Son Konu

Far Cry New Dawn Sistem Gereksinimleri

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Far Cry New Dawn

3864-0-c22e528f639ccd3e6e3eeba9e6e1f82c.jpg
Far Cry New Dawn, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir numara şahıs nişancı oyunudur. Oyun, Far Cry serisinin bir modülü ve Far Cry 5 için bir anlatım devamı niteliğinde. 15 Şubat 2019'da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Selefine benzeri biçimde, Far Cry New Dawn, açık bir yerküre ortamında oyuncunun yürüyerek ya da çeşitli araçlar aracılığıyla özgürce keşfedebileceği, aksiyon-maceraya atılan bir numara şahıs nişancıdır. Oyun, Montana'daki kurgusal Hope County'de bulunuyor ve Far Cry 5'in haritasının yine düzenlenmiş bir versiyonunu kullanıyor. Far Cry 5'te canlandırılan nükleer savaş manzarayı yine şekillendirdi, böylelikle oyunculara diğerleri erişilemezken keşfedilecek yeni yerler ortaya çıktı. Far Cry 5'in sonra ermesinden yaklaşık yirmi yıl sonrasıdır.

Oyuncu, cinsiyeti ve ırkı kişiselleştirilebilecek yeni bir karakter rolünü üstlenecektir. Far Cry 5'ten Kiralık Silahlar ve Kiralık Fangs sistemleri geri dönüyor, karakter hayatta kalanları ve hayvanları savaş yardımı için toplayabiliyor. Yeni karakterlerin yanı sıra, oyunun takımı, Far Cry 5'ten dönen karakterlerden oluşan bir seri karakter içeriyor. Oyuncu karakteri ayrıyeten kendi zatî vazifelerine, kişisel yeteneklerine ve hikayelerine sahip birkaç bilirkişiyle karşılaşabilir ve oyuncuların silahlarını tamir etmelerine yardımcı olabilir. Oyunda araçlar da işlenebilir.

Ubisoft, Far Cry: New Dawn sistem gereksinimlerini açıkladı ve geçen yılın Far Cry 5'inde oynamak için gereken donanım ile neredeyse birebir olmaları şaşırtıcı değildir.

Far Cry New Dawn Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri (720p): - İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
 - İşlemci: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz yahut AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
 - Bellek: 8GB RAM
 - Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 (2GB) yahut AMD Radeon R9 270X (2GB) ya da daha güzeli
 - Ses: DirectX 9.0c son sürücüler ile uyunlu ses kartı
 - Depolama: 30 GB kullanılabilir boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri (1080p):
 - İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
 - İşlemci: Intel Core i7-4790 @ 3.6 GHz yahut AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
 - Bellek: 8GB RAM
 - Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 (4GB) yahut AMD Radeon R9 290X (4GB) ya da daha yeterlisi

High Sistem Gereksinimleri (4K | 30 FPS):
 - İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
 - İşlemci: Intel Core i7-6700 @ 3.4 GHz yahut AMD Ryzen 5 1600X @ 3.6 GHz ya da eşdeğer
 - Bellek: 16GB RAM
 - Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070 (8GB) yahut AMD RX Vega 56 (8GB) ya da daha güzeli

Ultra Sistem Gereksinimleri (4K | 60 FPS):

- İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
 - İşlemci: Intel Core i7-6700K @ 4.0 GHz yahut AMD Ryzen 7 1700X @ 3.4 GHz ya da eşdeğer
 - Bellek: 16GB RAM
 - Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1080 SLI (8GB) yahut AMD RX Vega 56 CFX (8GB) ya da daha güzeli

Üst Alt