Son Konu

Fazla Karışık Bir Koşul...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar;

Bundan takriben 1 ay öncesinde kız arkadaşım ile ayrılmıştık, aynı günün sabahına, benim ilkokuldan sevdiğim kız faceden beni eklemişti, (yine de ben onu senelerdir arıyordum faceden ama bulamamıştım, yeni açmış facesini ve arkadaşlarının arkadaşlarından beni görüp eklemiş) yani hani herkesin bir ilk aşkı olur ya benim, ilkokul vaktinde hissettiğim şeyde bu veya buna benzer birşeydi Bundan sonraki olaylar bu ilkaşkım üzerinedir

Herneyse,
Eski kız arkadaşımı nasıl unutacağım diye düşünürken bu kızın faceden eklemesi doğrusu bende bir umut oluşturdu Şuan eski kız arkadaşımı adeta unutmak üzereyim bile diyebilirim Ekledikten sonradan biz uzun uzun konuşmaya başladık Hatta son 2 haftadır falan saatlerce yazıştığımız oluyor, ara sıra gece 2 lerden sabahın 5,530 larına kadar sürüyorFakat sohbetin içeriğine bakarsak genelde olağan, gündelik sohbet gibi Cümlelerin sonu çoğunlukla gülücük şekliyle bitiyor fakat Kendisi Eskişehir'de okuyor, ben Ankara'da oturuyorum O da Ankara'da oturuyor lakin okulu Eskişehirde 1 hafta sonra bütleri bitince Ankara'ya gelicek, kahve teklifimi de kabul etti Bütleri boyunca ben her zaman psikolojik destek oldum ve 2 dersini verdi Aralıksız o bana müzik linki gönderiyor, ben ona gönderiyorum, Face durumlarımı beğeniyor vs

Geçen gün ablamın nişanı dolayısıyla yeniden uzun uzun yazıştık ve ben kendisine ablamın nişan çikolatasından getireceğimi falan söyledim, sohbetin sonu evliliğe falan geldi

Ben, nişanda cümbür cemaat bana yüklendi bir tek bekar sen kaldın diye, dedim O da boşver tribe girme, duyma onları falan yazdı Sonra ben, yok ya iyi bir işim olmadan evlenmem vs yazdım Sonra o, Haaa güvenilcek birini buldum diyosun yani, o da iyiymiş yazdı Ben de bulduğumu sanmıştım da yanılmışım geçen ay yitirildi o güven yazdım (Eski kız arkadaşımdan bahsediyorum) Daha Sonra o, aaa hadi ya yazdı, olanla ölene çare değil falan dedi Sonunda da hayırlısı falan dedi Konu kapandı burda, ben de sevgilin var mı falan demedim burda

Aynı günün gecesi saat 3 e dek ders çalıştı ve faceden çıktı Ben de facem açık onu bekledim açıkçası, belki girer diye Faceye girdi ve neden hala uyumadın falan yazdı, ben de hani niyetini bilmediğimden dedemlerle birazcık kaynattık falan yazdım (Dedemler ablamın nişanına gelmişti)

Daha sonraki günlerde yeniden yazışmalarımız devam etti Fakat sevgilisinin olmadığına belirli gibi birşeyim ben

2 gündür şöyle bir yöntem izledim Daha önceleri facede online görünce birincil ben yazıyordum 2 gün ilk ben yazmayacağım dedim Ben yazmayınca online olduktan bir süre sonradan aralıksız o bana yazdı Fakat konuşmalarında eski samimilik biraz azalır gibi oldu, bilmiyorum belki de ben pek hissettim

neticede bu kız benden etkilenmiş midir? Başlıca soru bu Fakat öteki yanlamasına da insan normal bir arkadaşı ile de alışılagelmiş sohbetler edebilir yani bu da aklımı kurcalıyor

Sizin düşünceleriniz nedir?

Üst Alt