Son Konu

Final Bölümü Yayınlanan MasterChef Programında Mehmet Şef, Eski Yarışmacısına İş Teklifinde Bulundu

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-d909d6771a52774498423a969a38d79817dd1f6d.jpg

Geçtiğimiz gün MasterChef adlı programın final bölümünde ilginç diyaloglar yaşandı ve Mehmet Şef, yarışmacılardan bir tanesine iş teklifinde bulundu. Bizler de yaşanan diyaloğu ve ayrıntıları sizler için derledik. Siz de içeriğimizi merak ediyorsanız sizi şöyle alalım.

Her sezon izleyenleri ekranlara kilitleyen MasterChef programı hepimizin vazgeçilmezi oldu biliyorsunuz ki...

Geçtiğimiz gün ise programın 2021-2022 sezonunun şampiyonunu öğrendik.

Hasan ve Eren'in kaldığı finalde Eren adlı yarışmacı MasterChef programının şampiyonu oldu.

Program esnasında ise elenen yarışmacılar hayatlarına nasıl şekilde devam ettiğini anlatarak bilgilendirmede bulundu.

Birçok yarışmacı şeflerle birlikte çalışmaya başlarken Tunahan Ak adlı yarışmacı ufak bir isyanda bulundu.

'Ben işe falan girmedim. Bana hiç iş teklifi gelmedi, anlamadım bunu. İşsizim, 27 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Bunu da bildireyim. Bir YouTube kanalı açtım. Oraya videolar çekiyorum.'

Tunahan Ak'ın sözleri üzerine Mehmet Şef, kendisiyle çalışması için iş teklifinde bulundu.

Tunahan ise evinin iş yerine çok uzak olduğunu söyledi ve Mehmet Yalçınkaya da 'Ben iş teklifimi yaptım.' diyerek konuşmayı sonlandırdı.

Bakalım ilerleyen günlerde bu konuyla ilgili bir gelişme yaşanacak mı?

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlara...

Üst Alt