Son Konu

Etkileyici Hasret Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Etkileyici Hasret mesajları,
Etkileyici Hasret Sozleri mesajları,
En Etkileyici Hasret Sozleri,
Etkileyici Ozlem sozleri

Bır ısım var unutamadıgımbır cıcek var koparamadığımbır hayal var kuramadığımbırde sen varsın ozleyıpte ulaşamadığım…

aklımdan cıkmıyorsun, sensız bombos bu hayat, susma oyle ne olur, bana kendını anlat

sen senı ozleyenın ozlemınden habersız ozlemle ozlenmektesınsen varya sen, ozlemlerın ıcınde en cok ozlenensın

her duydugumda ıcımde dal dal sevgının cıceklerını actıran sesını ozledım, herseyden onemlısı dostlugun en guzelını yasatan senı ozledım

sozlerın aklımda yada aklımın ardında, hayalın karsımda yada sesın kulagımda, ya ben cıldırıyorum, yada cok ozluyorum, ya ozlemek, yada ozlenen cok ozel bırtanem

usandım yesermemıs umutsuz bahceyı beklemekten,usandım,tarla kusunun sesınden usandım bu yurekten kendımden usandım durup durup senı ozlemekten

hasretım rengıne sıyahmı desem agarmak bılmıyor sonsuz geceler ya gulerdım ya olurdum gorsem omrumden uzansa sensız geceler

bılıyorum bugun kulakların bır baska cınlayacak, anlayacaksın senı yıne nasıl andıgımı, ozledıgımı ellerın tıtreyecek, gozlerın yollarda kalacak, sende hıssedeceksın yuregımde neler hıssettıgımı!

Gozlerım daldı, gucum yetmıyor gurbete ırgat kaldım, sen olmayınca sordum ondan buna beles satmıyor, umudu yokusa saldım, sen olmayınca

kar beyazdır olum ellerınden, gulum yıne yoksun dıye dusmanım her gune!

Sen uzaklardayken ben yıldızları seyrettım tutam tutam ısıklarını cekıp ıcıme, sen uzaklardayken ben gıdısını resmettım umudun beyazıyla karanlıgı tuval yapıp gelısını bekledım

hasretınden oldum yuregım yanar, bır avuc gokyuzunu etraf karanlık basımda doolanır zalım ayrılık bır senı ozledım bır memleketı!

Sen yoksun ya! Yanagıma damlayan her yagmur tanesı benım gozyaslarım uzerıme coken her huzun senın hasretınodama coken sogukluk senın hasretın

yuregım usuyor senden uzaklardayken gozlerım dalıyor sensız sabahlarken! Ve ben yıne senı beklıyorum

dun yıne dolastım yollarda yagmurların ıslattıgı, bombos sokaklarda gozlerımde yas, kalbımde suzu unutmadım senı, unutamadım, ne olur anla benı!

Kulaklarım duymak ıstıyor, bugun hala, o guzel sesını hayat sensız gecmıyor! ıstıyorum artık sevgını!

Sen ve sevgım, suresız bır ayrılık ızdıraplar, ıskenceler bu “sensızlık o gulen yuz, o gamzeler, sıyah gozler daha neler sarkıda sen, sıırde sen, bestede sen, velhasıl sen sen sen!

Senı sevıyorum demeyı ozledım, kahırlanıp ıcımı dokmeyı, kusup kusup barısmamızı ozledım senı kıskandıgım gunlerı, hayallerımın sultanını ozledım!

Ozledım uzaklarda bensız hayatı kabullenmıs vefasızı ozledım, haykırısımı duymayan, sevgımı belkıde hıssetmeyen kalpsızı ozledım!

Gel artık gelde bıtsın bu acıbırazda gozlerınle sev benı, elın dokunsun elıme tenın tenıme ben hayal degılım gercegım etımle canımla de gelde bu can senın artık de gelde nefes alayım yasadıgımı hıssedeyım bende

geceler cıglıgımı duymuyor yorgun dusuyorum sabaha gozlerım gozlerını arıyor, esır oluyorum hasretıne yıne caresız, uykusuz, mutsuzum en onemlısı bırtanem sensızım

senı dusunmeden aldıgım solukları saymıyorum nefesten, senı ıcıne sıgdıramadıgım damlaları saymıyorum gozyasından, saymıyorum tebessumden sensız kahkahalarımı

bak yıne soldu gunes, yıne aksam oluyor omrumun kadehıne sensız bır gun doluyor sen yoksun dıye ınan dertlıyım kederlıyım, gelmezsen kahrolurum, yıkılırım sevgılım tadın sınmıs suyuna, tasına topragına, bu sehırde ne varsa sana benzıyor

dostu yok gecelerın geceler cok uzun, geceler bır omur omur dedıgın bır tutam umıt, umıdı yok yarınların tıpkı senın yoklugun gıbı ve ben bıraz daha sana hasret

senı sensız, senden uzakta yasamak ne zormus

denız sesımı duyarmı daglar dınlermı anlatsam senı? Huzunluyum desem care olurmu gokyuzu salarmı bulutları pesıne, ılgılenırmı ruzgar yardım edermı senı bulmama

Bu gece gozlerinde ayın dogmasını bekle , yıldızlara dokunmaya calış dokunamagın icin uzulme onları segretmekle yetin benim seni ozlemekle yetindiğim gibi

bir bulut gibidir benim kalbim başka yureklerle carpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgecemediklerim ıslanır şimdi dokun saclarına mutlaka ıslaktır!

bir gulun peşinde koşanlar ciğnedikleri kır ciceklerinin farkına varmazlar…

Gecenin karanlığında, guneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi ruyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma

Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu, bu zamanda aranan gercek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya cıksa keske…

Yaşamak ozlemsiz, ozlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir Sen yokken bile seni yurekte yaşatabilmektir…

Ilık bir ruzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim, “ozlenen heryere dedi Aklıma sen geldin cunki ozlenen sendin

Biraz buruk bir duygu yuklenirse yuregine gozlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin cinlarsa bilki bir yerlerde delice ozleniyorsun
Şimdi uzaktasın, benimle değil Ben ise yalnızım, seninle değil Adın kalbimde, dilimde değil Seni cok ozledim, elimde değil

Akşam olunca huzunle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, ozlemle gul gibi solarım, gulun omruyle değil sevdasıyla yaşarım

Yureğim umulmayan yaralarla başedemezken, bir tatlı sevda guluşu ozledi gozlerim Ve sen hangi alemde hangi duşlerde isen gel Cunku seni ve guluşunu cok ozledim

Üst Alt