Son Konu

ForumTR Efes Online Bölümü ( indexi )

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aradığınız fakat bulamadığınız konuları Ctrl+F Tuşuna Basıp arayarak bulabilirsiniz
Konu başlığına tıklamanız yeterlidir

Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız

Oyun hakkında Efes Online Hakkında Ufak Sorular EFESTE 79 LW Çar SATILIR ACİL MESAJ Efes Online Hakkında Mizan Online Oyun kapandımı ? efes biraz Nasıl Başlayabilirim Efes Online Oyununun Aynısı Yeni Kuruldu ! Sanal Vatandaşlık oyunu (Türkiye ye sahip çık) Efes online Yeni üye kaydı devam etsin Efes oyununun çok daha kapsamlısı geliyor Nüfus artışı konusunda Help to choose phone Efes Online Kayıt Sorunum What to present a gift on birthday? efese üyelik açılsın Yardım Erepublik Vatandaslık Oyunu(Cumhuriyet) PS3 God oF War 3 Satılık Kayitlari aÇin!!! :s Üye kaydı açılacakmı ? Mancınık ve Gemi Yapımı Başkalarının köyü elegeçirilebilirmi ? Efes Online Takas Oyunu Önerirmisiniz? Arkadaşlar lütfen yardı medinnnn Bug Hammadde Transferi Çok kolay bir strateji hile gibi bişi artık uğraşmaya son Joker kim acaba efes'de ? Nasıl saldırı yapabilirim ?? ProFiL Sayfası hakkında ? Mevcut Asker 0 yardım Ben Bu Oyunu NasıL Oynucayacağım ModLar Yardım ??? Neden Tahılım Saniyede 3'er 3'er artıyor ? SORU: Altın ne işe yarar kerestem sürekli bitiyo savastan dönen askerlerım yok :: Efes Online İmparator Hakkında :: (Yeni Başlayanlar için) Oyun HK tüccar ve köyler arası alısverıs hakkında İtifak istatikleri çalışmıyor :: Efes Online Profil Bilgileri :: Sifre nasıl degıstırılıyor??? (soru)saldırı yapıcak generalim yok? SaLdiri hakkinda oyuNa yeNi mi basLadın? oKu buRayı|| arkadaşlar bulamadım ama konuyu bu general meselesini anlamadım profile girilmemesi sizin epostanızada admin tarafından efesfrmtr hacklenmıştr die bi mesj geldmi ? Soru Altın Hakkında Bu mu yani ? parola yanlış diyor :S emekler boş Yedekleme Acilllll Efes FrmTR Sql Açığı Giris yok diyor yardim lutfen? Arkadaşlar haritadan kendi şehrime bakınca oyuncu,nüfus,ittifak gözükmüyor arkadaşlar ittifak nasıl kurucaz ? Anlatabilirseniz sevinirim Hizlica ALTIN uretmek, Vergi sorunu, Uretimin yavaslamasi, Ibadethane, Madde azalma arkadaşlar altın kapasitesini artrmak için napmamız gerekiyor acaba ? General İmparator Kral Farkı ne ? Hammadde Düşüyor acil yardım Şehir Merkezi Kral İçin Yeni Şehir Kurmak (10 Sömürgeci Yapmakk) Yardım Edermısınız? 850 nufus kapasitesi buyuk bir ordu icin yetmiyor mu? Acikladik Yeterli Ev Yok Hatası? Arkadaşlar Faizli yada ödünç mal(altın,kereste,demir,taş,tahıl) verebilecek varmı? Nasıl Oynayacağım oyunda hata var Heves bittimi? Yeni Şehir Kurma Sistemde bir problem var sanırım Arkadaşlar Yardım Edebilir Misiniz? Yeterli Ev Yok ne anlama qelior ? Taş ocağı kurdum ama taş üretmiyor :S Efes Onlineyi nasıl oynayabilirim Yeterli ev yok uyarısı? EFES