Son Konu

Facebookta paylaşılacak sözler

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Facebookta paylaşılacak sözler 2019

Facebookta arkadaşlarınıza söz sokmak, ders belirlemek, haddini bildirmek yada ayrı sebeplerden dolayı hoş sözler arıyorsanız tam yerine geldiniz İşte ünlü isimlerin bir birinden güzel sözleri

Geçer elbet efendim Bazısı teğet geçer, bazısı deler geçer, bazısı deşer geçer, bazısı parçalar geçer; lakin mutlaka geçer
Oğuz Atay

Bir insanın yüzünde taşıdığı ifade, sırtında taşıdığı elbiseden mühimdir
Dale Carnegie

Ayağın taşa takıldığında “Allah kahretsin bile dememelisin, dua etmelisin oysa taşa takılan bir ayağın var
Necip Fazıl Kısakürek

Senin çelme taktığın yerden başlıyorum hayata Varsın yara içinde kalsın dizlerim, yüreğim kadar acımaz nasıl olsa
Cemal Süreyya

Hevesin gırtlağında kalır da sırtına vuran çıkmaz Böyledir işte yalnızlık
Kahraman Tazeoğlu

Benimle onun aralarında kaldıysan, onu seç! Çünkü fiilen sevseydin, beni seçenek yapmazdın
Ayşe Kulin

Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına tarafından, ümitsizliğe lüzum değil
Hz Mevlana

Ey can; kimseyi kırma Sözden ağırı yoktur Beden çok yükü kaldırır ama gönül her sözü kaldıramaz
Hz Mevlana

Pozitif ciddiye almayın bu hayatı, nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız!
NF Kısakürek

Moraliniz bozuk olduğunda “niçin? diyen değil, “neredesin! diyecek halk müziği olmalı yanınızda
Gore Vidal

Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçeceği önemlidir
Hegel

Altın olsam; değerimi cümbür cemaat bilir Ben kolay bir “demir olayım; değerimi yalnızca “anlayan bilsin
Şemsİ Tebrizi

Irk başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler
Montaigne

Herhangi birinin senden dehşet etmesinin başlıca nedeni; senin gibi edinmek istediği halde asla senin gibi olmayacağını bilmesidir
Victor Hugo

Aklında bulunsun sevgilim; sen beni kandırmadın, ben inanmayı seçtim
Can Yücel

Hayatta en zorlama şey de; insanın kendi kendini teselli etmek zorunda kalmasıdır
William Shakespeare

Doğmak ve ölmek kolaydı, zor olan hayatın kendisiydi
Tom Robbins

Birbirimizi sevmemiz için, birbirimize benzememiz gerekmez
Kazım Koyuncu

Karıncaların sesini duyan rabbim, kuşkusuz gönüllerin feryadını da duyar
Hz Mevlana

Herkesle konuşabilirsin lakin sadece bir kişiyle rahatça saçmalayabilirsin
Ruby Blue

Bir birey Allah’tan diğer kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa Allah da onu başkasına yoksul etmez
Şemsİ Tebrizi

Ne olursan ol Fakat önce nefsinin öğretmeni, vicdanının öğrencisi ol!
Platon

Derdimi seviyorum Biliyorum ama derdimi veren de beni seviyor Seven sevdiğinin nazını ölçüyor, sevilen çekmesin de neylesin
Hz Mevlana

Her şey hoş olacak Şayet bugün değil fakat elbet bir gün
Winged Creatures

Aklıyla övünen insan, hücresinin genişliğiyle övünen orjinalsozlercom mahkûma benzer
Albert Einstein

Düşmanın yoksa hayatta hiç başarılı olamadın demektir
Ernesto Che Guevara

Evet, ola ki de haklısın, sıfır’ın gücü yoktur Fakat unutma oysa, sıfır’ın kaybedecek bir şeyi de yoktur!
Bob Marley

Topraktan geldik toprağa gideceğiz Önemli olan; çamurlaşmamak
HzMevlana

Yağmur olsan binlerce damla aralarında bulur tutardım seni, çünkü korkarım, toprak aldığını vermiyor geri
Cemal Süreya

Eğer güven varsa bir kalpte; o kalpte sevgi de bulunur, dürüstlük de
Balzac

Seveceksen, yalnız kaldığında aklına geleni değil, hiç aklından çıkmayanı seveceksin!
Can Yücel

Ölümün olduğu bu dünyada, hiçbir şey fazla da önemli değildir sahiden
Franz Kafka *

Üst Alt