Örneğin iPhone 11 64 gb modeli için yapılan kampanyada belli eski aygıtlar alınıyor ve ortalama bir bedel çıkarılıyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz.

Eski aygıtını getir yenisini götür kampanyaları büyük mağazalarda bu formda sunuluyor. Alternatif olarak yapılabilecek kampanya güncellemelerini yeniden resmi siteler üzerinden takip edebilirsiniz. Pekala siz eski aygıtınızı kaça satmak istiyorsunuz? Değişimle ilgili fikir ve niyetlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Üst Alt