Son Konu

Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasında sular durulmuyor! Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e jet yanıt

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ozcan_denizin_eski_esi_feyza_aktandan_sasirtan_hamle_1641882394_0499.jpg

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile çalkantılı bir boşanma süreci geçiren Feyza Aktan, oğlu Kuzey'i, 4. yaş gününde kendisinden kaçırdığını ileri süren eski eşi Özcan Deniz'e yanıt verdi. "Zalim anne" sıfatından artık çok sıkıldığını belirten Aktan, "Bu kararın nedenlerini cevap hakkım doğduğu için en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım" dedi

Feyza Aktan, ünlü oyuncu Özcan Deniz ile 2018 yılında nikah masasına oturarak adını duyurmuştu. Bu evliliğinden bir oğlu olan Aktan, Deniz'in kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek eski eşi ile mahkemelik oldu.

Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasındaki sular durulmuyor. Önceki gün oğlu Kuzey'in 4. yaş gününde kendisinden kaçırıldığını dile getiren Deniz'e yanıt geldi. Aktan, konuyla alakalı Instagram hesabından açıklama yaptı.

sURky_1651493886_8653.jpg
feyza aktan

"ZALİM ANNE' SIFATINDAN ÇOK SIKILDIM"

"Bu bir kaçma ya da kaçırma eylemi değil, yapılan onca haksızlıklara 'Artık bir dur' demekti. ifadelerini kullanan Feyza Aktan, "Gelişimden, nedenlerinden ve adresimizden oğlumun babası en başından beridir haberdar. Bu şekilde yansıtılması beni üzse de ne yazık ki hiç şaşırtmadı... Üzerime oturtulmaya çalışılan 'Zalim anne' sıfatından artık çok sıkıldım. Bu kararın nedenlerini cevap hakkım doğduğu için en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım, sevgiler..." şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Özcan Deniz 2018'de evlendiği ve oğlunun annesi Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ayrılığın ardından Aktan, şiddet gördüğü iddiasıyla ünlü oyuncuya dava açmıştı.

1S60J_1641882801_3747.JPG

Şiddet davasından beraat eden Deniz, oğlunun velayetini alabilmek için de mahkemeye başvurmuştu. Çocuğun anne Feyza Aktan'da kalmasının devamına karar veren mahkeme, Özcan Deniz'in görüşme günlerinin ise artırılmasına hükmetmişti. Ünlü şarkıcı daha sonra da Aktan'ı affettiğini belirtmişti. Ancak eski eşler arasında yine gerginlik yaşanmıştı.

Deniz, 4. yaş gününde oğlu Kuzey'in kendisinden kaçırıldığını söylemişti. Deniz, "Geçen yıl oğlumun doğum gününde yaşadığım zalimlik bu sene de sahnelendi." demişti.

Üst Alt