Son Konu

Feramuz Üstün Kimdir, Hayatı

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Feramuz Üstün biyografisi
Feramuz Üstün özgeçmişi
Feramuz Üstün hakkında bilgi

Feramuz Üstün Kimdir, Hayatı

1970 Gümüşhane Kelkit Deredolu Beldesi doğumluyum Birincil orta ve lise tahsilimi Gümüşhane ve Kelkit'de tamamladım Uludağ Üniversitesi İktisadi ve Yönetimle Ilgili Bilimler Fakültesi Alıştırma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldum Halen Ankara'da mali müşavirlik mesleğine devam etmekteyim ve yeminli müşavirlik sınavlarına devam ediyorum Siyasete Büyük Birlik Partisi Ankara il Başkan Yardımcılığı ile başladım BBP MKYK üyeliği, Gümüşhane, Bayburt ve Erzincan sorumlusu olarak çalıştım AK Parti'nin kuruluşundan daha sonra AK Parti'de siyasi hayatımı sürdürdüm 2002 genel seçimlerinde Gümüşhane'den Milletvekili namzet adayı oldum sonradan yapılan kongrede AK Parti Ankara İl Idare Kurulu'na girdim İl Başkan yardımcılığı, yönetimsel ve mali işler başkanlığı görevinde bulundum 2004 lokal seçimlerinde Altındağ ve Ankara Büyükşehir Meclis Üyeliğine seçildim Plan ve Bütçe Kurul Başkanlığı yaptım Halen Avrasya Demokrasi Derneği, Su Havzalarını Koruma Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında genel başkan yardımcılığı ve Ankara SMMMO Meslekte Birlik Grubu Şeref Divan Başkanlığı yapmaktayım Muhtelif gazete ve dergilerde, işçi sağlığı ve güvenliği, yöresel kalkınma ve istihdam, gelir dağılımı ve toplumsal dokuya etkisi, KDV oranını yüksekliği ve sahte evrak ilişkisi konulu çalışmalarım yayınlandı Evli ve 2 çocuk babasıyım *

Üst Alt