Online Hakkında Adminler Bakabilir Mi? Düzenleme ile ilgili Bina yapımı ile ilgili bug ordum yok edılıyor süreklı yardım!!!! EfesFRMTR Online Kullanıcı Adları İdeal vergi yardım Oyundaki Harita Görüntülerinizi Paylasma Konusu | Baska Konu Acmayin! Oyun tasarımcılarından küçük bir rica zaza21 bölümü xD Başkenti yeterli ev olmadığı için hiç bir şey yapamıyorum Birkaç merak ettiğim detay var yardım lütfen Tahıl sorunu Nasıl Asker yapıcam Oyunda Kaç şehriniz var ? 404 Not Found hatası ! yardım edin efes online yardım ! Baktım Baktım Nası Generakl Çıkartacaz göremedim bi Yardımcı olablirmisinz ? Efes Online Sunucu Bulunamıyor Sorunu Yeni şehir Şehir kurdum ama Kordinat değiştirme Altın Üretimini nasıl aRttıRcaS biLen vaR mı ? Daha fazla asker icin YardımAsker sorunum Para sorunum Ya oyunda bi sorun var ya da bende Efes OnLine Frmtrdestek için Premium SS Li Bir Sorunum Var Bilen Biri Hemen Çözer Bakarmısınız Hammadde arttırırken ? Uzun kilici nasil üretecem?? asker çıkartamadım Gereksiz Malzeme Hakkında Bu Sorun Yüzünden Hiçbirşey Yapamıyorum Saldırınca düşmanın askerlerinin hepsinin yok olması Efes Uzmanları Bir Bakarmısınız Efes hakkında küçük bir sorum olcak Kaynaklarla ilgili Hisar Seviye Arttırma Yardım ! İstatistiklerin Bir Kısmı Açıldı ya arkadaslar bn altın nerde bulabılırım Oyunumuza oyuncu kazandırmak adına Bina yapmayla ilgili Sorun var !! İbadethane hakkında Bu istatistik olayı cok can sıkıcı oldu!!!Lütfen Arkadaşlar mantıklı düşününü!!! Arkadaşlar herkezin merak ede bileceği bir sorum var ((:) bende merak ediyorumda xD Bu bir sorunmu? Kullanici adi altindaki ForumTR Efes resmi hakkinda Arkadaşlar istatistik hız konusunda kesin okuyun lütfen sonra oy verin NüFus Problem i Nasil daha cok vergi toplayabilirim? İstatistik mi, Hız mı? Jokerin Uygarlığı xD istatistik yok ya? Beyler Yeni sehir kurma hakkında yardım Lütfen Bu ne Hız Arkadaşlar ? İstatistikLer hakkında Saldırı Yapamıyorum Güncel Efes İstatistikleri istatistikler kilitlenmeye yolaçtığı için kaldırıldı Oyun hakkinda ufak bİr soru Benden Buraya Kadar Herkese Kolay Gelsin Oyun içi eksiklikler Çözülmesi Gereken Admin ,Yönetici Bi bakarmısınız oyundaki hız hakkında? Saldırı düzenlemek hakkında hiç sorulmadı ! YORUMLARA 2m REP Arkadaşlar Efesin şuanki hali eskisinden yavaş :S Efes Sunucu Değiştirmiştir (Yavaş diyenler için) Türkiyem İttifağı Kuralları Yardım Taş 56 Dan Yükarı Çıkmıyor Emanethane Yeni Şehir kurma ? Bİna İnŞalari hakkinda yardim lÜtfen Önemli bir sorum var arkadaşlar bakar mısnız ? +555k Repli Oyun çok donuyor Şehiri Kurdum Fakat Binalara Nerden Bakcam Diyenlere 2 Kullanıcı Kullanmak Hakkında Teknik Sorun ! Bina Resimlerinin Etrafı Şeffaf Değil Uyan İttifakı Silinmiştir Kullanıcı Adını Değiştirmek Aman Tanrım! Oyunda Takıldım ve ilerleyemiyorum bi sorun yüzünden Acil yardım Madenlere kademe basarken sayfada neden 