Son Konu

Facebook konuşmalarımızı ve Kızın Davranışlarını Yorumlar mısınız ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
EDİT: Baylar bugün kıza sıradışı bir öneri yaptım, büyük ihtimal kabul edicek Anlatıyorum
Dün gece kıza onu evine dek götürmek istediğimi birlikte yürümek istediğimi söylemiştim, kabul etti Daha önce bu teklifi düşünüyordum bu yüzden daha önce kendisini evine kadar takip ettim Neyse bugün dershaneye gitmeden önce bir kağıda ona karşısında olan tüm duygularımı tıpatıp bir şairin elinden çıkmışçasına yazdım ve sonunda da güzel bir öneri cümlesi yazdım Dershaneye gitmeden önce bir bakkala girdim ve bakkala dükkandan bir cips alacağımı ama bu cipsi açıp içine bir şey ayarlamak istediğimi ve daha sonra bantlayıp rafa belirlemek istediğimi söyledim, bu sırada ne yapacaksın falan da dedi bende güzelce anlattım kendisine Sağolsun o da anlayışlı bir abimiz çıktı Dükkanda bir cips aldım paketi açtım ve içine daha önceden yazdığım kağıdı attım ve paketi gözükmeyecek bir biçimde bantladım Bakkaldaki adamın numarasını aldım ve biz yaklaşınca seni çaldırıcam abi numaramı kaydet, çaldırınca cipsi rafa koyarsın dedim Rafta en arka sıraya kimsenin almayacağı bir yeri söyledim kendisine koyması için
Her neyse dershaneden çıktık, kızla yürüyoruz bakkala yaklaşınca adamı telefondan çaldırdım sonra kızla bakkalım önüne gelince ben ''Cips yer miyiz, canım fazla çekti'' dedim o da ''Tamam, olur'' dedi ve dışarıdaki raftan en arkalardan benim cipsi seçtim daha sonra parasını ödedim, adama teşekkür ettim (kız bu sırada bakkalın önünde) ve çıktım sonradan cipsi kıza verdim '' Sen aç, yemeye başla Ben çantamdan bir şey alacağım dedim cipsi ona uzattım ve çantamı kurcalamaya başladım Alt eline alınca cipsin bantlı olduğunu fark etti falan, geri verelim falan dedi Bende değil sen aç falan dedim, ya olmaz falan dedi En sonunda açtı İçine koyduğum kağıdı fark etti eline alıp seslice okumaya başladı, sonradan ona yazıldığını anlayınca git gide sessiz okumaya başladı Okuduktan sonradan resmi olarak gözleri parladı, gülümsedi o lahza kabul edecekti sanki lakin ben kağıda ''hemen sakın tek kelime deha söyleme bana, yarın bu kağıdın arkasına yazarsın cevabını iyi akşamlar ben buradan dönüyorum, yarın görüşürüz '' yazmıştım o okumasını bitirince bende yalnızca ''iyi akşamlar'' diyerek yanından ayrıldım derhal cevap bekliyorum Büyük olasılık kabul edicek

Merhabalar arkadaşlar, doğruca konuya giriyorum
Dershanede bir kız var, takriben 1 aydır tanıyorum 2 haftadır da çok samimiyiz Son 1 haftadır sürekli yanına oturuyorum, abes salonda dershane kapanana kadar birlikte test çözüyoruz Koşul kısaca böyle

Şimdi sorularıma gelecek olursam;
Son bir iki gündür ve özellikle bugün kesintisiz gözlerinin içine bakıyorum, fakat kaçamak bakışlarla yok doğrudan doğruya Örneğin anlamadığım soru oluyor, ona soruyorum fakat soruyu anlatırken kesintisiz ona bakıyorum, gülümsüyor bir şey demiyor Ama öküz gibi bakmıyorum alt ki manalı bir şekilde

Bugün kalbini kırdım ''Çok mantıksızsın'' türünden bir şeyler söyledim, trip attı konuşmadı falan ama bu sırada dersteyiz Konuşmayınca bende kesintisiz ona bakmaya başladım, o da gözlerini kaçırıp dışarı bakıyordu Bende '' Konuşana dek sana bakıcam, boşuna gözlerini benden kaçırma dedim'' Ama bu seferde gözlerini kaçırmamaya başladı, kızardı bozardı ama 5 dakika her tarafında birbirimizin gözlerinin içine baktık durduk, lakin yine de konuşmadı

Bende tenefüste o dışarı çıkınca bir kağıda ''Özür dilerim'' yazdım ve dosyasının arasına sıkıştırdım Dosyasını karıştırınca fark etti kağıdı, güldü ve o da kağıda ''Peki, affediyorum o zaman'' yazdı Bir gülücük koydu ve bu kağıdı saklayacağım dedi ve dosyasının içine koydu

Bugünde çıkışta bir bahane buldum onunla benzer yöne dürüst gittim maksadım onunla birlikte yürümek, yalnız kalmaktı Her neyse ayrıldık ben eve gelince mesaj attım ''bu bir bahaneydi, amacım seninle yalnız yürümek, sana eşlik etmekti'' dedim ve o da ''Keşke bunu daha evvelden söyleseydin yanımdaki arkadaşımı def ederdim, bunu söylemene mutlu oldum'' dedi sonra nedenini sordu bende ''Seninle yalnız kalmak, sana eşlik etmek istemiştim yarı şeyler dedim'' Beklemiyordum, teşekkürler dedi Bende beklemiyordum dedim, sonra hayırlısı o zaman dedi

Daha nice ayrıntılar, konuşmalar var lakin uzun olunca okunmuyor özetle şart bu Sizce koşul nedir arkadaşlar ?

Üst Alt