Son Konu

Fulya Zenginer doğum yaptı!

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_fulya_zenginer_anne_olacaginin_mujdesini_verdi_1635489342_6672.jpg

Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturan oyuncu Fulya Zenginer anne olacağını duyurmuştu. Hamileliği dolayısıyla ekranlardan uzak olan Zenginer, doğum için geri sayıma başladığı o anları sosyal medyadan paylaştı.

Annelik heyecanı yaşayan Fulya Zenginer, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Bebeğini kucağına almaya saatler kalan ünlü oyuncu hastane odasından paylaşım yaptı. 

Geçtiğimiz günlerde bebeğine "Milan" adını vereceğini açıklayan ünlü çiftten Zenginer, hastane odasından çekildiği yeni pozu paylaştı. Zenginer paylaşımına: "Geliyor
Biliyorum kardeşim gibi sevinerek heyecanlanarak bu anı benimle bekleyenler var o yüzden paylaşmaktan çok mutluluk duyuyorum dünyanın en tatlı ağrısı , benim için kimse daha önce böyle bir yolculuğa çıkmamıştı ve Milan yola çıktı."

sBMKH_1653296911_9924.JPG
fulya zenginer doğum yaptı

Son paylaşımı doğum yapmadan önce olan oyuncunun bebeğinin doğduğuna dair bir açıklama yapılmadı. 

HAMİLELİK POZLARI! 

Heyecanı gün geçtikçe büyüyen ünlü oyuncu, ayna karşısında verdiği pozu, "Son günler..." ifadeleriyle Instagram'dan paylaştı. 

qQgvW_1645617894_6107.JPG
Fulya Zenginer hamilelik

Fulya Zenginer'in paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcıları "Sağlıkla kucağınıza alın inşallah", "Çok güzel bir ailesiniz... Maşallah size" ve "Ye ne güzel bir heyecan, ben de bebişi dört gözle bekliyorum" gibi yorumlarda bulundu.

HAMİLELİK POZUNU VERMİŞTİ!

'Doktorlar' dizisinde canlandırdığı 'Hande' karakteriyle şöhreti yakalayan Fulya Zenginer (32), anne oluyor. Bebek sevinci yaşayan Zenginer, müjdeli haberi yaklaşık üç ay önce duyurmuştu. Heyecanı gün geçtikçe artan Fulya Zenginer, önceki gün objektif karşısına geçti. Kırmızı renkli ve kuzu desenli kombiniyle poz veren ünlü isim, belirginleşen karnını da gözler önüne serdi.

ot4IB_1641363225_4565.jpg

Bir hayli keyifli olduğu görülen Zenginer, o anları sosyal medya hesabından yayınlayarak ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi. Oyuncu, ayrıca, paylaşımına, "Milan..." notunu düşerek, bebeğinin ismini de ilk kez açıklamış oldu.

BEBEĞİNE CİNSİYET PARTİSİ DÜZENLEDİ!

Eşi Kuntay Tarık Evren ile kamera karşısına geçen Zenginer, "Kız mı, erkek mi?" yazan balonu patlattı. Ünlü çift, erkek bebek beklediklerini öğrenince büyük sevinç yaşadı. Zenginer, eşiyle en mutlu anını Instagram hesabından paylaştığı video ile takipçilerinin beğenisine sundu. Çiftin paylaşımı büyük ilgi gördü.

Sosyal medya kullanıcıları, "Sağlıkla kucağınıza da alırsınız inşallah", "Sağlıkla huzurla mutlulukla kucağınıza alin... Çok güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah" ve "Sağlıkla gelsin bebiş" yorumlarında bulundu.

cOSAe_1640067638_2279.jpg

MÜJDEYİ BÖYLE VERMİŞTİ!

Doktorlar ve Küçük Kadınlar gibi dizilerde rol alan Fulya Zenginer, 2019 yılında Kuntay Tarık Evren ile evlendi. Mutlu bir evliliği olan Zenginer, dün sosyal medya hesabından bebek beklediğini duyurdu. 

RBJjz_1635489358_4205.jpg

Eşiyle bebeğinin ultrason fotoğraflarını pozlar veren oyuncu, 517 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşıma "Ailenin yeni üyesi bekleniyor. Uzun zamandır fotoğraflarımda tek başıma değildim ve bunu sizinle paylaşmak için kendisinin biraz daha büyümesini bekliyordum. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım, içimde kalbinin attığını öğrendiğimden beri hayat çok beklenmedik ve çok güzel" notunu ekledi.

TXjN5_1635489228_7094.jpg

32 yaşındaki güzel oyuncunun büyüyen karnı dikkatlerden kaçmazken paylaşıma binlerce tebrik yorumu ve beğeni yağdı.

Üst Alt