45 basılcak yer var diyenlere!! Cvp İçerde Seviye Danışma Oyundaki İstatistikler Hakkında Yardım,Soru,İstek Yeni Şehire Yardım Gönderilir Mi ? Komutanda Merkez Binası Seviye 10 Merak edenler içeri Resimli Yeni Şehir Kurmak (10 Sömürgeci Yapmak) Resimli Anlatım Yeni Başlayan Arkadaşlar Kesinlikle BakmalıdırAradağınız herşey buradaResimli İttifak (Birlik) KurmakSilmekDavet EtmekResimli Anlatım Arkadaşlar Bir Kaç Sorum Olacak Bence Herkezin Merak Ettiği Sorulardır!!! İttifak'a Nasıl Katılıyoruz? İttifaKınız İle ßilgilere Nasıl Ulaşırsınız? İttifaktan Nasıl Çıkarsınız? Resimli Saldır Savunma Sayılarınız Kaç? sömürge nasıl oluyor? İttifak Nasıl Kuruluyor? Efes Online Dergisi Sayı 1 Tam 42 Sayfa! Kendi Seviyelerim İmparatorKomutanKral Bina İsimleri Sömürge Kurma Yardım Önemli Sorun, Çözüm Lütfen Efes Online Rehberi Resimli Anlatım Sömürgeci ve silahlanma hakkında yardım lütfen Sizin için hangisi daha önemli? Bakıcı Hakkındaki Sorun Asker Nerden Çıkartıcaz ? Nüfus Artışında Bir Sorun Üretimi ArattırmakSorun ForumTR Efes Online 2000 Kullanıcıya Ulaştı Kaynaklarımın Tamamı Binaya Yetmiyor İnşaatları hemen tamamlama Altınla ilgili Bakıcı Eklemek Nedir? Ne işe yarar? (istek) Kordinat Sorulan Sorular (Soru Sormadan Önce Buradan Kontrol Ediniz) Binalar Kurulunca 3 boyutlu olmuyor yardım lütfen Oyunda Kaçıncısınız? Oyunun İstatistikleri Kaçıncısın Öğrenmek İçin Tıkla Yardım istiyom İstatistik ve Şehir Linkleri Eklendi Market Önerisi Sıkmaya Başladı Artık Oyundaki SeviyeLeriniz Kaç ? YARDIMHammadde ile ilgili Yeni İttifak Kurulmuştur NeFeS 25 x 25 HARİTA(1,1 25,25) Tamamı Altın Konu Müracaatı ??Üyelik Silme YarDıM ?? Efes Genel Tanıtım Sitede Evler Bozuk Gözükenler İçeri Vergi , Moral , Üretim İlişkisi İbadethane Kurulum Ordu Kurmak Yardım (Tavsiye) Halkın adminine tavsiye (ick) İttifak için yardım Forumtr Efes Online kafayı bulmuş Bina Yapım Süreleri Uzun Diyenlere Önemli Not Şu An Kurduğunuz Şeyleri Yazın Efes Oyunu Kota Hakkında İbadeTHane Hakkında Bişey merak ediyorm KuruLum SüreLeri Seviye SüreLeri NEDen bu kadar UZUN ? Grafik hatası ve baglantımın kesilmesi yardım Forum Tr efes oyunu açılmıyo ForumTR Efes Online Rekora Koşuyor Seviye Yükseltme Sömürgemi kurmuş bulunmaktayım Nüfusumu Nasıl Arttırıcam Yardımcı Olur musunuz ? Belediye binası Seviye 10 olmadığı sürece saldırı almaz mıyım? Neden böyle oluyor delircem!! Yardım edebilirmisiniz nasıl yükselcek ForumTR Efes Online Öneriler SoruKöyün Koordinatlarını degiştiremezmiyiz ? Yeni bir şehir kurmak için başkentte en az 10 sömürgeciniz olmalı FrmTr Efes Online chat Yardım Hesap silme ve silinen hesabı geri getirme resimli anlatım Hesap silmek Yeterli ev yok hatası Faydalı Bilgiler Tüyolar Hatırlatmalar Harita Hakkında? Silah fabrikası için Yeterli ev yok diyor? 