Son Konu

Fly GunZ Yakında Online... Özellikler İçeride... VPS 0Lag +900 User Kapasiteli

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evet arkadaşlar TrGunZ 'U Biliyorsunuz değilmi 1 sene önce kurulan İlk Türk PW Serveriydi

Hatta Bu Serveri Kuran Benim Arklarımdan Olan DoĞancan'dı
Ama pisliq olan AmErikAN Hackerler Servere sürekli ping attack yapıyorlardı ve sonunda server patladı

Oysaki aslında ilk günden 200 Küsür User vardı

Doğancan Bunun Sonucunda Rezil Olmuştu ve Çok üzülmüştü

Birde serverde hiçbug yoqtu yani dbyi güzel hazırlamıştı
ama ne diyim yazık oldu

Şimdi Bu Sabah Doğancanı Telinden Aradım ve dedimki dogi
kardeşim serveri geri döndürüoz hemde bu sefer Yepyeni Açıksız db ile dedim DoGi Şaşırdı sevindi hemen bize geldi dbyi gösterdim nerden buldun dedi ragezonedeki SappHire Arkadaşım benim için açıklarını kapattı dedim tamam dedi sabahtan beri serverle uraşıyoruz vps miz hazır ancak sabit ip değil sorun o yakında onada geçicez Doğancanıda kadroma alarak bu yola çıktıq

En büyük sorunumuzun Serverin Tam Açılıp Açılamayacağı
Eğer Server aÇılırsa Özellikler böyle olcaq

kendimi roman yazar gibi hissediyorum şuan özelliqlere geçicem

#########Özellikler#########

Tüm Buglar Fix Eventler Çalışır Durumda Günde 3 Kez Belirli Saatlerde Quest Event Level UpDown Bugu Fixlendi AntiHacker Hacker Safe Eklendi DDOS Attack Engelli Level aynı normal GunZ'daki gibi zor Krallık Sistemi Ekledim Güzel Birşey Krallıklar Cins Olarak Eklendi Her iki cinsten Kral çıkıyor ErkekKız kRAL Oluyor Fazla item yok oyunun cıvığı çıkmasın diye Yepyeni Hiçbiryerde Olmayan FuN İtemleri Eklendi (Komiq) En Güzel Özelliğimizde DupeAccount Hackin Olmaması Asla %100 İşe Yarıyor GCoin sistemi var ancak Disable En yakın zamandı aktif edicem Ve üzülerek söylemeliyimki hepinizin zoruna gidicek ama Serverde Bazı Editler Olacaktır Çünki Tuttuğumuz VPS'ye +900 uSER Kaldırıyor Yani ayda 200 YTL Tutuyor bunu bir şekilde ödememiz lazım kampüste kaldığımız için

Kampus parası + bu masraf bizi baya sarstı serverin ayakta kalabilmesi için yardımlarını bekliyoruz

#################Editler&Fiyatlar################# ##

30 Lvlden Başlama 10 YTL
20000 Bounty 20 YTL
40 Lvlden Başlama 20 YTL
40000 Bounty 30 YTL

Bu Şekil Bir Edit sistemi olacaktır Fazla abartmadıq farkındaysanız

Değirmenin Suyunun Bir Şekilde Dönmesi Lazım Değilmi

Kısacası Server Açılırsa Hemen FrmTr'ye belirteceğim
Şuan Testte

Üst Alt