Son Konu

Espirili Aşk Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Espirili Aşk Mesajlar, Espirili Aşk sozleri, aşk espirileri, espirili aşk mesajları komik

En Guzel En Espirili Aşk Mesajları burada
Dertleşmek istiyorsan 1 tuşla, birine sarılmak istiyorsan 2 tuşla, eğlenmek icin 3 tuşla, hepsini istiyorsan benim numarami tuşla ilk goruşte aşka inanırmısın yoksa cıkıp tekrar gelim mi ? Ask bir deniz bense onun engin sularinda dibe cokmus bir keriz Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuğa bakiyoruz Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye Birakip gittin beni Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla Dusen bir yaprak gorursen, Beni hatirla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim Imza: Copcu Riza Askim seni seviyorum! Ama parayi daha cok Lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktari! Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama komsununki asla! Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor Sen likor gibi tatli, tekila gibi carpici, viski gibi asil, konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhtesemsin Vefasiz sevgilim alzheimer hastasi bile senin kadar cabuk unutmaz pes Sabahlari kahvalti yapmiyorum cunku seni dusunuyorum Oglenleri yemek yemiyorum cunku seni dusunuyorum Gece olunca uyuyamiyorum cunku acim Eline almis bir cicek sevecek sevmeyecek Ah, koca sersem cicek nerden bilecek Deprem gibi girdin gonlume, fay hatti cizdin beynime, enkazlar biraktin kalbimde, artcilar hala devam etmekte Butun kizlar cicek olsun, ari olmazsam namerdim Kizlar artik beyaz yatli prenslerini bekliyorlar Asik olup izdirap cekecegime, nezle olup burnumu cekerim Seni sevecektim kiskanacak el ustunde tutacaktim kendimi sana sevdirecek bana baglayacaktim ip koptu Bataryasi zayif hayallerimizin kapsama alani disinda kalan kesimlerine sebeke hatasi nedeniyle ulasamadik simdi yuregimde full ceken hattimla seni seviyorum Seni sevdim seveli basim belada seni dusunurken uyuya kaldim helada Sekerden evimiz tuzdan hayallerimiz vardi Ne yazikki dun yagmur yagdi Bunu iyi belle Cehennem buz tutuncaya kadar seni sevecegim Askimizin suya dusecegini bilseydim balik olurdum Fazla mendiliniz varmi, asik olmusunda! Karayollarinda degil, senin kollarinda oleyim Sana birsey soyleyecegim, ama sakin uzulme; dun doktora gittim, bobreklerimde kum, kalbimde seni buldular Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisik bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir Karin olmak istiyorum karin, Ey benim kardanadamim Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici, bulgur gibi asil ve icli kofte kadar dayanilmazsin Sevgilim, seni tv kumandasindan, futbol topundan, pazar gazetesinden cok daha fazla sevdigimi soylemismiydim Sevgilim duygularim visne kaymak yani karmakarisik Ask bir sudur Eee isin butun espirisi bu mudur? Sevgilim sensiz gozlerim hicbirseyi gormuyor Seninle olunca da gozlerim senden baskasini gormuyor Askin mideme vurdu, beni ne yar paklar nede dost, beni paklayacak olan bir ayran iki de tost Askin bahardi bulbuller vardi Da Hangi salak kafesin kapsini acik birakti Artik bu solan bahcede bulbullere yer yok Bulbulleri on bahceye aldilar Buraya marul ekecekler Nasil gecti habersiz o guzelim yillarim Insan bi haber verir burada bosunami bekledik Ask elmayi yemekle baslar, ayvayi yemekle biter

Üst Alt