2 Köyümü nasıl kurabilirim? Yardım Arkadaşlar ForumTr Efes Online Sitesine Giremiyorum BeLediye Binası Seviye 10 (Saray Seviye 10 ) Nüfus 150 ama hiç askeri kuvvet yok,Saldırı olursa ne olur? Bina Geliştirmak Hakkında Yardım Askeri Atılım ? Gereksinimler yükselmiyor yardım Unkeep nedemek bi bakarmısınız Çok üyelik ile oynamak yasaklanmıştır efes oyunu hakkında bir açık olabilir bakabilirmisiniz? Efes Online 1000 Üyeye Ulaştı! Kereste Sorunu Taş yükselmiyor Ordu kurulumu (resimli anlatım) Oyunda Amaç ne ? Oyun Hakkında İki Öneri Efes Oyunu Rankına ve Rengine Sahip Olmak İstiyorsan Resimli Anlatım bir türlü şehir kuramadım ya İttifak yapmak istiyorumYardım Efes üyelik hakkında Soru İmparator,Kral ve Komutan arasındaki fark nedir ? Oyunda User rank yok Sürekli Top 10 koyarsanız seviniriz Dökümhane seviyesi 1 olmalı :S Giriş yok Diyor bı probLem mı war email*protected En İyi Saldırı ve Savunma Raporları ilk saldırı benden EFES Online Sosyal Grubu Kuruldu Efes Rankı Eklendi Infinity ittifağı kurulmuştur ForumTR Efes Online Oyunu İçerisindeki Yapıt & Asker İconları Herhangi bir evi geliştirme Yardım Şehir resmim bozuk görünüyorYardım Etrafınızda Hızla Gelişmekte Olan Bir Köy Naparsınız ? Oyundaki grubunuz nedir? Gelişmekte Gerekli olan Ana binalar ve Görüntüleri ilk ibadethane Kurulumu EFES ONLİNE Oyununa Özel Chat Odası Açıldı ( http:chatfrmtrcom ) Ticaret Altın Alınır Satılır efes hakkında 12 ufak sorun Herkes köyünün ismini yazsın Kereste Neden çok ağır geliyor Oyundaki Nüfusunuz Kaç ? Saatte Kac tahıl,kereste,taş,demir kazanıyorsunuz ? Oyun İstatistikleri ve Hediyeler Oyun için Birkaç ipucu Efes Sorun Seviye 3 olması için 123 altın istiyor YeterLi ev Yok ? Nüfusu 100+ olan var mı? Gelecek politikanız nedir? Efes Online Hakkında Bir Soru Efes Online Hakkında Bir Soru Oyun için rank olamaz mı? Bi Bakarmsnz efes online hakkında isteqim war ick özellikle baksn EfesFrmTrcom YeTkililerinden Ricam İttifak Tanıtımlarınızı Buraya Yapınız •• Pazar Yeri •• Vasıta gönder Npc'ye sat Sat Satın al ( Resimli anlatım) UYAN ! İttifak Kuruldu Oyunda user rank filan mevcutmu ? ve nasıl giriliyor? Şehri Silme Terketme RESİMLİ Ne Kadar Vergi Alıyorsunuz? Efes'te Kaçıncı Oyuncusun? Resimli Anlatım Hesabımıza Bakıcı Eklemek ve Çıkartmak Resimli Anlatım Efes Oyunu Hakkında Ufak Notlar Resimli Anlatım Efes Online ve ForumTR Yöneticilerinin Oynaması Hakkında Efes FrmTR Smileyi Eklenmiştir Herkes Şehrinin Resmini Koysun Şifrenizi doğru yazınca girmiyorsa Şehir adı Değiştirme ( Resimli Anlatım ) Oyunda Yapabileceğiniz Herşey ŞehirBina Kurma,Vergi (Resimli Anlatım) ALTIN KONU Herkes Oyundaki Koordinatın Yazsın Oyuna Kaydolmak (Resimli Anlatım) Efes Oyunu Hakkında Görüşleriniz Efes Oyunu Hakkında Sorularınız Bölüm Kuralları Herkes Oyundaki İsmini Yazsın ForumTR Efes Online İndexTüm Konular 19012019 Efes Oyunu Hakkında Ufak Notlar ForumTR online oyunu EFES yayında ForumTR Efes Online Kılavuzu

Üst Alt